Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sifre


Sifre
senior tag

Ütős kis videó! :) Az év játéka lehetett volna, ha nem cseszik el a multiját... :( Persze lehet hogy így is az lesz. Remélem ügyes modderek belevarázsolják valahogy az új mapokat az MW1-be :D

(#2) LackoMester


LackoMester
addikt

hmmm....jó kis game lesz ez....
mp viszon megint felbsz max.18 emberke,naneee...miért kell elb...azt ami jó :F
a gamet megveszem,de üzenném a a Activision-nak meg a IW,h.bekaph... :DDD

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#3) Enton


Enton
addikt

Király videó. Eminem is jó választás volt hozzá. :R

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#4) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

"Egy interjú kapcsán már az is elhangzott, hogy lőttek a 32 játékos multiplayer partiknak."

Ahhh, pedig mennyire fog hiányozni, hogy szűk teherhajós pályán 32 player, legalább 20 frag3x perkel öli egymást... (pl. waterwave szerver) Ez volt az igazi agyatlan hent, nem a Serious Sam. :N

Amúgy jó kis videó, de mondjuk ez a zene abszolút nem illik ehhez a játékhoz. :U

Kíváncsian várjuk, hogy mi lesz belőle. :K

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#5) nixx-21


nixx-21
senior tag

első reakció: nem tudom úgy fogalmazni h ne kapjak permanent&write ban-t :D
második rekació: aztabüdösQrV@'annnyáááát :Y :Y :Y :Y

az össze seddig nézett trailer nem hatott ennyire durván rám mint most ez....
eddig elvoltam h majd ha kijön akkor kijön de most. =|

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#6) sniper elite


sniper elite
senior tag

Ezt a játékot megéri megvenni eredetiben, márcsak a multija miatt is! Amúgy legjobb fps sorozat a világon cod, megint nem okoznak csalódást vele! :))

(#7) SzlobiG


SzlobiG
félisten

9v9 az mi? Semmi...:( Hol lesznek a nagy 32 fős darálások? Sehol. Mindenesetre szerintem előbb-utóbb vmi patch formályában remélem majd megoldják, hogy többen lehessen játszani egy szerveren.:U

(#8) hommeros válasza Sifre (#1) üzenetére


hommeros
őstag

Így is az év játéka lesz feltehetőleg, max neked nem :D
A videó meg yeee.

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#9) 00roli00


00roli00
aktív tag

Láttam már ezt-azt, de ez komoly/ :K

(#10) bandiie


bandiie
aktív tag

Jó videó, bár a zene nem illik hozzá.
A 9 v 9 meg bőven elég, még sok is!

(#11) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Na végre megint játszok valami normális FPS játékkal!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#12) keIdor


keIdor
titán

Bőven elég a 18 ember.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#13) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Végre vannak korlátai a játéknak, sajnos nem játékmenetet illetően, hanem az alábbi dolgok 9vs9, no modding stb, jó jel.

(#14) sniper elite válasza keIdor (#12) üzenetére


sniper elite
senior tag

Én is így gondolom, jóval több esélye van az embernek átlátni a játékot, és taktikázni is lehet! Én mindig úgy vagyok vele, hogy utáltam 32 full tele lévő szervezen játszani mindig is, mert szinte 10-20 másodperc alatt 10-15 ember már meg is halt! Szinte semmit se tudnak játszani mert halomra vannak lőve meg gránátozva a népek :DDD

(#15) GEFORD


GEFORD
csendes tag

Fúúú gyerekek :D ez a videó ez üt :D nagyon nagy !már nagyon várom :D iszonyat jó videóóó! a zene is király :D :C

(#16) lovag05 válasza keIdor (#12) üzenetére


lovag05
aktív tag

Attól függ, mihez képest... Mert SDzni egy közepes pályán lehet, hogy nagyon élvezetes lesz, de egy baxott nagyon már elég idegölő, hogy alig látsz majd embert. :)

So many demons, so little time...

(#17) menalcas


menalcas
őstag

Hát ez a vidi volt nagyon odavág az tuti :W

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#18) feka007


feka007
nagyúr

Ez a zene nem kellett volna.. :(

(#19) Kr/\toS válasza feka007 (#18) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Nekem a graf se teccik. ;] BC2 rula.

(#20) GrG1210


GrG1210
aktív tag

a 9v9 szerintem elég lessz , ez lessz az elsőő játék amit vakon megfogok venni.

(#21) atee


atee
őstag

9v9 elég. Végre nem lesz agyatlan hentelés.

D-day 2002-01-04 01:54

(#22) Ice!?


Ice!?
őstag

Ez meg milyen zene már?:(

(#24) volvoguy


volvoguy
addikt

jó a videó, nekem a zene is tetszik, ezt a számot még nem ismerem, nem lepne meg ha Hans Zimmer mellett Eminem-et is leszerződtették volna...

Egyébiránt, kíváncsi vagyok roppantul, hogy Amerika megtámadása miként fog végbemenni..mert az oké, hogy atom-ot dobnak az USA-ra egy rakétával, vagy egy bombázóval..még az is el megy, hogy terroristák szórakoznak...de a videóban azt látjuk, hogy egy amerikai kisvárosban is megy az irtás...akkor gondolom itt azért "rosszaknak" elég nagy seregüknek kell hogy legyen, ahol már csak az amerikai katonák tudnak ellenállni....

nomeg a műhold felrobbanásánál, ami lehet a nemzetközi űrközpont is, látható egy pillanatra hogy egy asztronauta szemszögéből látjuk a dolgot...

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#25) menalcas válasza Kr/\toS (#19) üzenetére


menalcas
őstag

Figyelem! Figyelem!
Meg kérjük a kedves BC funokat, fáradjanak a saját topikjukba.
Köszönjük :C

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#26) lovag05


lovag05
aktív tag

Ez a "zene"... :) bebaxott... tökéletesen jellemzi a játékot.

atee: Szerintem meg inkább legyenek "nagyobb" szerverek is, lehet vkinek a 9v9 elég, de ha nagyobb hentelésre vágysz... bár a mapok nagysága is közre játszik majd.

[ Szerkesztve ]

So many demons, so little time...

(#27) Prof01 válasza SzlobiG (#7) üzenetére


Prof01
veterán

Hát reméljük, hogy így lesz, mert 9v9 tényleg semmi... :(

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#28) Prof01 válasza GrG1210 (#20) üzenetére


Prof01
veterán

Hát mivel most nincs demo, kénytelen vagy. :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.