Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zolás


Zolás
addikt

Egy hír ami nem szól semmiről. Még ki se jött a játék de már a DLC-vel csinálunk hirverést. Bulvár in PH :(

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#2) Archer válasza Zolás (#1) üzenetére


Archer
őstag

Jah, nem készül DLC ahhoz a játékhoz ami még meg sem jelent :) Amúgy szerintem túllihegik már ezt a MW2-t bár tuti vinni fogják mint a cukrot.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#3) lovag05 válasza Archer (#2) üzenetére


lovag05
aktív tag

Agyon van hypeolva. Már energia italtól kezdve az egereken át, minden van, inkább a játékot csinálnák meg normálisan. ˇˇ

So many demons, so little time...

(#4) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Energiaital kapcsán DLC? Hír arról, hogy nincs hír? Zsoccc, te mit szívsz mostanában?

(#5) Chosen


Chosen
addikt

Ez aztán a hír , magamtól nem is gondoltam volna, hogy amíg nincs kinnt a játék, addig nem jön dlc. :((( Pedig úgy vártam , hátha jön egy októberi DLC :O

Tényleg, valaki nem tudja jön már patch a Call of Pripyat-hoz? :W

[ Szerkesztve ]

(#6) darkarthur


darkarthur
senior tag

:C

Samsung S23 Ultra 5G

(#7) Zolás válasza Chosen (#5) üzenetére


Zolás
addikt

Az nem de jön egy frissités az Alien versus Predatorhoz ami jövöre jön ki. Ha akaor jövöre játszani a játékot akkor még idén szedd le a patchet. :U

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#8) hommeros


hommeros
őstag

Azért azt szerintem jó tudni, hogy a DLC XBOX360 exkluzivitást fog élvezni. Sok PC-s fog sírni, mikor a fizetett DLC-vel már játszani fognak az XBOX360 tulajok, ők meg majd talán fél év múlva ingyen.

Bár, számomra akkor kérdést vett fel, kb 3-6 hónap múlva a megjelenés után már DLC-re kell számítani?

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#9) feka007 válasza lovag05 (#3) üzenetére


feka007
nagyúr

Az, hogy ezen a hülye gamepodon mindenféle 0 hírértékű dolgot is kiraknak, az nem hype..
Amúgy sok játéknál volt már nagyobb hype is, addig amíg TV-be nem reklámozzák, addig engem nem zavar..

(#10) infectedmann


infectedmann
őstag

Special MW2 Skines Xbox360 is van már :C

(#11) lovag05 válasza feka007 (#9) üzenetére


lovag05
aktív tag

Speciel nem a gamepodra gondoltam, de mindegy.

So many demons, so little time...

(#12) feka007 válasza lovag05 (#11) üzenetére


feka007
nagyúr

Akkor is volt már nagyobb hype is játéknak, mégha ez is el van már túlozva

[ Szerkesztve ]

(#13) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Ezt most nem értem hiszen maga a 6. rész egy DLC, akkor miről is beszélünk?:)

(#14) lovag05 válasza feka007 (#12) üzenetére


lovag05
aktív tag

Nagyobb hype? Energia ital, egér, minden szir-szar, még a GTA4nek se volt ekkora hypeja, - ilyen széles körben - pedig az se volt semmi.

BalaNce87: Hyperól. xD

feka007: Silent Hillnek volt reklámja a tvben, arra emlékszem, be is tiltották. Meg, ugye az NFSek reklámja, Fifa, stb. - elég hányadék, de mindegy -

[ Szerkesztve ]

So many demons, so little time...

(#15) feka007 válasza lovag05 (#14) üzenetére


feka007
nagyúr

Régen vmelyik konzolos MoH-nak is nyomták a tv-be a reklámját. Pedig az se volt egy nagy szám (mármint az a konzolos fos, az alap az jó volt)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.