Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) iBlast


iBlast
aktív tag

Ez a játék a hype-ot leszámítva egy nagy rakás szar...ennél többet nem tudok mondani...
Bad Company 2-őt a népnek :DDD

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Klafa azért hogy milyen faszán váltják a dollárt...
KP-ban is megoldható? csak mert felkeresném a Valvet pár dodóval hogy adjon érte eurot..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Ilyen szarságot még nem is hallatom, hogy egy az egybe váltsák a dollárt az euroval:O Kb olyan ez mintha egy az egybe váltanák a forintot a dollárral. VICC! :W

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#4) h-yle


h-yle
addikt

Megmondtam előre, vagy megmondtam előre? És akit érdekel a miér: Activision.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#5) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

mekkora akció,én aszem ki is használom,nyerek másfél jurót :C LOL

[ Szerkesztve ]

(#6) Cyberpunk válasza GegeWarrior (#3) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Pedig ez az általánosan bevett gyakorlat a hardver piacon már rég így számítják át a dollárt euróba ;]

Nekem meg van a játék eredetiben, de ki van zárva hogy megvegyem ezt a DLC-t más játékhoz ingyen adnak ennyi plusz tartalmat. Sőt akár többet is :((

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#7) Televan74


Televan74
nagyúr

Ha jó a pack akkor az nem az árral fognak az emberek foglalkozni.
Bár magyar szemszögből nézve sunyi dolog ez a 1 euró - 1 dollár. Nem mindegy hogy kb. 3000 Ft vagy 4200 Ft.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#8) Archer


Archer
őstag

Vicc ez a map pack ennyiért.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#9) henesa


henesa
aktív tag

Ugye milyen kedvesek ?? 1.49 euró spórolás hát én nem 1.49-et fogok spórolni hanem 13.49-et ugyanis b@sszák meg a dlc-üket köszönöm nemkérem lehúzós cigány tróger banda

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#10) ftc válasza Televan74 (#7) üzenetére


ftc
nagyúr

az a vicc,hogy 1USD=1.3311EUR

szal durván nyernek rajta 5 EUR-t...s még 10% kedvezménnyel is többet fizetsz mint amerikaiak... alap áron:U

[ Szerkesztve ]

(#11) LackoMester


LackoMester
addikt

Már amott a játék fórumában megtárgyaltuk a dolgokat.[link]
Drága, de szinte csak ezt nyomom, tehát nekem megérte megvennem. :K

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#12) hommeros válasza Sirandrish (#2) üzenetére


hommeros
őstag

Ez de jó ötlet :D

Bemenni pár ezer dodóval, uraim, akkor váltsunk már egy kis pénzt...

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#13) Thome


Thome
addikt

Ehhez most inkább nem fűzök megjegyzést, mert lehet néhány órára nem látnám a fórumot.

(#14) vzsryl válasza GegeWarrior (#3) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Pedig ez nem új keletű dolog. A hardvereknél is mindig így volt, van és lesz is.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#15) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Xbox-nál ebbe az árba ha jól tudom benne van 1 havi Live! előfizetés is, nem? Itt milyen pluszt adnak?

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#16) Daczy válasza iBlast (#1) üzenetére


Daczy
aktív tag

Ez elég relatív. Kinek a pap kinek a papné ugye...

(#17) F e Z o válasza PowerBuldog (#15) üzenetére


F e Z o
veterán

Egy hónapig stabil lesz a Steam, s nem kell hosszú perceket várni a játékok közben, mire bedob valami játékba. :DDD
Lehet inkább megveszem a BF BC2-t 9k-ért, mint ezért a pack-ért adjak cirka 3500Ft-t. Mindenesetre, kezdem összeszedni itthon az üvegeket visszaváltásra. :D

H2O über alles!

(#18) Sirandrish válasza hommeros (#12) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kiváncsi lennék mit mondanának..
"ööö mi nem így gondoltuk, csak akkor váltjuk így ha a felhasználó szopik"

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19) Isee


Isee
senior tag

De Magyarországon még nincsen €, ezért a javaslatom, váltsák át a 15$-t 15Ft-ra :D

Szerk.: de persze csak ebben az esetben, a gazdaságnak nem hiányozna :U

[ Szerkesztve ]

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#20) akangels


akangels
tag

NA szerintem itt fog kiborulni a bili sok játékosnál és akinek van esze az nem fogja megvenni... ennyi tartalmat ilyen áron azért ez felháborító....

(#22) Cadal


Cadal
őstag

Egyetlen egy bajom van azzal az elgondolással, hogy nem veszem meg, mégpedig az hogy így egy játéktípust is bukok. Ha csak a mapok lennének, tojnék rá, de lehet hogy a Global Thermonuclear War tettszene, és így már azért furdal egy kicsit a kíváncsiság.

A másik oldalon, meg ugye ott van, ennek az ára, kb a BFBC2 árának a fele... szóval :W

[ Szerkesztve ]

(#23) kenny123 válasza Cadal (#22) üzenetére


kenny123
addikt

Erről lehet tudni valamit, hogy azt a 3 új játékmódot mikor dobják ki?
Csak mert akkor boxra vásárolnám én is a mappackot, teccene..

yo

(#24) LackoMester válasza PowerBuldog (#15) üzenetére


LackoMester
addikt

Küldenek egy köszönő mailt, h. megvetted. :DDD

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#25) G4NXST4


G4NXST4
tag

Nekem erről az a véleményem, hogy aki megveszi ezt a xart 15 dodóért, vagyis Európában 15 euró az meg is érdemli. Jól van lehet, hogy annak tetszik akinek ez az első CoD-ja, de szerintem aki már elejétől tolja a CoD-okat multiban az nem veszi meg.
Nekem is megvan eredetibe a MW2, megvettem egyből amikor kiadták Nov. 10-én kb. addig játszottam vele, míg kijött a BFBC2 utána már nem is érdekelt, vagyis azóta egyszer sem játszottam vele.

nagyonromlik

(#26) Sicilian


Sicilian
addikt

Ez az amire nincs szükségem, főleg pénzért :N :K

nothing is true everything is permitted..

(#27) Pepe78


Pepe78
senior tag

Ezek megkattantak!
Hemzsegnek a csalók a multiban..... Még ezt sem tudják megoldani -->>> nem foglalkoznak vele!
És egy ilyen játékhoz vegyek meg pálya csomagot????????????????????
Na elmentek ti a k....... ............ , abba!!!! :W :W :W :W :W :W :W

(#28) SzlobiG válasza Pepe78 (#27) üzenetére


SzlobiG
félisten

Én nem számítottam másra alap volt, hogy fizetős lesz mivel nagyon sokan megvették a gémet ebből is húznak pénzt. Valszeg én se fogom megvenni mivel mióta megjelent a BC 2 nem indítottam el a játékot.:D

(#29) chungee


chungee
addikt

Nem hogy anti cheater DLC lenne, akkor még 20 EUR is megadnék érte :P

(#30) v!ct0y válasza SzlobiG (#28) üzenetére


v!ct0y
veterán

Szintén.:)

(#31) #41133696 válasza Cyberpunk (#6) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ezt én is így gondolom, nekem is megvan eredetiben, és én sem veszem meg. L4D2-höz a Valve ingyen adta a DLC-t, ami dícséretes, és követendő példa lenne :C

Viszont az IW-vel nagyon elszaladt a ló, holott még mindig DX9-ben gondolkoznak :(((

A Treyarch viszont szorgalmas.

(#32) Hunter2


Hunter2
addikt

Én inkább megvettem a Cod4-et , már tele van a tököm az iwnet-el

(#33) v!ct0y válasza #41133696 (#31) üzenetére


v!ct0y
veterán

Az egész l4d2 egy DLC :)

(#34) LackoMester válasza v!ct0y (#33) üzenetére


LackoMester
addikt

Naja. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#35) gabmng


gabmng
csendes tag

én előrendeltem :) mások véleményére amúgy se adok

ahány ház annyi szokás kinek bc2 kinek mw2 kinek mw2 dlc :)

(#36) Sirandrish válasza Hunter2 (#32) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt biza jól tetted :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#38) tomi_mod


tomi_mod
aktív tag

Ha valakinek nem lesz meg a pack akkor azt majd kivágja a meccsből ha épp az a pálya jön? Vagy úgy lesz megírva a game, hogy ha egyvalakinek nincs meg a pack akkor a többi játékos sem tud addig ezeken menni? -kivéve persze a privát meccsek.
Pénz beszél!

(#39) h-yle válasza #41133696 (#31) üzenetére


h-yle
addikt

Milyen IW? ;]
Egyébként is Activision-t akartál mondani. :)

[ Szerkesztve ]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#40) DriderG


DriderG
tag

Ekkora sz*rt! 10 000-ért vedd meg a játékot (igen, November óta semmi árcsökkenés!), illetve, ha akarod a pályafrissítést, akkor perkálj gyorsan 4000-et még plusszba. 3 pályáról van szó, illetve 2 átkonvertált COD4 pályáról. Ez 1000 Ft pályánként, ha a két konverziót csak 500-500 Ft-nak számolom. RÖHEJ! Ilyen marketing mellett én is otthagytam volna az IW-t, mert ez a forgalmazó sara, tehát az Activision politikája. Majd, ha pár száz forintért hozzá lehet jutni, boltból, nem pedig Steam-ről, ahol 3x annyit fizetsz az 50%-os kedvezmények után is.

(#41) m3ss


m3ss
veterán

nem az a problema, hogy elkernek erte 4k-t (bar ez is peldatlan, ennyiert legalabb 2x ennyi palyat varna az ember), hanem az, hogy honapok ota egyetlen patchet sem akarnak kiadni hozza, hemzsegnek a csalok, erre fizetos a dlc?
de ha meg most jon is egy frissites dlc-vel egyutt, figyelembe veve a hozzaallasukat a jatekhoz, biztos hogy a kovetkezo fel evben nulla frissites fog kijonni, es 1 het mulva megint hemzsegnek majd a lowlife csiterek...
eszre kell venni emberek, konzolon kell jatszani, ez van :P

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#42) h-yle válasza m3ss (#41) üzenetére


h-yle
addikt

Lószar se fog jönni, mert lezúzták a fejlesztő csapatot. :(

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#43) F e Z o


F e Z o
veterán

Az 5 pályán kivűl jár még valami plusz ennyi pénzért? Elsősorban új játékmódokra vagyok kiváncsi, mert erről sajnos nem tudok semmit sem.

H2O über alles!

(#44) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

10% engedménnyel 3500ft. Rothadjanak el papírzsákban. Csalók kiszűrésére bezzeg nem futja a keretből??? :W :W

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#45) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

hát...sajnos... :U

(#46) PowerBuldog válasza F e Z o (#43) üzenetére


PowerBuldog
veterán

A pályákon kívül nem kapsz semmit. :(

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#47) Fortissimus válasza wwenigma (#44) üzenetére


Fortissimus
őstag

hova gondolsz?
az igazi kiadas lenne...

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.