Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jegenye77


jegenye77
addikt

A multi részéről is jöhetne egy kis hír. :K

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#2) ferencka


ferencka
tag

tetszetős akárcsak a bf3.már csak egy kérdés marad.melyik lesz az év végén az FPS császár??!!! :F

Az a baj hogy egyes embereknek kiskorukban sokmindent megengedtek............csak a gázt nem!

(#3) berker


berker
tag

Kicsit fura, hogy még a betűk színén sem változtattak a MW2 óta. Nem lett volna egyszerűbb ezt egy kiegészítő lemezként (vagy nagy dlc-ként) kiadni? Sehol nem látom a fejlődést ami indokolná a 3-as számot a címben.

(#4) Gergosz2 válasza berker (#3) üzenetére


Gergosz2
veterán

codban lassan varázsolni is lehet:D:D

Ilyen olyan hiper perkek ááá

Én asszem kihagyom ezt . bf3 várósabb :K

Amúgy jogos amit mondasz. 7 éve azt a szar id4 engine-t toldozkatják :W

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#5) Malachi válasza jegenye77 (#1) üzenetére


Malachi
addikt

multi lópöcs, ugyanaz lesz, mint az MW2, no dedi szerver - viszont a stopping power perket kivették és killstreakben nem lesz nuke, hm...várj csak, keresek linket.

KOTAKU

szóval így. mindegy, én ezt is megveszem, kell. :D

(#6) Siobahn


Siobahn
csendes tag

ne már :D
most megmutatták a fél singleplayer részt oO :DD

- Siobahn -

(#7) jegenye77 válasza Malachi (#5) üzenetére


jegenye77
addikt

Nem lesz nuke! :Y :O
Azért Én is megveszem. :K

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#8) #10949376 válasza jegenye77 (#7) üzenetére


#10949376
törölt tag

remélem lesz nuke,nem volt rossz dolog sztem.

[ Szerkesztve ]

(#9) buzus


buzus
aktív tag

Nem tudom örülök-e ennek a videónak vagy sem. Túl sok olyan dolog van benne ami echte MW2 és látszólag sehol semmi újítás. - Látszólag ugyanaz a grafikai megalósítás, lineáris játékmenet, ugyan olyan arcade harc, a betörés a paracsnoki hídra, vízen álló chinook helikopter. Báh, nem is tudom. Tudom ezek olyan dolgok amik mind a cod széria jellegét adják, biztos bevétel mert sokan megveszik így vagy úgy, de azért történhetne valami áttörés. Kicsit azt érzem valahol megrekedt ez az egész fejlesztés egy szinten és küldetés lemezekkel bombáznak minket mint ha pl. United Offensive-t adták volna ki CoD3 nak. Nagyon szerettem eddig az összes MW-t, de most a BF3 at jobban várom.

(#10) jegenye77 válasza buzus (#9) üzenetére


jegenye77
addikt

Én bízok benne hogy jó lesz ez.És egy rövid videóból nem vonok le messzemenõ következtetést.
Majd ha megjelent!

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#11) #56573440 válasza Siobahn (#6) üzenetére


#56573440
törölt tag

dehogyis ez a köv két rész végigjátszása egyben :K egyébként nem néz ki rosszul ez tény

(#12) Malachi válasza jegenye77 (#10) üzenetére


Malachi
addikt

nekem a hideg futkosott a hátamon miközben néztem, egyszerűen nem tudnak hibázni. ez az egyetlen 5 óra alatt kipörgethető játék amiért hajlandó vagyok pénzt adni - a multin 2 hónap alatt úgyis kiakadok majd a szar csíterek meg az iwNET miatt, már előre látom. az MW2-nél is ugyanez volt, nem várok mást.

(#13) Góliát


Góliát
senior tag

Ahogy látom lesz pörgés bőven. Ide vele most azonnal. :O :))

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#14) Kanczy


Kanczy
veterán

Nagy CoD-fanatikus vagyok, de most már én is be kell lássam, hogy semmi okot nem mutattak eddig amellett, hogy ezt, és ne a BF3-mat vegyem. Teljesen ugyanaz a játékstílus, mint eddig, nulla újítás... kevés lesz ez nekem :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#15) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Hát ha az FPS miatt kiráz a hideg, akkor miért nem próbálsz valami kalandjátékot. Azoktól sokkot kapnál XD

(#16) #41133696


#41133696
törölt tag

Nos új motor nincs. Bobby igazat mondott, ezek tényleg még évekig ezt fogják tolni. Persze megveszem, mert ha már az eddigieket megvettem.

Viszont legalább nem esett a színvonal az MW2 -höz képest- itt természetesen a félig széteső Infinity Ward-ra gondolok.

(#17) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Szerintem ez a videó nagyon hangulatos lett, a grafikai abszolút kiváló, a vízeffektek pedig gyönyörűek, a játék nekem nagyon tetszik. Én még ugyan egyik Modern Warfare epizóddal sem játszottam életem során (pontosabban csak az első kettő COD-al játszottam a szériából), de ez nagyon tetszik.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#18) tDr1v3r válasza berker (#3) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Na ezaz, jöhetne mint a HL2 episodes... :K

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#19) Kr/\toS


Kr/\toS
senior tag

"...De hát kérem Bobby Kotick és a RÉSZVÉNYESEK! eredményeket várnak!!
Fejlesztésre nincs időnk, a zo..rajongóknak jó lesz ugyanaz a recept...mert zom...izé...rajongók. Legyen kész az ünnepekre!"

(#20) Malachi válasza Kr/\toS (#19) üzenetére


Malachi
addikt

mi a problémád? mi nincs ebben, ami mondjuk a másodikban és az elsőben megvolt? ha valami korábban tetszett akkor miért ne akarna belőle az ember még többet? néhány éve mindenki, MINDENKI lehidalt, hogy mekkora ász az MW. most hirtelen már nem az? nem is értem. csak a flame, de minek...

(#21) Findzs


Findzs
addikt

nekem nem jött be
nem olyan hangulatos mint a bf3 és olyan kapkodós azt se tudod mi történik típusú játékmenete van
a bf sorozatban nagyon sokat tesz a hangulathoz a rombolható környezet amit ebben a mw3 ban kihagytak (2011 -ben alapnak kéne lennie hiszen a red faction már jó pár évvel ezelőtt lerakta az alapokat licenszelni kellett volna a technológiát és beültetni a saját motorjukba a játékkészítőknek, véleménynem szerint)
mind két játék év végén fog megjelenni ?
valamelyikük biztos csúsztatni fog :))

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#22) BigStraw


BigStraw
senior tag

Tőlem lehet MW2 nekem tetszik ! más pályák átalakitott fegyverek! :) szóval jöhet

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#23) HyP3b0y válasza BigStraw (#22) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Tőlem is, csak ne kelljen megvennem ugyanazt a game-t 2x...

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#24) Pickle Rick válasza BigStraw (#22) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

+1

Nekem is tetszetős. MW2-t is imádom, vagy 1000 órát beleöltem eddig. A single is megfogott mint ahogy eddig összes iw által kiadott cod-é. Okés hogy négy óra alatt ki lehet pörgetni, de az a pár óra iszonyat jó. Persze kinek a pap... :)

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#25) BigStraw válasza Pickle Rick (#24) üzenetére


BigStraw
senior tag

Így van ! :D megéri a pénzét majd remélem :P

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#26) LamerGyuri


LamerGyuri
senior tag

Lehet, hogy agyon leszek ezért most kövezve; de hogyha valami vagy valaki ilyen közel kerül egy tengeralattjáró "ventillátoraihoz", azt úgy odarántja a vízörvény, hogy öröm nézni, és nem marad belőle semmi, csak darálthús. Meg volt még egy-két jelenet, amin kerekedett a szemem. Vagy a valósághűség nem feltétel ebben a műfajban?

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#27) Xaels válasza LamerGyuri (#26) üzenetére


Xaels
félisten

A COD árkád. Volt egy majd 10perces ingame videó a szárazföldön és a levegőben, ahol a helikopterekkel érdekes manővereket vágtak le az utcák között.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28) ígyvanferi válasza LamerGyuri (#26) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Én arra is kíváncsi lennék, hogy az ementáli jellegű épületek milyen fizikai törvényszerűségnek engedelmeskedve (pontosabban, miket figyelmen kívül hagyva) állnak olyan vígan. Mit mondana vajon egy statikus erre...?

Hangulatos, pörgős, menő, de nem ér tizenpárezret az a néhány óra single kampány. A multi pedig ugyanaz (lesz gondolom) 4.-jére.

[ Szerkesztve ]

(#29) LamerGyuri válasza Xaels (#27) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Aham. Értem. Csak igyekszem megérteni, mit esznek ezen a szérián.
Nem félreérteni: nem az, hogy nem tetszik, csak.....olyan mittudomén...

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#30) Xaels válasza LamerGyuri (#29) üzenetére


Xaels
félisten

"Csak igyekszem megérteni, mit esznek ezen a szérián" - Ezt már ők sem tudják...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#31) Alexios válasza Malachi (#20) üzenetére


Alexios
veterán

Igen, jól mondod, mikor kijött az első MW. De az nem is 2011-ben volt. Azóta mondjuk jöttek újabb játékok, ahol megjelentek olyan dolgok mint a rombolható környezet, jócskán szebb grafika, stb, csakhogy ezt valahogy az activision-nél nem akarják észrevenni

(#32) andras87


andras87
tag

Várom már nagyon!
Az MW2 talán az egyik legjobb játékélményt nyújtja az fps-ek közül!
Úgyhogy ha lesz olyan jó mint az előző már megérte vele foglalkozni!:)

[ Módosította: Ndruu ]

Üdv: András [ NVIDIA™ FAN ] | Ha több pirosad van, mint nekem, akkor előre utalok!

(#35) Kassadin válasza LamerGyuri (#29) üzenetére


Kassadin
addikt

Mert újabb. De ugyanolyan sz*r mint az mw2-től felfele az összes...

(#36) keIdor


keIdor
titán

Nekem tetszik, dei iden jo lenne ha mar csokkennenek az eladasok. Nem tetszik ez az evente kiadunk uj reszt semmi ujdonsaggal
. BF3 alazza csak el, hatha eszbekapnak...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#37) Kucsek


Kucsek
aktív tag

Nem rossz.Jöhetne még pár hasonló,nagyon kíváncsi leszek milyen terepeken lehet majd harcolni. :C
Mostanában mindenki New York-ot akarja a földig rombolni,nem tudom mi bajuk vele szerintem jó kis város:)

Látom a World Trade Center helyén a játékban már elkészült és áll az épület amit csak most építenek.

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#38) boogie84


boogie84
veterán

E3 2011: Exclusive Black Tuesday Gameplay Demo HD (single player)

Remélem most nem rontják el! Sajnos akk is ezt írtam mikor még az MW2 hasonló videókat nézegettük. :(

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#39) Sub-ZeRo válasza andras87 (#34) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Van szerkesztés gomb is... Szabályzatot luxus elolvasni... :W

On: Hát eddig nem rossz, de tiszta MW2. Ha kijön és a többi rész, MW2, BO olcsóbb lesz, akkor steamen beszerzem őket. El lehet velük lenni veteránon, vagy hardon, nem tudom melyik a legkeményebb fokozat. ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#40) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

tetszetős, mw2 stílusú :R

(#41) Malachi válasza Alexios (#31) üzenetére


Malachi
addikt

én értem és tudom, de ezerszer el lett mondva, hogy a rombolható környezet elrontaná a multit, ahol a BF-fel ellentétben kb. zsebkendőnyi pályák vannak és 2 perc után sima lenne a terep. a grafika meg azért ilyen, mert a fejlesztők behajoltak a kiadónak és a konzol lett az elsődleges célcsoport - a PC-s kinézet meg le van szarva. kb. ennyi.

az MW2 mellesleg 2 éve jött ki, szóval azt az érvet sem értem, hogy évente tolják ki a részeket...

ez van, de egyrészt akit nem hozott lázba ez a bemutató (a JÁTÉK, nem a grafika meg a többi, hanem a HANGULATA) az nem szereti az fps-eket, másrészt úgyis mindenki tudja, hogy aki itt most lehúzza, az is ott pörög majd a virágboltival novemberben. ez tény. csak hogy aztán tovább oszthassa az okosságokat. :)

disclaimer: persze megnéztem a BF3-mat is, mert minden fps érdekel és hát kegyetlen jó. szebb, újabb, rombolhatóbb, valósághűbb, PC-N DEMÓZTÁK!!! :R aztán majd játék közben kiderül, hogy összeáll-e a kép rendesen. a single-re gondolok. így megy ez.

(#42) PCrevRM


PCrevRM
tag

Most látok először microlagot boxon. Csávó izgalmában kirángatta a controllert? :DDD

We are Outcast Consensus 1

(#43) LackoMester


LackoMester
addikt

Nagyon faxa lesz, már csak a multiról jöhetne valami videó, kötelező darab. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#44) heihachi


heihachi
addikt

Nahát, pont ugyan az mint az összes többi előző rész, de jó.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#45) ribizly


ribizly
veterán

Na szóval.
A grafika nem sokat változott (vannak rendes árnyékok, kb. ennyi).
A single játékmenet ugyanaz, mint eddig. Ellenben ezzel nincs is gond, hiszen elég élvezetes tud lenni ez a filmszerű megoldás.
De mindez nem ér semmit sem, mert ma már nem lehet szerintem sok embernek eladni single kampányt... Multiplayer kell a népnek és abban a MW1-MW2 között én nem találtam olyan nagyon sok különbséget. Ezzel sincs olyan hatalmas gond. Igazából nekem csak annyi vágyam van, hogy a multija majd legyen olyan élvezetes, mint a MW1-MW2-BO-nak, és lehetőleg ne legyen tele buggal. Akkor talán beruházok majd rá, de jelen állás szerint nem tűnik túl jónak, hogy van egy játék, amit már megvettünk (nem is egyszer) és most kiadnak egy "DLC"-t. Ez már a pofátlanság :(((

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#46) Petya597


Petya597
tag

Nekem tetszik ez. Sok újdonságot nem láttunk benne (sőt, még annyit se) de nekem tetszik. A sztori biztos ütős lesz, remélem a multi is jó lesz. De a sztori mód az biztosan. :) Várós!

http://wolfkatirajongok.wordpress.com/ http://katiwolf.gportal.hu/

(#47) albert8


albert8
addikt

Ez egyszerüen fantasztikus :Y :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#48) zuchy


zuchy
őstag

Nem is MW2-re hajaz, hanem MW1-re hajaz, a betűk, a hangok, az egész full ugyanaz. Csak éppen más pályákon és más járművekkel. Egy sima kiegészítő nem más. Persze ki fogom próbálni, mert csak akkor lehet igazán véleményt alkotni. A BF3 sokkal jobb szvsz.
Pedig én annó codos voltam. :U
Nem fejlődnek eléggé, el fog menni a ló, vagy már el is ment mellettük.

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#49) Malachi válasza zuchy (#48) üzenetére


Malachi
addikt

ha lenne MW4 (nem lesz) ott már nem engedhetnék meg ezt maguknak. egynek még elmegy, most, utoljára. de a BF3-at látva már én is azt mondom, hogy kijár az MW tábornak is valami szebb.

(#50) Thome


Thome
addikt

Interaktív akciófilm. Singleplayer, lájk. Multit meg leszarom, BF3-azni fogok inkább, singli meg 1x kijátszós, azt viszlát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.