Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #98593280


#98593280
törölt tag

"Hátuljára szintén egy 120 mm-es ventilátort tehetünk, hogy segítsen a tápegységnek megszabadulni a meleg levegőtől."

A tápnak nincsen külön ventije?
A hátsó venti szerintem a CPU-ról húzza ki a meleget nem?

A jó szellőzést honnan veszed? Hasonlítottad össze a házat más házakkal? Szerelted ugyanezt a konfigurációt pl. 5 másik fajta házba, azok közül ez volt a leghűvösebb?

6eFt-ért egyébként kapható ez:
kolink_cxa_sa01
Alsó tápos és van benne kábel menedzsment is, igaz nem valami hatalmas.
Kövképpen maybe ez a HSZ is bukik:
"Összességében ennyi pénzért nehéz jobb házat találni."

[ Szerkesztve ]

(#2) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Szia!

A bemutató jó lett, köszi :)
Viszont volt A30 tulajként (a másodlagos gépem abban volt) közel sem ilyen pozitív kép alakult ki bennem.

Azonos konfigot tekintve (Az adatlapomon lévő Gigabyte lapos) átlag 10 fokot nyertem. (A30 vs. Elite 370)
A HDD rögzítés szvsz egy katasztrófa, plusz a vékony lemezek miatt rezonál, búg az egész.

Persze ez csak az én véleményem, másnak lehet jobbak a tapasztalatai, lehet, hogy csak én voltam a béna. :R

Üdv. core2

(#3) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Sajna hasonló kaliberű ház volt a közelembe... Nem igazán nyerte el a tetszésem.

Akkor már inkább pár ezer plusz és Sharkoon Vaya, vagy VS-3, esetleg Fractal Core 1000

Annyi pozitivum, hogy az oldallap hajlítása, domborítása miatt az merevebb az átlagnál.

@ShellKretor: Innye ez a Kolink elég pofásra sikeredettm ár-érték arányban elég jelentőset ver ebben az árban mindenkire :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) #98593280 válasza Neil Watts (#2) üzenetére


#98593280
törölt tag

10 fok kb. arra elég, hogy a Delta-T hőfok méréses táblázatomban sereghajtó legyen a cikkben szereplő Modecom ház, ha azt feltételezzük, hogy a CM 370 mondjuk olyan erős középmezőny. Utóbbira van esély, mivel alsó tápos, elöl hátul venti és fenn is rácsos.

(#5) #98593280 válasza Graphics (#3) üzenetére


#98593280
törölt tag

Jövő hét végére írok is róla bemutatót, mert már leteszteltem:)

(#6) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Modecom és társai féle gagyi márkákat nagy ivben kerülöm, ingyen se kellene.

Modecom BT füles 1 nap alatt meghalt, ennyit ezekről.

(#7) Graphics válasza #98593280 (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Már várom :R, gépösszeállításnál hasznos lehet, egy jóféle ház.

@FuRiONight: :D azért vágod, hogy nem a ModeCom-ról volt szó :C

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) FuRiONight válasza Graphics (#7) üzenetére


FuRiONight
őstag

Azért abban te is tisztában vagy, h nem egy Modecom-nál kell keresni a minőséget, hanem Cooler Master-nél és hasonlóknál. :U

(#9) Graphics válasza FuRiONight (#8) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

#1 hozzászólás második fele, a folytatás meg a többi hozzászólásban.

Azzal tisztában vagyok, hogy pl a Codegen neve nem cseng jól... de nézz meg egy MX-31-est, egységnyi területen annyi anyagot tettek bele, és olyan minőségű a ház, hogy meglepő...

Szóval az hogy hol hajlítják meg a vasat, és milyen logó kerül rá már részletkérdés, lehet bármilyen ház jó minőségű... Nem a márka határozza meg...!

Pl az Asus Gamer brand gépeinek háza egy az egyben megegyezik az In Win Buc Mid-Tower-rel... Legalábbis a váz, a műanyag már csak extra....

Ezenkívül persze jön hozzá a jó légszállítási adat, a mérnöki tervezés,,,de szerintem sok esetben még komolyabb Brand-ek is vesznek máshonnan vázat... Mert olcsóbb, és több a profit... Műanyagot meg bárhol fröccsöntenek, ha arról van szó.


Ez utóbbi a részemről feltételezés, a tápegységek piacán tapasztalható OEM/ODM viszony alapján.-...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) Gemil


Gemil
tag

Már én is raktam össze ilyen házzal gépet, nekem csak az nem tetszett, hogy olyan könnyű... Szerintem statikailag nincs teljesen rendben.

Minden PC Gamer PC, csak nem mindegy, hogy a pásziánsszal játszol rajta vagy a Crysis 3-mal!! - iPhone 5S

(#11) #98593280


#98593280
törölt tag

Ezek mit jelentenek?

"- Jó méret
- Jó bővíthetőség"

Jó mérettekkel pl. egy CM STRYKER rendelkezik, de egy menedzsmenttel sem rendelkező, VGA hosszában is szűk, csak 180 mm széles kis viskó nem hinném.

A hivatalos site képei alapján oldalra fektetve tehető bele 2 db HDD, vagy ezek helyett 2 db SSD. Melyek ez esetben ha jól gondolom teljes egészében 265 mm-re maximalizálják a berakható max. VGA hosszot.

Hol itt a jó bővíthetőség??

(#12) FuRiONight válasza Graphics (#9) üzenetére


FuRiONight
őstag

Nah igen, de ha te is jó minőségű házat, tápot veszel, ajánlasz, ami jól szellőzik, akkor nem modecom-ot ajánlasz.

(legalábbis jó dolgokat ajánlasz HSz-ed alapján :)) )

(#13) Graphics válasza FuRiONight (#12) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

De mi nem a Modecom-ról beszéltünk, hanem az első hozzászólásban található Kolink termékről, amely árához képest elég sokat kínál :) :DDD

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14) sanzi89


sanzi89
addikt

Nekem nem jók a nagy képek.

[ Szerkesztve ]

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#15) flash-


flash-
veterán

" Ahogy keresgettem, úgy látom, hogy az A30, A32 és A33 házak csak az előlap formájában térnek el, szóval minden más azonos"

ez igy nem igaz.

A30:
Dimension: (430/ 410/ 180,2)mm (H*L*W)

A32:
Dimension: (430/ 410,5/ 180)mm (H*D*W)

A33:
Dimension: (430/ 400,5/ 190)mm (H x W x L)

(wow,képtelenek voltak mind háromszor helyesen leírni a röviditéseket,gondolom az első a hossz második a magasság harmadikg a szélesség...

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#17) solaris17 válasza flash- (#15) üzenetére


solaris17
aktív tag

Számtalan ilyen ház megfordult a kezeim alatt, az előnyük az áruk és a megjelenésük.
Az anyaghasználat már nem mondható magas minőségűnek, a ház könnyű, és hajlékony.
Ám ettől függetlenül olcsó és felhasználóbarát, az árát mindenképp megéri.

Phenom II X6 | 8 GB CORSAIR XS3 | Kingston V300 | HD 7790 | Creative X-FI Fatal1ty

(#18) harusakura1


harusakura1
tag

Hali

Vettem egy A30-as típusú házat és csak annyit szeretnék kérdezni, hogy hogy kell az első panelt leszedni, mert nekem eléggé az az érzésem, hogy az fixxen ott van a helyén.

Megdobállak vadkörtével!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.