Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Nem jó hír, ha az aksik gyártásával van probléma. Kell a fejlődés nagyon azon a fronton. Az mondjuk nem baj, hogy már a mostani autó is sok lóerőben/forgatónyomatékban. Sok embernek ahogy vezet a negyede is sok lenne és itt még az sincs mint egy sportautónál, hogy el kell kapni a váltást, hanem csak rálép a pedálra és megy, mint állat. 🙂

(#2) MikeWazowski válasza INGJOKE (#1) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Mindig annak "fussa" rá, akinek nem kéne... :D

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#3) #16820480


#16820480
törölt tag

1,1 másodperces gyorsulás? Bírni fogják azt egyáltalán a kerekek? Vagy hát az átlagos emberek is, mert az már azért több mint 2,5G gyorsulás :)

[ Szerkesztve ]

(#4) Lami66 válasza #16820480 (#3) üzenetére


Lami66
őstag

A kerék bírja, de biztos nem hétköznapi gumi kell hozzá.

(#5) dajkapeter válasza Lami66 (#4) üzenetére


dajkapeter
senior tag

A 911-es porsche sem Riken gumikon futotta a Nordschleife-én, hanem Michelin Pilot Sport Cup 2R gumin. Merem feltételezni, hogy a Plaid is ezen tudná a 2,1-es csúcsidőt. Ahogy a Roadster is az 1,1-et.

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#6) makkmarce válasza #16820480 (#3) üzenetére


makkmarce
őstag

A gumi mindegy, ez a spaceX csomag. Elméletileg rakétafúvókákkal lesz ellátva. Normál hajtással nem lehet így menni, max dragsterrel. Nézz utána a spacex csomagnak. Musk még mindig nem normális :DD

okoskodom, tehát vagyok

(#7) Noukoum válasza makkmarce (#6) üzenetére


Noukoum
veterán

Ahogy az összes zseni sem az. :D Marketing érzék azért ott van. Ahelyett hogy szégyenkezve bejelentenék hogy nem tudtuk megcsinálni, azt mondja Musk hogy nem lett mert már kész van csak olcsóbban. Aztán majd a tesztek eldöntik mennyire kamu vagy nem kamu. :)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#8) makkmarce válasza Noukoum (#7) üzenetére


makkmarce
őstag

állítólag forgathatók lesznek a fúvókák, és tud majd lebegni pár másodpercig.. na az lesz a show elem, bár ez azért így már tényleg már a mese kategória, csak azért reméli az ember, hogy esetleg meg tudja csinálni, mert van mögötte egy spacex.

okoskodom, tehát vagyok

(#9) Noukoum válasza makkmarce (#8) üzenetére


Noukoum
veterán

Várjuk meg a végleges modellt. :)

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#10) k-adi válasza Noukoum (#7) üzenetére


k-adi
nagyúr

musk messze nem zseni

(#11) Tewe013


Tewe013
őstag

Musk meg az ígéretei most is bejöttek. :DDD

#10: Ellenben profi üzletember és marketinges, mint ahogy azt a mellékelt ábra is mutatja.

(#12) Luck Dragon

Az a csapot kormány még mindig bűn ronda számomra . Roadster pedig már rég gyártásba kellene lennie .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#13) makkmarce válasza Luck Dragon (#12) üzenetére


makkmarce
őstag

az a kormány csak egy reklámfogás, természetesen van normális is :) de mivel tudsz róla, működik a reklám

okoskodom, tehát vagyok

(#14) tovgab válasza k-adi (#10) üzenetére


tovgab
aktív tag

Pedig szerintem nincs is találóbb jelző Muskra, mint a zseni... :K
"Zseni: kiemelkedően kreatív és innovatív tudós, művész, gondolkodó, korát meghatározó személy"

O+ 5T ► Samsung Note 9 ► Huawei Mate 20 Pro ► Xiaomi MI 9 SE ► O+ 7 Pro ► O+ 8 Pro ► Poco F4 GT ► iPhone 13 Pro Max ► iPhone 15 Pro

(#15) julius75


julius75
aktív tag

Azért milyen "érdekes", hogy pont a Rimac bemutató után jutottak erre a következtetésre....

(#16) Luck Dragon válasza makkmarce (#13) üzenetére

:K

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#17) k-adi válasza tovgab (#14) üzenetére


k-adi
nagyúr

okés de akkor tedd mellé a szélhámost is, és nézd meg hogyan lett tesla vezér, kiknek az ötletéből és hogyan "vásárolta ki" őket

(#18) forgonati válasza k-adi (#17) üzenetére


forgonati
őstag

Attól még a jelző megállja a helyét.

Keelah Se'lai!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.