Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gomez86


Gomez86
őstag

Főleg ha a tegnapelőtti csúfondáros működését - vagy nem működését - tekintem akkor annyira nem is sietnék hogy megvegyem...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#2) atike


atike
nagyúr

DLC... Azt hiszem lassan mindenkinek tisztába kell kerülnie a fogalommal... :(

(#3) tomi_mod


tomi_mod
aktív tag

Nem értem mire ez a 30 nap :F
Ettől most mit remélnek? Ha egyből jön pc-re is akkor nem töltik le annyian boxra vagy mi?
Mégha az lenne, hogy egy platformon belül az anno előrendelők előbb a többiek később, de így :W

(#4) henesa


henesa
aktív tag

A 30 nappal azt akarják elérni hogy türelmetlenségből a gyerek vetet box-ot is apucival
mondjuk ez nyugat európában nem rossz ötlet de erre kelet felé halott dolog

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#5) LackoMester


LackoMester
addikt

Már megint trükközik a Microsoft, ezt nagyon tudják :K . Várok 30 napot, és ingyen lejön a Steam-ről. ;)

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#6) ollie válasza LackoMester (#5) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ingyenes lesz?

***

(#7) h-yle válasza tomi_mod (#3) üzenetére


h-yle
addikt

Az MS ezzel szimplán brandet épít. Nem közvetlen remél ettő 2 milliós box eladást.
"Hova is jönnek először a DLC-k? Ja XBOX-ra, akkor majd olyat veszek."

Egyébként pedig kétlem, hogy PC-n ingyenes lenne a DLC. Mire fel?

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#8) @rglaaf válasza ollie (#6) üzenetére


@rglaaf
veterán

PC-re valószínűleg ingyenes lesz (reméljük..)

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#9) LackoMester válasza ollie (#6) üzenetére


LackoMester
addikt

Elvileg, annak kéne lennie. :K

h-yle- mert ez PéCé,nem nyomorult konzol. :DDD

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#10) @rglaaf válasza LackoMester (#9) üzenetére


@rglaaf
veterán

Ilyet még viccből se mondj mert leszedik a fejed érte :K

PSN:BiZzare_0 ️

(#11) elithun válasza @rglaaf (#10) üzenetére


elithun
őstag

És nem is igazán etikus...

Kicsit unalmas, hogy folyton ezek a DLC-k jönnek ki, mindenből pénzt csinálnak...olyan mintha kifelejtettek volna a játékból valami és azt most tennék bele, persze fizetned kell érte, tisztelet a kivételnek.

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#12) HS 2142


HS 2142
őstag

Szerintem meg nem lesz ingyenes (Pc- Fallout 3 és Deagon Age DLC-k is fizetősek), ráadásul a kiadója a játéknak az Activi$ion és tőlük sok mindent el lehet várni csak azt nem, hogy ilyen üzleti lehetőséget nem fejnek meg minél jobban.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#13) Hunter2 válasza LackoMester (#5) üzenetére


Hunter2
addikt

Ingyen??

h-yle
Én tudok rá egy jó okot: Ellentételezés a rakás szar IWnet miatt. Bár ahogy javítják a bug-okat az jött le hogy magasról tesznek az egész PC-s vásárló közönségre.

[ Szerkesztve ]

(#14) bLaCkDoGoNe válasza LackoMester (#9) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

De egy egyszerű lélek vagy...

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#15) G4NXST4 válasza Hunter2 (#13) üzenetére


G4NXST4
tag

A pénzéhes mindenségüket. MW2-el úgy bekerestek, mint annak a rendje, de ők még többet akarnak. Már úgy tele lesz a zsebük zsével, hogy egyszer csak ez a "remek csapat" összeomlik. Pedig én szeretem a COD-ot, de ez a konzolos valami ez a MW2 nevezetű akármi, hát az elején én is elájultam tőle, de idővel nagyon ráuntam. Inkább akkor BFBC2 vagy a régi klasszisok: COD2, COD4. Ennyi :(

nagyonromlik

(#16) BalaNce87 válasza G4NXST4 (#15) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát ez már nem az a cod ami kezdettekor volt, semmitmondó unalmas szar lett belőle, lehet játszani mind1ikkel csak hát sokkal hamarabb megunod, cod1-2 volt a best.
Egy szóval magasról tesznek rá, nekik a bevétel számít hogy menniyt kaszálhatnak rajta, nekem se jönnek be ezek a dlc-k, ha akarták volna simán belepakolhatták volna a teljesbe, csak hát ameddig lehet, húzzúk le a bőrt, mondjuk ki, lejárt lemez ez a cod név, nem tartogatnak semmi nagy ötletet.

[ Szerkesztve ]

(#17) G4NXST4 válasza BalaNce87 (#16) üzenetére


G4NXST4
tag

Tudod mi lenne a nagy sláger, ha cod6 ból meg a cod4 ből csinálnának egy katyvaszt, na az lenne az igazi. A cod4-es mapokat feljavítanák a cod6 grafikájára (persze a jó mapok cod6-ból maradnának) és a fegyvereket is átvinnék cod4-ből, de a mozgás a lövés maradna cod4-es. És az IWnet-et elküldenék a jó büdös...

nagyonromlik

(#18) BalaNce87 válasza G4NXST4 (#17) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát amit most írsz az végülis a cod6:D igazából a cod6 olyan mint a cod4 dlc-je.

(#19) feka007


feka007
nagyúr

Én sz.rok rá milyen DLC jön, 2 Ft-ot nem fogok fizetni érte.. Meg addig sztem el is megy. :D

(#20) Ari18 válasza BalaNce87 (#16) üzenetére


Ari18
őstag

CoD 1 + UO nagyon jó volt, viszont a 2.részét hamar meguntam. Elegem van már 2. VH-ból.
Nagyon ráfért már a CoD sorozatra ez a modern hadviselés.

(#21) BalaNce87 válasza Ari18 (#20) üzenetére


BalaNce87
addikt

Az igaz hogy unalmas a Világháborús téma, de a modernel is elsütni 2X ugyanazt kicsit faxság és értelmetlen, mintha nem lenne ötletük, bár szerintem nincs is nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#22) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Pedig jobb lenne ha minnél előbb kiadnák mer közeleg a Battlefield bc 2 is.

(#23) Fortissimus válasza SzlobiG (#22) üzenetére


Fortissimus
őstag

mivel marc.5-en jon a BC2, igy nem tudjak kiadni a megjelenese elott. mondjuk miota kinnt van a beta en nem is nyomtam mw2-ot :B

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#24) Hunter2


Hunter2
addikt

Állítólag már a mostani verzióban is benne van amit majd DLC-ként akarnak elsütni. :Y

(#25) henesa


henesa
aktív tag

valaki írja nagyon bekerestek a cod 6 -all biza és ilyenkor szoktak összeveszni a pénzen
fog még osztódással szaporodni az IW lefogadom kapzsi lesz és rába...k

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#26) G4NXST4 válasza henesa (#25) üzenetére


G4NXST4
tag

Én írtam xd ;)

nagyonromlik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.