Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Devil Smile


Devil Smile
őstag

Csak jonne mar... de hol van meg november..... :O :O

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#2) ZorPrime


ZorPrime
csendes tag

Nem is tudom, hogy ezt várom-e jobban, vagy a Mafia 2-t. :U

És most kedves emberek, megszabadítalak Titeket legnagyobb gondotoktól.....az élettől! (Joker) / Dobolni isteni dolog!/ PAISTE POWA!

(#3) JanR


JanR
addikt

Leglabb addig ossze tudom sporolni az arat ;]

(#4) darkarthur


darkarthur
senior tag

Tényleg elég távolninak tűnik, de ez legalább tuti :C

Samsung S23 Ultra 5G

(#5) D1Rect


D1Rect
félisten

Remélem akkor az első rész eléri a "megéri megvenni" árszintet. :U

(#6) Enton válasza D1Rect (#5) üzenetére


Enton
addikt

Ha tényleg sokat játszol vele akkor már eddig is megérte volna megvenni.
Mert most azért megvenni hogy meglegyen azért annyit tényleg nem ér.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#7) LackoMester


LackoMester
addikt

mindig a konzolos verziókkal vannak elfoglalva....PC-n az igazi :R ,és a azon is nyomják a legtöbben,és PC-s verzióból adták el a legtöbbet :C
szeptember elején elörendelem én is....
#5az összes részt megérte megvenni,igaz a WAW mp elég silány....(meg is van)

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#8) Nunder


Nunder
őstag

És nincs is ezen semmi meglepő. Ha ez előd Guinness-rekorder akkor a 2-re lehet hogy kíváncsiak egy páran... :U

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#9) D1Rect válasza Enton (#6) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem szívesen adok egy játékért ilyen 10K körül. Ha jól emlékszem Angliából ideért volna 6K-ért de még az is rengeteg. :U

[ Szerkesztve ]

(#10) Ősember válasza D1Rect (#9) üzenetére


Ősember
őstag

6k egy játékért hol rengeteg? :F single playerekhez igen, de multikhoz nem :)

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#11) henesa


henesa
aktív tag

Aki a 4-et szereti az sztem nem fog csalódni "én meg egyenesen imádom :DD "előrendeltem vagy két hete úgyhogy rakok egy kicsit én is 338milla dolcsihoz 'mert megérdemlem' :P

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#12) volvoguy


volvoguy
addikt

mivel tudnának rábírni minnél több játékost arra, hogy iylen mesterműveket megvegyenek, és ne warezoljanak....hogy a játék valóban megérje a 10k-t...és a vásárló elégedett legyen, azt mondva, hogy igen, erre tuti megérte beruházni...

- hát először is a hosszú szingle játékidő....
- letölthető tartalmak, amelyek csak az eredeti verzióval működnek, így ösztönözve a fogyasztókat a megvételre, mellesleg egy termék kifutási idejét nagyban lehet növelni ha a megjelenés után gondozzák a termékeket DLC-kel meg MAP PACK-okkal...
- olcsóbb ár...8 ezer forintra minimum....és minimális árveszteség mellett sokkal több adható el belőle nagyobb bevételt generálva
- olyan extrákat mellékelni a játék korongjához, amit warezolással nem lehetne megszerezni...pl. mint a STALKER esetében díszdoboz, szép csomagolás, térkép, leírások, egyebek stb....

Én azt mondom, valban eléri a 11 milliót, vagy akörül fog fogyni, de lehetne az 20 millió is....és tudjátok ne mtudom hibáztatni a warezolókat...a fejlesztők és a kiadók már rég léphetnének a warez ellen, és itt msot nem a DRM-re gondolok....és a kiadók is tudják ezt, de valamiért könnyebb mindent a letöltögetésre fogni, mint felturbózni a kiadott játékokat, akkor meg úgy kell nekik nemde?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#13) BalaNce87 válasza D1Rect (#5) üzenetére


BalaNce87
addikt

Akárhogy is nézzük igazad van :), mert hát a cod4 de a cod2 még régebbi és még mindig drága, cod4 meg 10 rugó jó van multija, de a valve játékok is multisok és mellette nagyon jók és nem 10 rugóba kerülnek...a cod4 meg nem ma jött ki, példaként a far cry2 újonnan volt 6000 vmennyi ez meg 1 másfél év után 10, ennyit elkérni érte akkor is sok, az idő elteltével csökkenie kéne a termék árának nemhogy nőnie... A cod2 meg 4500-ba kerül hát enyhén szólva menjenek a picsába, le van szarva hogy multi akkor is már 3 éves múlt a játék, más kiadó érdekes olcsóbban adja a régi játékait, mostanra olyan 1000-est érne, a cod4 meg 3000-4000 között.

[ Szerkesztve ]

(#14) D1Rect válasza Ősember (#10) üzenetére


D1Rect
félisten

6K-t nekem nem ér EZ a játék. Nyilván van amiért adnék 10K-t de ez nem az. ;)
A COD 5-öt is olcsóbban be lehet szeretni, ezen háborgok itt csendesen. :)
(#13) BalaNce87: Igen, én is a 3-4K-t tartanám reálisnak egy ilyen idős játékért.
(#12) suti_88: Inkább hajítsák ki a másolásvédelmet a kukába, egy serialos védelem és kész. Aki akarja úgyis ellopja...

[ Szerkesztve ]

(#15) roliii


roliii
tag

a COD4 MW2 az most a legjobb COD verzió lessz .. reméljük a következő is jól fog sikerülni .. ha lesz következőő , reméljük lesz :D

(#16) Sirandrish


Sirandrish
legenda

én személy szerint a COD4el több mint 1500-1800órát játszottam multiban...10K volt az ára..
akárhogy számolom...megérte az árát..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17) hommeros


hommeros
őstag

Hát kérem kinek mire van pénze. A gazdag vegye meg, szegény töltse le. Ennyi. Csak ez ne fordítva legyen.

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#18) Sirandrish válasza hommeros (#17) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem egy olyan játék amivel évekig eljátszik az ember az a szegénynek is megér 10K-t...és ha van olyan gépe amin fut illetve tudja fizetni hónapról hónapra a netet akkor ne mondja hogy nincs pénze...

Ezt kifejezetten az ilyen játékokra értem..
aminek van egy 4órás Single része azért én sem adnék 10foritntot sem..
de ha van egy olyan Singleje mint a Dio2-nek...vagy egy olyan multija mint a COD4-nek, az nekem (szegény embernek) igenis megér 10K-t..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19) LackoMester válasza Sirandrish (#18) üzenetére


LackoMester
addikt

egyetértek :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#20) philoxenia válasza hommeros (#17) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nincs warez az oldalon! :(((

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#21) JanR válasza roliii (#15) üzenetére


JanR
addikt

Az első rész hangulatát semmi nem múlja felül! Az akkor a legjobb FPS játék volt, ahhoz képest most meg csak a 'legjobbak' jönnek... Szó mi szó, szerintem a cod1-et nem múlja felül egyik cod rész sem!

(#22) mate0217


mate0217
aktív tag

Hát ez biztos hogy így lesz :DDD

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#23) LackoMester


LackoMester
addikt

20# mi az a w@rez? :N :N

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#24) Nunder válasza Sirandrish (#18) üzenetére


Nunder
őstag

A Dio2-nek miért nem elég a multija? Szerintem el lehet azzal is ütni az időt nem csak a CoD4-el, sőt... :K

LackoMester: a játékok/programok/filmek stb. illegális módon való letöltése erre szakosodott oldalakon keresztül. Kalóz-filecsere ha úgy jobban tetszik.

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#25) twollah válasza D1Rect (#5) üzenetére


twollah
nagyúr

Az nalam ugy 2-3 ezer local credit koze van belove.
Tobbet nem adok egy jatekert.

(#26) henesa


henesa
aktív tag

Akkor most ki mit tippel mennyi lesz a kezdő ár sztem bőven 10k fölött!?

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#27) D1Rect válasza twollah (#25) üzenetére


D1Rect
félisten

Nekem egy ezressel több a max. leszel te bajban 2030 után. ;]
(#26) henesa: 12K aki eltalálja kap egy tiszteletpéldányt?

[ Szerkesztve ]

(#28) Sirandrish válasza Nunder (#24) üzenetére


Sirandrish
legenda

a Dio2nek is állat a multija de annak a singleje is bőven megér 10K-t

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#29) Nunder válasza Sirandrish (#28) üzenetére


Nunder
őstag

Hát nem ezt mondom én is :DDD

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#30) mate0217


mate0217
aktív tag

Ez alap a Codnál (Főleg ha MW2)
:C :C

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#31) Ice!?


Ice!?
őstag

Azt hiszem hozzá fogok járulni a 11 millió eladáshoz.

(#32) roliii


roliii
tag

szerintem ez nekem is meglesz mint eddig mindegyik :D

(#33) henesa


henesa
aktív tag

Cod waw -ot előrendeltem mint ezt aztán a bétája után mikor hívtak hogy kell e sikítva lemondtam ezt asszem nem kell lemondanom!!!!!!!!!!!!

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#34) Pitbullos


Pitbullos
aktív tag

az mw2 ara 50-60 angol fontba kerul ha most elorendeled 49 fontba megkapod lenyegtelen mennyi lessz az ara minden penzt meger az mw sorozat 20 ezret is kifizetek erte csak jelenjen meg

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#35) henesa válasza Pitbullos (#34) üzenetére


henesa
aktív tag

Ez 16550 kemény magyar forint jelenlegi árfolyamon . Ez azért sok sőt nagyon sok de én is megfogom venni .Viszont már látom előre a torrent oldalak égni fognak mint állat :K

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#36) Pitbullos válasza henesa (#35) üzenetére


Pitbullos
aktív tag

ja majd itt sirnak nekem xfiren hogy a pb igy basztasa oket meg ugy nem megy jol a jatek :DD cod4 el is ez volt
meg kell venni egy ilyen jatek megeri egyetlen rossz valasztasom a cod waw volt amiert penzt adtam azota is a por lepi a polcon :W

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#37) henesa válasza Pitbullos (#36) üzenetére


henesa
aktív tag

Hát ha ennek is lesz online profilos megoldása akkor biztos lesz sírás rívás tört cod 4 szeró rengeteg van"majdnem mind" de tört cod waw tán 2-3

Mármint magyar szeró!

[ Szerkesztve ]

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.