Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Balazs_


Balazs_
aktív tag

Nos nem gondoltam valaha, hogy egy kupon fog visszatartani a videókártya vásárlástól, de inkább kivárom amíg számomra okés játékot adnak mellé.

Lehet, hogy a COD nagy frencsájz, de szerintem egy Control+Youngblood sokkal többet ért.

De tudom, ajándék lónak ne nézd a fogát...

(#2) --ka


--ka
senior tag

Előre is bocsánatot kérek, de fel kell tennem a kérdést: a címet a Google Translate adta?! :D

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#3) b. válasza Balazs_ (#1) üzenetére


b.
félisten

Azt adták mellé eddig,a COD akció miatt lett vége annak a promónak. :)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#4) Devilstudio


Devilstudio
tag

Akit esetleg érdekel a Multiplayer része ime egy videó róla.

Az adatvédelem halott, és a szociális média tartja a dohányzó fegyvert.

(#5) szasanyi válasza Balazs_ (#1) üzenetére


szasanyi
félisten

Sokak kedvence a CoD sorozat, és sokak szerint újabb és újabb rókabőr... mindenki döntse el neki ez vagy az. De 3 dolog szinte biztos:
1. ha tesztszik ha nem, nem mind1 jár-e hozzá (ez nyilván most is üzletfüggő lesz)
2. ha teszik jó és megtartod (így nem kell megvenni) ha nem eladod (ami csökkenti a kártya bekerülási költségét)
3. aligha ezen múlik ki vesz (és milyen) 20-as sorozatba tartozó, nem kimondottan olcsó dVGA-t :N

(#6) kalmani


kalmani
tag

Nem vásároltam új VGA-t , de a játékot végig játszottam. Nagyon jól sikerült. Végig izgalmas volt. Nem is emlékszem mikor volt ilyen véig élvezhető játék.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.