Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Vesa válasza Puma K (#47) üzenetére


Vesa
veterán

Nem tudom volt-e alvállalkozó, és ha igen, mennyire volt ludas az ügyben, de az eléggé nyilvánvaló, hogy a UPC tudtával és beleegyezésével telepítették ebbe a sufniba a Szentendre környéki agglomeráció számos településének hálózati központját. Ami ilyen szépen nézett ki a tűz után, és kérdés az is, hogy mégis miért nem működött ott valamilyen automatikus oltóberendezés?

Itt nálunk sincs egyetlen panel sem (Dunakanyar, kistelepülés), a Matáv volt az egyetlen szolgáltató DSL-en évekig, amíg végül a UPC be nem kábelezte magát. A T. tudtommal azóta sincs jelen, nem mintha hiányozna. Hiányzik viszont a Digi, akik viszont nem fognak jönni, mert ahhoz kicsi a település és egyébként is szivatják őket a fejlesztéseknél.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#52) Wyll


Wyll
őstag

A nevükben attól még ott marad hogy "FON", ami továbbra is a telefonálásra utal... :U

(amúgy meg vodafone = víztelefon? :P )

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#53) Cs1csó válasza Wyll (#52) üzenetére


Cs1csó
félisten

"A Vodafone név a voice data fone rövidítése."

Forrás: Wikipedia

(#54) Boond válasza Cs1csó (#23) üzenetére


Boond
addikt

Verseny van nem?

(#55) Cs1csó válasza Boond (#54) üzenetére


Cs1csó
félisten

Igazi verseny nincs. Kartell van, persze ezt nem úgy kell nézni, hogy fekete-fehér nem mindig és nem mindenben állapodnak meg de pár dologban szoktak, és vannak dolgok amiben és ahol nem vágnak egymás alá.

(#56) tonyrulez válasza Vesa (#32) üzenetére


tonyrulez
őstag

Sajnos teljesen helyfüggő hogy hol épp melyik szolgáltató a stabil és melyik a tré. Nálunk UPC van, volt hogy hetekig napi szinten elment a net, jobb esetben munkaidő alatt nem volt, csak a szerveren láttam hogy valami nem oké, rosszabb esetben este 8-kor elment, vagy épp hajnali háromtól délig. Vagy épp volt net de mintha betárcsázós lenne. A szomszéd a Digi-jével meg örült mint majom a farkának, mert azzal semmi gond nem volt.
Aztán máshol (Pest külterület) meg rokonok szopnak a Digivel, van hogy napokig nem volt net.

4 8 15 16 23 42

(#57) fido75


fido75
tag

Upc-nél vagyunk előfizetők tv-re, internetre és 4 mobilra. A telefon elképesztően rossz, mert beszélgetés után legalább egy perc kell mielőtt újabb hívást tudunk indítani. Mind a négy készüléknél így van, ezért szerintem szolgáltatói oldalon van probléma. Az elérhető leggyorsabb internetet kínáló mobilelőfizetés ellenére külföldön olyan lassú a net, hogy még a navigáció nem használható. Norvégiában egyszer konkrétan nem tudtam fizetni, mert a Revolut-ba nem tudtam belépni. Az apn beállítások helyesek, nem azzal van gond. A tv-vel semmi gond, de azt pont leszarom. Az optikán érkező net, na az tök jó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.