Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tituka


Tituka
senior tag

érdekes....

bár jobban örültem volna valami komolyabb hírnek a játékkal kapcsolatban :))

Skizofrén vagyok, és én is...

(#2) lovag05


lovag05
aktív tag

Ennél, már csak az a szörnyűbb, hogy lesznek dögivel, akik meg is veszik... Nem tudjátok, lesz e MW 2-es turmixgép? ;]

So many demons, so little time...

(#3) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

Nekem a terepes bill és egér tetszik!
Ilyet vennék mégha nem is MW2-es csak simán terep mintás!

(#4) h_mate


h_mate
tag

"It feels like you're holding a weapon rather than a gamepad"
Na ezen jót derültem...
Ami a kiegészítőket illeti nekem nagyon is tetszenek! Hogy tetszene, ha a játék normál áron kerülne a boltokba...

[ Szerkesztve ]

Suhognak a Fuck.

(#5) Xelo


Xelo
addikt

mekkora az a csávó :Y mármint méretben

(#6) adam320 válasza Xelo (#5) üzenetére


adam320
senior tag

2m10c körül :DDD

(#7) Xelo válasza adam320 (#6) üzenetére


Xelo
addikt

nem feltétlenül a magassága tűnt fel :D

[ Szerkesztve ]

(#8) h_mate válasza adam320 (#6) üzenetére


h_mate
tag

Körbe mérve:D

Suhognak a Fuck.

(#9) HaGii


HaGii
tag

Van a kínálatukban az irányítóktól kezdve, az egéren át a fülhallgatóig minden van. / -1 "van"

"-Milyen telefon? Androidos? - Nem,sima okos."

(#10) Enton


Enton
addikt

Nagyon nyomja a pasas, nem tudom meddig magolta a pr szöveget, de ha egyszer kizökentette volna a riporter tuti nem tudta volna folytatni.
Ha a szövegeléssel lehetne kalóriát égetni, ez az alak sem lenne ekkora. ;]

Ha jut el hozzánk ilyen terepmintás bill akkor arra mindenképp szemet vetek. Nekem is tetszik ez a zöldes terepminta, plusz még a jó öreg INS/DEL/HOME/END/PUP/PDOWN is a régi. :C

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#11) Gondar


Gondar
tag

ember az a csávó lefogyhatna, inkább kondizon mint terep mintás kontroller foglalkozna

(#12) nightmare13


nightmare13
senior tag

Azért arra kíváncsi lennék, hogy milyen az az egér... optikai vagy lézer, illetve dpi, meg hasonlók...
Mert ha viszonylag jó képességű, és az ára is normális, akkor az egér+bill kombót bevállalnám, nem azért, mert elvakult mw2 fan lennék, csak mert tényleg jól néz ki ezzel a digital camu-val...
A billentyű különösebben nem izgat, mindenfajta billről tudok játszani...

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#13) Elijah Baley


Elijah Baley
tag

És akkor most ezeket hol is lehet bedobni a kosárba ? ;] :DDD

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

(#14) h-yle


h-yle
addikt

ÓÓÓ nekem a BT headset nagyon tetszik. Nem a játékhoz használnám persze, de mivel mondta a faszi, hogy teljes bt2.0 támogatás van, így a telefonommal tökéletes lenne.

Aztán úgy fogom felvenni a telefont, hogy Alpha csapat jelentkezik... :D

[ Szerkesztve ]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#15) aram01


aram01
nagyúr

ha ilyet veszel,ilyen dagadt leszel :DDD

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#16) lovag05 válasza h-yle (#14) üzenetére


lovag05
aktív tag

"...Bravo Six, this is Alpha, two,nine, we're in side the tower, over."
"...check those corners!" ;]

[ Szerkesztve ]

So many demons, so little time...

(#17) h-yle válasza lovag05 (#16) üzenetére


h-yle
addikt

Magyarra fordítva:

Igen drágám veszek kenyeret a sarki boltban. :D

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#18) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

ez a videó...eljátszogattam a telefonomon közben és vissza néztem...még mindíg pofázik...ritka unalmas bemutató, elmondja 1000x hogy whoah "camo" minta whoaaaaah..semmi értelmeset nem halottam, csak mint a teleshopban ismételgetik hogy milyen király az ő termékük...

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#19) feka007


feka007
nagyúr

Hát nagyon nyomatják ezt a gamet most, 4-et fele ennyire se reklámozták. Remélem tényleg annyira jó lesz mint mondják. :K

(#20) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

A csávó nem semmi. Szerintem valami bétateszter és idáig semmit nem csinált csak Cod-ozott :D
Mindenesetre ezek a "really really cool, cool, cool" (majd minden mondat vége cool) dolgokat inkább meghagyom azoknak, akik vevők erre...

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#21) ChromeX válasza Dr. Romano (#20) üzenetére


ChromeX
addikt

szörnyű :) átfestettek néhány kontrolert meg billt, és az a Codos és eladják :K meg amiket magyaráz az X-boxosnál hát csak addig néztem de jézus mintha egy uj találmány lenne :DDD

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#22) twollah


twollah
nagyúr

Nagyon toljak a MW2-t.
Csak nehogy csalodas legyen belole.

(#23) Zin válasza adam320 (#6) üzenetére


Zin
senior tag

jo az 180cm-nek is csak 170kg zsir az mar mellékes.meki,donpepe latszik azert rajta. ja meg a chips+cola cucc is

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#24) fpeter07


fpeter07
veterán

sok szemét :D boltba veszek billt ~ezerért meg egy egeret ~kétezerélt és ugyanaz mint ez :)

(#25) GrG1210


GrG1210
aktív tag

Aki komolyn gondolja a gamet , és főőleg a multizást , az nem ijen egeret , és billentyűt fog venni , plussz nekem a g15 billentyűhöz lehet nyomtatni MW1-es mintát , gondolom ehhez is lessz .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.