Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) HummeRC


HummeRC
senior tag

Szerintem jól eltalálták. Milyen érdekes, hogy pár éve még csak néztünk a fantasztikus filmekben látható vékony kijelzőkön, ma meg szinte olyan vastag az egész gép. :)

[ Szerkesztve ]

(#3) ivana


ivana
Ármester

Kinézni jól néz ki, de mégis ki akar ilyen egérmozit használni asztali gépnél?

A régi mac billentyűzetek rendes mechanikusak voltak, ez a mostani nagyon designos, de egy fillért nem ér azokhoz képest.

(#4) huszar90 válasza HummeRC (#2) üzenetére


huszar90
aktív tag

Jaja, a jövőben élünk :Y Nekem nagyon tetszik, Air árában ha lehetne venni én elgondolkoznék.

(#5) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Ez nekem tetszik!
A 20-as évfordulós Mac-et kellene még megcsinálni így.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#6) vhw válasza ivana (#3) üzenetére


vhw
addikt

Másrészt nem úgy látszik, hogy lehetne bármennyire is dönteni a képernyő szögén.
Szép-szép, de mai igényeket, ergonómiát szem előtt tartva...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#7) Pacák


Pacák
senior tag

formájában

Egyébként jó kis cucc lenne, de ki a célközönsége ennek az apróságnak? Egy 11-12 colos kijelző a hordozhatóság miatt előny, de így fix helyre lebetonozva inkább átok.

Nuclear launch detected

(#8) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Nem láttok az orrotoktól? Nem azért készült, hogy eladják, hanem, hogy megidézzék vele az egykor volt MAC hangulatát. Azt tökéletesen eltalálták, de ha meg akarnák vetetni veled, akkor többet is tettek volna bele, vele. (dönthető kijelző, stb, nekem pl az az sd kárty hely túl bizarr, átlag egységsugarú userre gondolva szinte biztos, hogy nem egy két darabot törnének bele e gépbe naponta, mert ahogy ott kilóg, az gyakorlatilag ezt követeli... Rengeteg szervíz költség lenne.)

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#9) gianni85


gianni85
veterán

szerintem baromi jó lett. Azért ha választhatnék akkor egy új 27" iMac-et kérnék :)

(#10) tikshow válasza ivana (#3) üzenetére


tikshow
addikt

Probaltad mar? Szerintem nagyon is jok, es ezt ugy mondom, hogy van egy CM Storm Quickfire Rapid billentyuzetem is.

(#11) ivana válasza tikshow (#10) üzenetére


ivana
Ármester

Csak a macbookosat, de szerintem az ugyan az. Az se egy hűde jó billentyűzet még laptopba se, sokkal jobbak vannak (pl.: régi tp-k). Konkrétan most egy dell AT101-n gépelek, de itt van a szobámban összesen 7 apple mechanikus, remélem lassan megjönnek az adb->usb átalakításra a microcontrollerek (1 adjustable, 2 extended és 3 sima).

(#12) tikshow válasza ivana (#11) üzenetére


tikshow
addikt

Jo kossz, az egesz Macbookom nincs annyi sulyba, mint az a bill. :D

Egyebkent ha mechanikus billentyuzetes laptop, akkor csekkold az uj MSI-t.

(#13) ivana válasza tikshow (#12) üzenetére


ivana
Ármester

Tudom, de desktop billentyűzetekről beszéltünk, zongorázni lehet a különbséget ennek a régi mac-nek a microswitches billentyűzete és az újak rubber dome-ja között.

[ Szerkesztve ]

(#14) macskea


macskea
őstag

Nagyon cuki, nekem tetszik. Ha valóságban is akarna az ember ilyet látni, akkor viszont egyetlen értelmes megoldás lenne rá, mégpedig ha majd lesz valami "pro" iPad 12" magasságába, akkor mint dokkoló-portreplikátor el tudnék képzelni egy ilyet. Nyilván mint asztali gép halott úgy, maximum mint valami kioszk.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#15) AgFRjkUZT_3


AgFRjkUZT_3
tag

Zseniális.

Csak vártam, és vártam, és mikor nem jött semmi, tudtam, csak Tőled lehet...

(#16) Alchemist


Alchemist
addikt

Back to the Future... 2015
:D

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#17) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Remek, egy dologban biztosan nincs változás, a magas árban. Az eredeti azért volt drága mert akkor még luxuscikk volt egy PC, most meg az 500%-os profit miatt :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.