Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) moha21


moha21
addikt

Ja és maga a kérdés mi az a figyelmeztetve :F

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#2) Воланд válasza moha21 (#1) üzenetére


Воланд
titán

Ha legközelebb flamelsz, vagy offolsz szakmai topicban, akkor ránéznek az adatlapodra, hogy "hoppá, ő már ezért lett figyelmeztetve" és megy a ban (mondjuk nyilván ez is sok mindentől függ, az eltelt idő, a moderátor személye, stb.).

Amúgy ez előfordul, hogy nem szólnak a figyelmeztetés miatt, az enyémnek például sehol nincs nyoma, csak az adatlapomon (amit ugye mezei user nem lát). Kb. fél évvel a figyelmeztetés után tudtam meg, hogy mi az ábra. :P

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3) kenwood3 válasza Воланд (#2) üzenetére


kenwood3
őstag

Ez régen volt így, mármint, hgy nem szólnak. Tudomásom szerint 1 ideje már akit moderálnak az benne van a miért moderáltuk topikba, illetve a megadott e-mail címre is elküldik a büntit.
mod: meg is van

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#4) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Én azért kaptam (egyből) fél órás bant, mert belinkeltem egy Xboxos fórumot. :U Mondjuk warez-segítés volt a modik szerint, hát, szerintem meg nem... ennyiből az SE-Portal linkelése is warez lehetne, lévén tele van illegálisan megosztott app-al.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#5) Воланд válasza kenwood3 (#3) üzenetére


Воланд
titán

Hoho én konkrétan aznap megkérdeztem, hogy kapok-e figyelmeztetést, erre nem kaptam választ, csak, hogy nem lehet olyat csinálni, amit csináltam. Fél év Hülyeséget írtam, nem volt annyi csak három hónap, most megnéztem a privátokat. Na szóval 3 hónap múlva mikor még egyszer rákérdeztem, hogy mi van, akkor még választ sem kaptam.

"Tudomásom szerint 1 ideje már akit moderálnak az benne van a miért moderáltuk topikba, illetve a megadott e-mail címre is elküldik a büntit."

Erre meg a bejegyzésben ott a példa, hogy nem igazán tökéletes a rendszer.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#6) kenwood3 válasza Воланд (#5) üzenetére


kenwood3
őstag

Ha él még a megadott e-mail címe illetve olvassa is és nem kapott emiatt a ph-tól semmi értesítőt, akkor valószínűleg tényleg van valami bibi .
(#7) moha21 Akkor emiatt nem tudtál róla :K

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#7) moha21


moha21
addikt

Félreértés ne essék azt hiszem megérdemeltem csak azt hittem itt is kapok egy p.ü.-t.
Ezek szerint mail-ra megy. Ott kb 10k nem olvasott üzenetem van. ( Rendes mail címem nem használom regisztrálni sehova ).

Amúgy meg elég sok helyen regelve van ez a cím / prog.hu, hobbielektronika, etc.. / szóval nem nézegetem sosem.

MOD: Megvan valóban email-re kaptam: "A Prohardver lapcsalád alapelveinek, illetve a HardverApró szabályzatának megsértéséért regisztrációd figyelmeztetésben részesült a következő ok miatt:

A hamisított Geforce-okról szóló hír topicjában elkövetett masszív offolásban és flame-ben való aktív részvételéért.

Üdvözlettel:
yetike"

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#8) Воланд válasza moha21 (#7) üzenetére


Воланд
titán

Akkor leülsz és elolvasod azt a 10k új üzenetet. ;] Lehet, hogy nyertél már egy autót és nem is tudsz róla. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9) moha21 válasza Воланд (#8) üzenetére


moha21
addikt

8340 új levél van csak. Ezt is úgy találtam meg megnéztem mikor volt a moderálás. :>

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#10) kenwood3 válasza moha21 (#7) üzenetére


kenwood3
őstag

Akkor elmondható, hogy tökéletes a rendszer ;]

Mi az az ekezet dragasag??

(#11) moha21 válasza kenwood3 (#10) üzenetére


moha21
addikt

Szerintem nem az, jobb lenne egy p.ü, mert azt észre is venném.:D

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#12) kenwood3 válasza moha21 (#11) üzenetére


kenwood3
őstag

Szerintem azért megy e-mailbe mert akit banolnak az nem tudja megnézni a privátjait csak akkor ha lejár a ban idő, így ők e-mailbe hamarabb megkapják az okot :) Bár a figyelmeztetés tényleg mehetne pü-ben is :K Írd meg itt ezt, hátha sikerrel jársz :D

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#13) Иван válasza Воланд (#8) üzenetére


Иван
őstag

ÉS most olcsón tud rolexet is venni. :K

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#14) danih


danih
addikt

Megjelent a banhammer a fejed felett, csak az ukáz nem jött még meg, vigyázzál :)

(#15) moha21 válasza danih (#14) üzenetére


moha21
addikt

Jöhet eddig egyszer bannoltak csak, azt is játékszerverről. Viccet félretéve ez a bejegyzés nem nyavalygásnak vagy ilyesminek született ( azért írtam éreztem pengeélen táncoló hsz. lett ott ) csak nem értettem a figyelmeztetés lényegét.

Ja meg megtanulom, hogy semmi ne szóljak semmihez aminek köze van AMD/Intel/NV dologhoz. .>

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#16) danih válasza moha21 (#15) üzenetére


danih
addikt

Tudom ajánlani még az Android/iOS vitákat, mint kerülendőt ;)

(#17) Kassadin válasza moha21 (#15) üzenetére


Kassadin
addikt

Meg sok máshoz se.

(#18) moha21 válasza danih (#16) üzenetére


moha21
addikt

Jah hát azokba be se nézek. Nem képesek feldolgozni az emberek, hogy profitorientált cégek eszközöket gyártanak majd közgazdászok meg reklámgyártól lenyomják a torkunkon..

Volt tényleg a samung per blog-ban ott valaki írta, hogy kurva mindegy, mert egy fekete négyzet meg egy kijelző. Ezúton is vele értek egyet.

Én is telibe tojom ki gyártja csak működjön. Csak minthogy műszaki dolgokkal szeretek foglalkozni elvből felidegesít egy olyan hozzászólás, hogy szar, mert xy gyártó csinálta.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#19) Воланд válasza danih (#16) üzenetére


Воланд
titán

Windows/Linux
AMD/Intel
WP7/minden más mobil os

Van még valami? :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#20) danih válasza Воланд (#19) üzenetére


danih
addikt

WP7/minden más - ez érdekes, ilyet nem láttam, felkelt a sírból a WP7-esek serege? :)

(#21) Воланд válasza danih (#20) üzenetére


Воланд
titán

Nem konkrétan ez úgy néz ki, hogy adott egy wp7-es cikk és akkor jönnek a "nincs bluetooth fájlküldés, nincs testre szabhatóság, meg egyébként is fúj ms" meg a hasonló színvonalú hozzászolások. Aki meg elmondja, hogy miért is jó a rendszer, miért elégíti ki az ő igényeit, az meg szimplán ms bérenc.

De azért ez még szerencsére nem jellemző annyira.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#22) danih válasza Воланд (#21) üzenetére


danih
addikt

Köszi, már értem.
OMG NINCS FÁJLKÜLDÉS BT-n?
Na jó vicceltem ;)

(#23) darál0w válasza danih (#22) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#24) Ocarina válasza Воланд (#19) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Bármelyik Samsung teló/ tablet hír (pl.: Majd ezt is betiltja az alma. :W )
Bármelyik hír amiben benne van az, hogy Apple, főleg a peres témák
Bármelyik Symbian-os hír

Kb még ezek "durvább" témák.

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#25) Воланд válasza danih (#22) üzenetére


Воланд
titán

Sőt, még saját csengőhang sincs. :P Vagyis majd Mangoval lesz, de inkább nem írom le a feltételeit... :B

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#26) dízelracer


dízelracer
senior tag

Legutóbbi banánom alkalmával az ezelőtti nickem-hez tartozó e-mail címemre jött a "kitiltás" üzi. Ránéztem a miért moderáltuk topikra és meglepve láttam, hogy a több mint egy éve végleg kirakott nickemet bannolták újra 1 napra. WTF? Már épp kezdtem volna röhögni amikor korrigálták a hibát. :(((

:D

(#27) danih válasza Воланд (#25) üzenetére


danih
addikt

Atya ég, kíváncsivá tettél, utánanézek!

(#28) nem_tom


nem_tom
őstag

A moderátorok sem tökéletesek.

(#29) xdx@ válasza dízelracer (#26) üzenetére


xdx@
aktív tag

:DDD :DDD

(#30) Kassadin válasza dízelracer (#26) üzenetére


Kassadin
addikt

Miért rakták ki az akkori regedet?

(#31) Thome


Thome
addikt

Manapság ez megy itt a lapcsaládon, kezdd el megszokni, ha nem olyat írsz ami tetszik a moderátornak, akkor tempban-figyelmeztetés-kitiltás.

Amennyiben jogos a dolog akkor nem érvényes amit írtam, de mostanában már ez megy, nem jót írsz, ban.

(#32) dízelracer válasza Kassadin (#30) üzenetére


dízelracer
senior tag

Cigányoztam.

(#33) darál0w válasza dízelracer (#32) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ez a szokás megmaradt. :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#34) Kassadin válasza dízelracer (#32) üzenetére


Kassadin
addikt

Az szép, azt nem igazán csípik.

(#35) Syl válasza Воланд (#21) üzenetére


Syl
nagyúr

Ha lecseréled az ms/wp7 betűket apple/ios-re, máris megvan az összes iphone hír okos-kommentje. Úgyhogy nincs új a nap alatt. :(

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#36) dízelracer válasza darál0w (#33) üzenetére


dízelracer
senior tag

Néhány utcával a cigánysor mellett nőttem fel. A szembe szomszédunk is egy népes cigány família volt. Messziről könnyű rasszizmust kiabálni meg, hogy ez itt már megint cigányozik. Nekünk évente 2-3x felnyomták a kamrát, a garázst, a fészert. Én magam szedtem le az utcán a 8éves kiskölköt a saját! biciklimről amit napokkal korábban a zárt garázsból loptak ki a testvérei. Láttam amit láttam, és a saját bőrömön tapasztaltam, hogy milyenek. Szóval nekem addig senki ne mentegesse őket amíg nem élt legalább pár hónapot a közvetlen szomszédságukban. Én majd 16évet nyomtam le mellettük/köztük már a látványuktól rosszul vagyok. Nem vagyok rasszista de egy életre elegem lett belőlük. Ez van, én felvállalom.

(#37) darál0w válasza dízelracer (#36) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

detto...nem is tudom...telket meséltem?

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#38) dízelracer válasza darál0w (#37) üzenetére


dízelracer
senior tag

Nem emlékszem de ne menjünk ebbe bele. Tiltott téma a fórumon.

(#39) darál0w válasza dízelracer (#38) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ooo hát leírom én értelmesen... :DDD

a másikba...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#40) dízelracer válasza darál0w (#39) üzenetére


dízelracer
senior tag

Akkor megyek. :DD

(#41) Kassadin válasza dízelracer (#36) üzenetére


Kassadin
addikt

Tudnék mesélni én is, nálunk is vannak.

darál0w: Hülye kérdés, de az melyik?

[ Szerkesztve ]

(#42) darál0w válasza Kassadin (#41) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

gyere a másikba. :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#43) .bableWes


.bableWes
őstag

nekem is olyan dolgok vannak az adatlapomon amik 1 kivételével szerintem teljesen jogtalan, bár már leszarom.
figyelmeztetve vagy, szal be kell fosni nagyon.
de nyugi, nem csak te nem kaptál rola értesitést, hogy mi a helyzet.
lávolom ezt a szitut :))

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#44) darál0w válasza Kassadin (#41) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

2000es topik. nem jártál még ott?

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#45) tombar


tombar
senior tag

lool én 12 óra kitiltást kaptam :D
am látszik h a gyerek csak kopipésztezett, mert jópáran közelében sem voltunk a flamenek, másrészt meg az off topic azért van. amúgy nagyon érdekes dolgok mennek. anno volt egy crytekes hír, h a crysis2 gépigényét mesterségesen növeltette meg az nvidia h az570/80asait el tudja adni. na ott kérem volt minden, mint a búcsúban. már kábé "ba*zdmegeltünk", meg gyilkoltuk egymást, de egy moderátor sem jött, pedig az már nem heves vita volt, hanem kőkemény veszekedés. itt pedig egy kis off meg Ati flameje miatt (amihez már mindenki rég hozzászokott, sőt...) megint bannoltak. előtte meg egy csávó magára vette h lefanboyoztam az amd flameseket, pedig hozzá sem szóltam, ő kezdte ha mit ugatok. erre meg jött vagy 20 kommentji kemény off h valójában ki hogy gondolta. aztán meg kábé okos enged szamár szenved alapon írtam h akkor voilá legyen tiéd az utolsó szó, aztán vmelyik jóképességű ki is vágott, úgy h előtte 0 fegyelmeztetésem volt. elhiszem h megvédi a spanját, de akkor is... na szóval kis suttyóként nekem is meg van a véleményem.

Everybody knows, you dance like you fuck. So let me see you dance!

(#46) Kassadin válasza darál0w (#44) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem, mivel nem célom minden topikot teleírnom. De megtaláltam, köszi. Amúgy az is moderáció alá esik, gondolom én.

Szerk: Sose volt intel procim, főleg nem dual core 2000. Szerintem akkor még kis taknyos voltam, amikor az menő volt.

[ Szerkesztve ]

(#47) darál0w válasza Kassadin (#46) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nyilván, mivel a forumon van, de így nem offoljuk tele ezt :D

ugy rémlett, hogy már jártál ott...

Nem, mivel nem célom minden topikot teleírnom - na ezzel kire céloztál? :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#48) 7 válasza dízelracer (#36) üzenetére


7
addikt

A tapasztalataid és a nézeteid a te dolgaid. Mi a témával kapcsolatban sem védeni, sem támadni nem akarjuk egyik felet sem, mindössze arra igyekszünk ügyelni, hogy ne legyen cigányozás/zsidózás/egyéb ehhez hasonló a fórumon, épp elég indulat van itt anélkül is.

A régi nicked meg csúnya fail volt részemről, és csak később jeleztek, hogy mellényúltam. A bütetés súlyozásának céljából néztem azt is meg a mostanit is, aztán végül a rosszat sikerült pihentetnem. :P

@moha21: Tudunk róla, hogy nem mindenki nézi a PH!-hoz tartozó mailcímét, és gondolkodunk is rajta, hogyan lehetne segíteni a problémán. Ha van valami használható ötleted, jelezd a már korábban is linkelt topicban.

[ Szerkesztve ]

(#49) Mr X válasza 7 (#48) üzenetére


Mr X
veterán

Miért kell még valami? Kap mail-t, megjelenik a Miért moderáltuk topicban. Hova máshova lehetne? Fészbúkra?

Tértivevényes levelet csak nem küldhettek már...

(#50) föccer


föccer
nagyúr

Ezért kell messze elkerülni az ilyen darázsfészkeket. :)

Ugyan nem ismerem a saját adatlapomat, de nem hiszem, hogy túl sok fekete folt lenne rajta, pedig több mint 7 éve napi szinten fórumozok. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.