Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vtwo


Vtwo
senior tag

Magasan a léc,mert az előd nagyon jól sikerűlt. :R
De elsőre nagyon jónak tűnik.

(#2) Rusher


Rusher
őstag

Jó lesz ez bár a beszédhang nekem kicsit furcsa az előzőhöz képest.....viszont ahogy látom végre megmaradnak az egymás utáni killek és nem nullázódnak az új kör elején. :K

[ Szerkesztve ]

(#3) Tituka


Tituka
senior tag

aranylemezre kerülés? :U
nah mindegy...

ma szóltak a cd galaxisból hogy kedden hozza a futár a játékot :C

Skizofrén vagyok, és én is...

(#4) Raymond


Raymond
félisten

Dzseezusz faakk: [link]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#5) modern válasza Raymond (#4) üzenetére


modern
aktív tag

annyiból jó h nincs promod meg ilyen szennyek..
Bár a hc modot sajnálom :O
De hát ez van, vmit vmiért :)

Mobilon hamarabb elérsz: 30/563-1783

(#6) h-yle válasza modern (#5) üzenetére


h-yle
addikt

HC van. Az hivatalos IW fejlesztés.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#7) Tituka válasza h-yle (#6) üzenetére


Tituka
senior tag

ez így van :K

lesz például hardcore team deatmatch stb.

Skizofrén vagyok, és én is...

(#8) modern válasza h-yle (#6) üzenetére


modern
aktív tag

királllyyyy :DD :P

Mobilon hamarabb elérsz: 30/563-1783

(#9) marked one94


marked one94
őstag

Szerintem ez egy nagyon ütős game lesz. Kár hogy rossz a gépem :O

You'll Never Walk Alone

(#10) #41133696 válasza Tituka (#3) üzenetére


#41133696
törölt tag

Nekem is volt értesítésem, de mivel szerintem ez egy nem túl jó játék lesz, így inkább vettem helyette NIS-t . A Modern Warfare 1 meg a COD5 megvan véve eljátszogatom velük a BF BC2-ig.

(#11) #41133696 válasza #41133696 (#10) üzenetére


#41133696
törölt tag

A történet silánysága meg teljes ötlettelenségre vall, a Washingtoni sztori LOL :D

(#12) afterburner_


afterburner_
őstag

ebben a videoban eleg silany a graf, múltkor szebbnek tűnt..vagy romlott azóta a szemem?:-))

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#13) iZed válasza Raymond (#4) üzenetére


iZed
aktív tag

micsodaaaa? nemlesznek dedikalt szerverek? a resztvevo playerek hostolnak es nincs befolyasuk afelett h ki a host???? omfg.... pedig azt hittem most megveszek egy gamet a multi miatt. na mindegy maj'leszedem es singlezek......

(#14) Csabee. válasza iZed (#13) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Leszeded?:) Warezolsz? Gdonolom azt akartad írni hogy megveszed :P

Üdv: Csabee.

(#15) (Darkwood) válasza iZed (#13) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Nana! :U

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#16) CptMisi


CptMisi
őstag

kíváncsi vagyok, remélem csalódok :K

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#17) h-yle válasza Csabee. (#14) üzenetére


h-yle
addikt

Nem. Azt akarta írni, hogy illegális úton fogja beszerezni a játék kalózverzióját. Valahol igaza van...
Csak ez ilyen 22es csapdája. Ha megveszed akkor ezen túl is fos konzolportot fogsz kapni, mert látják, hogy az jó a PCseknek, ha meg nem veszed meg az meg azt jelenti nem éri meg szart se fejleszteni PCre. Ebből a PC scene jól nem jön ki.

[ Szerkesztve ]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#18) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Ez egy marha hülye lépés volt az IWtől, hogy no dedi. Csak ezért vettem volna meg(mondjuk 12kért akkor sem, vártam volna...de így abszolút nem)

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#19) iZed


iZed
aktív tag

ja, nem warezolok, kolcsonkerem a haveromtol aki megveszi. mivel megvenni nincs ertelme a dedicated server hianya miatt.. random auto host ? nemaaaaar... 9v9 max player??? neee egy klan is nagyobb annal...... igy elrontani egy ien multis gamettttttt........

(#20) iZed válasza h-yle (#17) üzenetére


iZed
aktív tag

tehat vegyek meg 2010ben minden gagyi multis gamet h 2011-re jo multit csinaljanak? tul sokat varnak a fejlesztok. akarmennyire is megy a warez, egy ilyen jatek akkorsem bukas, max nem 100millio profitot hoz a jatek hanem 20at. namost kiazaki nem tenne meg barmit 20mil dollarer? ... ugy latszik a jatekfejlesztok........

ahogy te mondod... a pc scene sehogyse jon ki jol :(

[ Szerkesztve ]

(#21) Csabee. válasza h-yle (#17) üzenetére


Csabee.
nagyúr

de ha ezt akarja akkor ne híresztelje már..

Üdv: Csabee.

(#22) D1Rect


D1Rect
félisten

Nov. 5. kipipálva.... :U

(#23) atesz1974


atesz1974
tag

A legjobb pillanatok....na az nem ma volt a fejlesztőknek, mert XBOX-on már tolják egyesek...

Komolyan mondom, kissé már túlzásnak érzem a reklámot egyes játékoknál...., éjféltől nyitva vannak az üzletek pl. és akkor VérPistikét elviszi a zsíros állásban lévő Faterja kora hajnalban, hogy másnap bírjon a kis sejtmaláta kommentelni: nekem már megvan..., ez történt eddig...Képzeljétek, mi lesz ha ezek a lurkók felnőnek.... :F

Józsi bácsi! Nem székletből sormintát végig az ajtóra, hanem székletmintával a sor végére az ajtóhoz....! "Vok, tom, szal, mek" stílusú nyelvújítók kíméljenek...!

(#24) #41133696 válasza D1Rect (#22) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja holnapra is akad majd COD6 hír biztos :D

(#25) keIdor válasza atesz1974 (#23) üzenetére


keIdor
titán

Mi lenne? Inkább az átlag fiatalságtól félj...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#26) Zamasun


Zamasun
aktív tag

Több helyen is hangoztatták a 8 órás szingli játékidőt. Úgy hogy nem siettem vele, sokszor meghaltam, úgy volt 5 óra. :((

(#27) sniper elite válasza atesz1974 (#23) üzenetére


sniper elite
senior tag

Nem kell ezt ennyire komolyan venni, amúgy is tök felesleges éjfélig nyitva lenni meg ilyen xarságok, netről simán meglehet rendelni és másnapra az embernél van! Én már kedd reggel kezdem a cod6 maratont, de ezzel nagyon sok millióan így vannak :) Volt amikor 37 órán keresztül nyomtam egyfolytában a cod4-et multiba, úgy mentem aludni utána hogy szinte beszélni se tudtam a fáradtságtól ;]

(#28) bandiie


bandiie
aktív tag

Én is meg akartam venni, de így nem fogom... :(

(#29) modern


modern
aktív tag

am meg itt a ph-n (újonan) meg lehet rendelni 8700-ért csak körül kell nézni!) :U

Mobilon hamarabb elérsz: 30/563-1783

(#30) NÉMÓ510


NÉMÓ510
tag

Nekem tetszik.Lesz benne coop mod?

Gundel Takács Gábor: Nem lehet könnyű sors ideges edző szájában rágóguminak lenni

(#31) Fortissimus


Fortissimus
őstag

vegen mutatja a gyoztes lovest :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#32) cbr688


cbr688
senior tag

kb annyi újat tartalmaz az elődhöz képest h egy nagyobb update formájában kiadhatták volna ingyen...

(#33) cbr688 válasza NÉMÓ510 (#30) üzenetére


cbr688
senior tag

lesz,külön kampány lesz csak két embernek spec ops ha minden igaz...

(#34) #41133696 válasza cbr688 (#32) üzenetére


#41133696
törölt tag

Meglovagolják a hype-ot.

(#35) cbr688 válasza #41133696 (#34) üzenetére


cbr688
senior tag

pont ezzel vesztik el a régi tábort...de szereznek pár 8évest aki karácsonyra megkérheti...vicc

(#36) atee


atee
őstag

Majd meglátjuk milyen lesz. Nagy különbség nem lesz a 4 hez képest. Én remélem, hogy a csalókat sokkla hatékonyabban lehet majd távol tartani. Ez lenne a legfontosabb.

D-day 2002-01-04 01:54

(#37) GrG1210 válasza atee (#36) üzenetére


GrG1210
aktív tag

Hát az lenne a legnagyobb előrelépés a számukra, ha valami hatékony szűrő lenne a rendszerben a csalók ellen -mondlyuk tésztaszűrő-

(#38) #41133696 válasza GrG1210 (#37) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hehe :D :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.