Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gomez86


Gomez86
őstag

Jönnek majd az alvás nélküli éjszakák megint, meg a monitorralordítozós billentyűzetverős lanpartyk :)

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#2) LackoMester


LackoMester
addikt

piha,tiszta libabörös lettem..nagyon komoly... :C :C
én az asztalt szoktam ütni,drága lenne havi szinten egy 50 eurós billencs,a mitorral ordibálós az ismerös-mostanában már annyira nem :U

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#3) Gomez86 válasza LackoMester (#2) üzenetére


Gomez86
őstag

Vegyél Z-Board-ot, az csak 37 € és remekül bírja az ütést :D:D:D

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#4) h-yle


h-yle
addikt

Jó... Hol tudom a fémdobozos verziót előrendelni? :)

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#5) HyP3b0y válasza Gomez86 (#3) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Mekkora őrült állatok vagytok!? Nem bírjátok ha lelőnek? ;]

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#6) tomi_mod


tomi_mod
aktív tag

Ez odab... :DD
DE MÁR LÁTOM A NOOB GL-es MEG A NOOB repülőből gránátozós üzeneteket...
Ja de messze van nov.10. :(

(#7) Lewzke


Lewzke
őstag

Hát ez tényleg komoly :Y
Már csak a gépigényre vagyok kíváncsi.

(#8) mephi666


mephi666
nagyúr

hű, ez komoly... tetszik...

nekem valami 1-2ezer ft-os btc(?) "márkájú" billem volt anno... azt meg lehetett hajlítani és bírta jódarabig... csak egyszer kicsit idegesebb voltam és kettétört... igaz, még utána is működött, csak nem nagyon kellett mozgatni, mert asszem az "ujn" gombok táján kettétört alul-felül a műanyag borítás :)

#6: nem október11 lenne az? dd/mm/yy formátumban :) mert akkor jobbak vagyunk...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) Gomez86 válasza HyP3b0y (#5) üzenetére


Gomez86
őstag

Én bírom, csak néhány olcsóbb bill nem bírja. :DDD

Régen volt egy egyszerű samsungom és eltört a space, meg minden ütésnél más gomb esett ki belőle... :D

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#10) Ari18


Ari18
őstag

Eddig még nem nyomtam semmilyen játékot multiban, de ez nagyon megfogott. :Y :C

(#11) LackoMester válasza Gomez86 (#3) üzenetére


LackoMester
addikt

maradok a Arctosa-nál :K ez pont jó..volt Cod2 Z-Board-om,valahogy nemjött be...
HyP3b0y -mint minden hasonló FPS multinál,valki elpusztit valakit,de mikor valaki hibájából csikkasztanak el(mert akkora sügér,h.fentart,hátráltat hát nemtudom :U ,na és persze a szünidövel együtt megszaporodott csalók,kis 13-15 éves wh-s köcsögök.Egyébként nálunk normális a lan alatt,az egymás szidása,persze bizonyos keretek között :D
Ari-hát nemtudod mit hagytál ki :K

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#12) Rusher


Rusher
őstag

Ez igen jónak fest várjuk nagyon :C

(#13) nrgia


nrgia
őstag

Na ezt már nevezem...állat ! :K

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#14) Gergello


Gergello
addikt

Ez promoddal pont ugyan olyan lesz mint a cod4 :(

(#15) Stiky válasza tomi_mod (#6) üzenetére


Stiky
senior tag

Azért a GL használatához nem kell semmi skill meg alapból választhatod.
Azt a c130-ast meg ha jól láttam "11 kill-in-a- row" után adja. Szóval olyan mint a wh-s heli a MW 1-ben :DDD

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#16) Nunder


Nunder
őstag

Kicsit sok infó ez így egyszerre. Kicsit kommentálva, és egy hosszabb videó formájában szívesebben látnám, de így is állati :) Csak optimalizálják legyenek oly jók.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#17) Hebry


Hebry
senior tag

Tetszik!
Így a videó után kedve támadt játszani.

(#18) mulika2


mulika2
csendes tag

Királyságos! :C :C :C Mikor jelenik meg?

(#19) LackoMester válasza mulika2 (#18) üzenetére


LackoMester
addikt

megjelenés 2009.11.10(November 10) :O sajnos

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#20) Vladi válasza tomi_mod (#6) üzenetére


Vladi
nagyúr

Szerverre kiírva, hogy no gl or kick. :D

Jó lesz ez, felpörgetett mw. :K

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#21) D1Rect


D1Rect
félisten

Kíváncsian várom. :U
Remélem nem szexuálják el.

(#22) nrgia válasza LackoMester (#19) üzenetére


nrgia
őstag

Inkább 2009.10.11. lesz az... :K

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#23) tomi_mod válasza nrgia (#22) üzenetére


tomi_mod
aktív tag

"On November 10, 2009, acclaimed developer Infinity Ward will make its return with the release of Modern Warfare 2" -az infinity oldaláról
de szeretjük az optimista emberkéket :) !!!

[ Szerkesztve ]

(#24) Atis707


Atis707
tag

Ez a Killstreak customize tök jó, hasznát venném MW1-ben, utálom a helit, inkább a légicsapásnak veszem hasznát. Azért remélem mindent nem lehet egyszerre beválasztani :D helI+ac 130+migek(?)... :Y

ui: végre valami használható fegyver a légitámogatás ellen, az rpg egy rossz vicc néha, ráadásul lőszer sincs bele! :(

(#25) nrgia válasza tomi_mod (#23) üzenetére


nrgia
őstag

Hmmm köszi :K Furcsa ez a fajta dátumozás :U

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#26) Daveedka


Daveedka
tag

asszem újra aktiválom magam játék terén, cod4 is ment egy évig multiban :DDD

(#27) Xaels


Xaels
félisten

Vazze visszavonok minden rosszat ami esetleg elhagyta a "tollam" ezzel a játékkal kapcsolatban. Szép és brutálisan oda tették magukat a srácok mellesleg nem is tudtam, hogy az IW-s srácok ennyire kedvelnek, hogy pont sznapomon jön a játék:D

Az tuti, ezzel maradni fogok a Pubolásnál mert nem kell, hogy ebből is CS1.6-ot csináljanak az eSport community-k...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28) modern


modern
aktív tag

asszem erre novemberre beújítom a gépem..
elég lesz egy E8*** proci meg egy hd 4870és már mehet is, nem hinném h kelllene neki nagyobb gépigény..

Mobilon hamarabb elérsz: 30/563-1783

(#29) LackoMester


LackoMester
addikt

a cimbikkel már meg van beszélve,amint meglesz a game,inditjuk a MW2 szerónkat...a MW1-es helyett... :K
Daveedka-már 2 éve lassan,h. nyomom folyamtosan,napi szinten 1-2 órában :U

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#30) Xaels válasza LackoMester (#29) üzenetére


Xaels
félisten

Jah hasonló nálunk is a helyzet. Anno WaW-ban is 1.0-t hostoltam itthonról 1 20fős SD és 1 20fős TDM-et míg meg nem jelent a játék. Aztán ugye 1.1 volt 2hónapig éjjel nappal tele voltunk.

Szerintetek a végén a gránát sima vagy lehet valami tapadós megoldás? Megállítva a videót nekem nem klasszikus gránátnak tűnt, de nem lehet eléggé kivenni sztem. Amúgy meg fura, hogy meg sem próbál a másik elugrani...

Illetve szerintetek a játéktéren levő karakterünkkel mi történik amikor hívod az AC130-ast??? Ez sem derül ki, nemhiszem, hogy csak úgy beleteleportálsz a repülőgépbe.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#31) ollie válasza nrgia (#25) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekik a mienk furcsa.

***

(#32) LackoMester válasza Xaels (#30) üzenetére


LackoMester
addikt

mi a WAW szerót nemakartunk-nem jött be nekünk...a MW szerót is késve inditottunk,ezért is általában kevesen vagyunk rajta,csak mi páran...ezért inkább a VES-en(ha HC) ha meg sima akkor a Bitfarmon tanyázok-zunk... :K
ezért fontos minél gyorsabban belöni a MW2 szerót.amint lehet.. :K

Ja és mindenre fény derül-szépen lassan... :K

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#33) hommeros válasza tomi_mod (#6) üzenetére


hommeros
őstag

De egyre gondoltunk...

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#34) feka007 válasza Gergello (#14) üzenetére


feka007
nagyúr

Én fosok a warozásra majd mint a CoD4-nél is, és akkor nem fogja elcseszni nálam a kockapromod :)
Videó alapján tetszik. :R

(#35) LackoMester válasza feka007 (#34) üzenetére


LackoMester
addikt

COD-nál nemismerem a Warez szót :N

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#36) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Jónak tűnik, remélem a single is hasonlóan akciódús lesz.

LackoMester: Persze, kinyomtattad a borítókat. :U :))

[ Szerkesztve ]

(#37) h_mate


h_mate
tag

Na ez nem semmi! Crysist lealázza árnyékok terén és a pályák is odab@sznak!
gépigény engem is érdekelne.

Suhognak a Fuck.

(#38) LackoMester válasza Jhonny06 (#36) üzenetére


LackoMester
addikt

persze...aha serialt meg varázsoltam hozzá :U :DDD

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#39) Nunder válasza h_mate (#37) üzenetére


Nunder
őstag

Én erre a kijelentésre azért nem vennék mérget. Crysis-t nem igazán alázza semmi grafika terén :U

LackoMester: Szerintem ő Warozásra gondolt (ahogy írta is) nem pedig a Warezra :B

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#40) LackoMester válasza Nunder (#39) üzenetére


LackoMester
addikt

aha,elnéztem-köszi

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#41) BalaNce87 válasza feka007 (#34) üzenetére


BalaNce87
addikt

Jah alap hogy lesz promod.... :U bár én nem estem tőle hanyat mert az egész még mindig tiszta cod4, szóval későbbiekben mindenképp átlesz moddolva az egész, azt nem értem hogy akkor a fejlesztők minek adják ki ezt amikor a végén tök más fog maradni az eredetiből :D. Gépigény nemhiszem hogy nagy lesz, mert a grafika is csont ugyanaz maradt.
Nekem elkeserítő hogy lóf..xt nem fejlődött a játék, bár valakinek ez jön be, meg ahogy itt írta vki egyből átvált mw2-re ebből kifolyólag valószínűleg sokan így gondolkodnak így nem lesz hosszú életű a 4, ezt biztosra veszem mert a codoknál általába így működik pláne a proknál hogy mindig átállnak a legújabbra, mert ez az új. Ebből is faragnak majd egy cod2-őt, a végén már a bombát is automatikusan kell lerakni :(
Volt egy két dolog ami tetszett a cod4-be csak azokat mind kiszedték.

[ Szerkesztve ]

(#42) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Igazából nem ítélem el a játékot de én már beleuntam a codba és a sok kamáiba, meg hogy évről évre kiadják ugyanazt jelentéktelen módosításokkal, példaként ez a cod6 is kb annyiban más hogy az MW után lett egy 2-es, de ne legyen igazam. Kipróbálni ki fogom de nem hiszem hogy olyat találnék benne amiért ezt új részként lehetne eladni.

[ Szerkesztve ]

(#43) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Hát ez sem fog elmenni a gépemen, pedig jó lenne. :)

(#44) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Utolsó "cod" amire időt(lehet pénzt is) szentelek ha olyan lesz mint a cod4(mint random game)vagy mint a cod5...leírta magát örökre :) vissza sírom cod1-cod2-t de nagyon :)
Az egészet elku@-ták azzal,h évente jön ki új cod.... :(

Promod az egyik legjobb dolog amit a cod4hez kiadtak,javítottak a hitboxon(bár csodákra nem voltak képesek ők sem)javítottak a láthatóságon is,meg még sok mindenen.
Hidd el a "pro-k" nem azért mennem át a legújabb cod-ra mindig mert az nekik olyan jó,hanem mert a sponzorok/lan-ok átállnak az újra,így nekik is át kell,hidd el a cod2 ami napig híres/népszerű lenne,ha meglenne a kellő támogatás(lan/sponzor/pb update/ és a többi és a többi)
"...Ebből is faragnak majd egy cod2-őt"...ámen( amúgy miből csináltak még cod2-őt?:) )
"...Volt egy két dolog ami tetszett a cod4-be csak azokat mind kiszedték." sok perket bent hagyhatak volna,amire lehetett volna taktikát építeni,komolyabb szinten(pl sprint)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#45) BalaNce87 válasza IreN!CuS (#44) üzenetére


BalaNce87
addikt

A cod4-ből is cod2-őt csináltak :) egyébként meg szerintem voltak benne ötletes és értelmes lépések (a 4-ben), pl volt bombatáska és nem csörgött ami már az 1-ben és 2-ben is nagy faszság volt. A sniper végre nem volt olyan rohadt erős hogy egyedül kiírts vele lazán 3-4 embert vagy többet, de végén csak ilyen lett a 4-be is. Mi az hogy ha csak silencer van akkor nem lát a térképen ha lövök alapból nem kéne látnia a mapon mert lövök marhaság, nincs élet, nem szórnak a fegyverek és stb. Ezt úgy mondom hogy 2-vel toltam legtöbbet de az is tele volt rengeteg kama killel, a 2-be az egyetlen skilles fegyver a puska volt. A 4 azért lett gyengébb mert ott már az összes fegyver automata és lazán lehet velük rotálni messzire is. Elég lett volna codból 4 rész is ez már csak pénzről szól, akárhogy is nézzük ez már a 6. cod ami alapvetően semmiben nem változott a többihez képest max könnyebb lett.

sok perket bent hagyhatak volna
Nem a perkekre gondoltam.

[ Szerkesztve ]

(#46) IreN!CuS válasza BalaNce87 (#45) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Sajnos nem lett cod2 :( Elemezünk :DDD
Kezdjük a Cod1-el:nagyon sok jó map,élvezetes multi rész,"realisztikus fegyverek",fix élet. Hiányok:kevés war map,és egyes map-ok túl nagyok voltak 5on5-höz.10/8
Cod2:1-2 cod1-es map,ezen kivül az új mapok is nagyon jól sikerültek(tj/burg/train/matmata)ezen kivül javítottak a map-ok nagyságán(sokkal több war map lett)A multi részt tovább vitte ugyan azon a vonalon mint ami a cod1ben volt,viszont A fegyverek már nem voltak annyira realisztikusak(ami nem feltétlenül baj)sokkal többet lehetett "makkolni"ami megint csak feldobta a játékélményt.Füst bevezetése szerintem pozitív volt,főleg komoly szinten megint(jó taktika építési lehetőség a füstnek köszönhetően),A "újra töltődő élet" csak szokás kérdése sokszor jött jól :) ,én 2 hét után megszoktam és nem volt zavaró.10/9
Cod4:jött a modern világ,furcsa de jó volt.Map-ok között voltak jók,de sajna,nagyon nagy és összetett mapok lettek,nagyon sok cemp lehetőséggel,és értelmetlen helyekkel,meg sok zavaró kis elemel(újságpapír a levegőben/dobozok).Multi részben sok változás nem jött,főleg az elején,Újdonság a plantban volt,h nem tudod bárki plantolni,hát szerintem nincs annak idegesítőbb mint amikor nagy nehezen eljutsz planthoz,és nem tudod lerakni mert nincs nálad a táska erre mondok egy konkrét szituációt:5on5 strike mapon támadóban vagy,3 specops 1 csipa 1 nagy aka,bejutottatok a-ra nagy nehezen eldobtatok 3 füstöt meg 2 flesh-t(azaz nem maradt semmitek se ilyen téren) egy ember átjut plantra 3an meghaltak középen a befutásnál maradtál te a planton meg a csipásotok,plant középen ellenfélnél ha maradt egy snipe vagy egy nagy aka nem tudtátok leplantolni mivel egy az egybe lenézte a táskát(vagy amikor vissza mennél a táskáért,vagy ilyesmi),ergo buktátok a kört....értelmetlen...!Fegyvereknek a 95% használhatatlan komolyan szinten azaz volt a mini aka/nagy aka/snipe(az is csak az utóbbi időben/promodnak köszönhetően)szóval fegyvertéren lócsöcs a cod4,volt olyan crashen h 5 mini akas futott ránk(mennyire skilled game tényleg,csak nyomták a gombot és hozták a köröket)Hitbox a legnagyobb borzalom,annyira de annyira random volt a hitbox,h már szinte nevetséges,mi az,h nincs egy golyós fejes?realis?NEM!Perkekjónak indult 1-2 perk mint például a sprint(nagyon komoly taktikákat tudtunk rá építeni amíg volt),ezeket is kiszedték,ergo csináltak egy unalmas,monoton full random játékot ahol nem kell gondolkodni nem tudod az ellenfelet kicselezni 1-2 alap trükkel.10/5(sajnos én nem tudom,olyan szemmel nézni ezt a játékot mint aki csak feljárkál pubra funolni)
Cod5:erről szinte semmit sem tudok mondani,open beta-t kipróbáltam,látszott már ott is h nem lesz nagy jövője,nem is mélyedtem bele.Látszik is mennyire elterjed,mennyi sponzor/lan...stb stb van.(nem a játékkal volt probléma hanem azzal h nagyon hamar jött ki)

Remélem átjött h mit szeretem volna elmondani ezzel,h mik voltak a problémák,és szerintem ugyan ezek a problémák benne leszek mw2-ben is,ha javítanának a hitboxon,a mapokon,és a fegyverek használhatóságán,lehet egy nagyon jó game jönne ki belőle,de szerintem esélytelen h ilyen történjen :( :)
Bocs a hosszú hsz-ért :))

ja és "..A cod4-ből is cod2-őt csináltak" ha az lenne még mindig játszanék :DD

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#47) priti válasza D1Rect (#21) üzenetére


priti
addikt

Teljesen mindegy mit találnak ki, mert egyszerűen szánalmas ami a multiban van. No ez,no az, no-no-no minden no, de sose tudod előre mi, mert már ki se fér xfire-ben annyi minden tilos, de nyomd ki a juggert mer' kick, kinyomod de ha anélkül is leszeded a sok bénát akkor wh-s kötsög takarodj nyaf-nyaf-nyaf egyszerűen nincs egy magyar szerver se ahol lehet játszani, mindenütt csak a hiszti van, a tököm tele lett a COD-dal illetve az emberekkel akik játszák FFA-ban. TDM meg játszhatatlan, mert a vége az, hogy úgy játszod, mint az FFA-t, mert mindenütt az van, hogy vannak a bénák akiket lerohannak egytől egyig botrány stattal és vagy beállsz közéjük és dühöngsz azon hogy milyen hülyék vagy az erősebb csapatban unod magad halálra 40:7 stattal. Kalap car. FFA-ban játszom amíg ki nem rúgnak csalásért, vagyvalaki be nem lép akiről egyértelműen levágom, hogy wh-zik, ennyi a COD és nem a játék tehet róla, remélem single-ben jó lesz, mert multiban rajtunk szoftverrel nem lehet segíteni.

Hardverlesen

(#48) Nunder válasza IreN!CuS (#46) üzenetére


Nunder
őstag

A CoD4-es résznél a szemem majd kifolyt. Kicsit tördeltebben legközelebb, (és helyesen) de nagy távlatokban igazad van. :K

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#49) Tituka


Tituka
senior tag

nagyon tuti lessz :D

Skizofrén vagyok, és én is...

(#50) Hunter2


Hunter2
addikt

Fogja ez támogatni valamelyik fizikai gyorsítást? (physix vagy Havoc?)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.