Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Daveedka


Daveedka
tag

biztos ütős lesz, várom már :D

(#2) malwy válasza Daveedka (#1) üzenetére


malwy
senior tag

Én is,sőt, az eddigi infók alapján nincs okunk számítani csalódásra.

(#3) twollah


twollah
nagyúr

Alig varom, hogy kiprobaljam.

(#4) atish15


atish15
aktív tag

mikor jön várhatóan?

(#5) gYaLo


gYaLo
őstag

Nagyon várom ;)

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#6) Eugene Roe


Eugene Roe
őstag

Én személy szerint kezdem már megunni az Arcade Shootereket ;] Red Orchestra - Arma2 - OperationFlashpoint - Americas Army jobb, ugyanakkor tény, hogy a class costumizationt nagyon jól eltalálták! Kicsit még megtoldhatták volna Rainbow Six féle dolgokkal is, pl custom felszerelés. De a Codok közül messze ez a legjobb :R

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#7) fpeter07


fpeter07
veterán

Eléggé elbizakodottak arrafele, mondjuk bukás nem lesz az tuti :P

(#8) mate0217


mate0217
aktív tag

Várom nagy játék lesz :DDD

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#9) P00By


P00By
nagyúr

Áldásom rá! :D

(#10) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Hát a COD4 eladásait nemhiszem hogy megfogja dönteni de ütős játék lesz az egyszer tuti!
A gameplay videók alapján gyönyörűen látszik az IW-s minőség pokolian jól van optimalizálva a játék nagyon várós nálam! :R

[ Szerkesztve ]

(#11) Pecc


Pecc
őstag

Biztosan jó lesz, erre lehet befizetek:)

(#12) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Elolvastam a címet, azt hittem az végigjátszása lesz mégrövidebb.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#13) #19617792


#19617792
törölt tag

Igaz a CoD multiban jó, de azért singleben is jó, csak ne legyen olyan rövid, mint a CoD4-nél. :)

(#14) Gergello válasza Blindmouse (#12) üzenetére


Gergello
addikt

Sokan nem a single miatt veszik majd meg.

(#15) Dany007


Dany007
veterán

Én csak remélem, hogy olyan jól lesz optimalizálva, mint az első rész, és elfut ugyan azon a gépemen, amin az első is : )
Hja és egy kis hosszabb single playerért reménykedem : ) Nekem az fontosabb, mint a multi.

(#16) DroneZ


DroneZ
aktív tag

jóhogy várom, az összes codot toltam neten (kivéve 5) ameddig csak lehetett, sajna az egy kihalófélben, a 2 már-már fogyóban van.

annak örültem volna a legjobban ha a cod4-es szerverek közé épült volna be az új mw2. így mégtöbb játékos, lehetőség és szerver lett volna. nem húzná át egyik játékról a másikra.

(#17) LackoMester


LackoMester
addikt

hát aki a WAW-al játszott elöször,azt sajnálom(Jézus milyen véleménnyel lehet a sorozatról :O )
egyébként minden esély meg van rá,h.nagyot szakitson...a COD4 játékosok már nagyon kivannak éhezve egy új-rendes COD-ra(ami a MW2-lesz)... :C :Y
biztosan megveszem :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#18) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Szerintem ennél a játéknál alap lesz az év játéka díj. :)

(#19) Fortissimus


Fortissimus
őstag

a waw nem jott be, nekem modern fegyverek kellenek :-)
ugyhogy varjuk naon

[ Szerkesztve ]

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.