Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Nem nagyon szoktam irosgatni, most megpróbálkoztam vele... :U

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Vó't értelme felhozni a fórumba? Ez egy kalap szar, röviden.

Sent from my keyBoard

(#3) dízelracer


dízelracer
senior tag

Ez meg mi? :DDD

(#4) Brutforsz


Brutforsz
aktív tag

Az alkotás legfőbb hibájának azt tartom, hogy az érzelmek kiáradását meg-megtörik az ütemhibák.

A "hogyha rád gondolok, semleges vagyok" sor tartalmilag (és természetesen ritmikailag is) különösképp kilóg a műből, mintegy lefojtva a többi részben explodálódó emocionális töltetet.

Egyébként is: mire gondolhatott a költő?

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#5) Szten Márs válasza N€T0X|N (#2) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

De kedves kritika :DDD
Szerintem ne versnek fogd fel, hanem mittudomén, rapszövegnek, úgy kissé máshogy lehet rátekinteni, és talán viselhetőbb. Viselhetőbb, de nem jó, persze...

mocsanisi: Fogd fel úgy, hogy innen már csak felfelé van út :D (Már az írásra értettem, nem a magánéletre.) A nyelvezetét nem kritizálom, szóltál előre, de azon túl is igencsak kusza... és mit ne mondjak, hemzsegnek benne az önellentmondások, minden második szavaddal az előtte állót cáfolod meg.

Brutforsz: Ez az elemzés ütött :DDD :C

[ Szerkesztve ]

(#6) N€T0X|N válasza Szten Márs (#5) üzenetére


N€T0X|N
őstag

OK, kicsit túltöltöttem a mondanivalóm tartalmát. :D
De se ritmusa nincs, se semmije, ráadásul önmagának többszörösen ellentmond. Egy egyszerű érzelmi kitörés, ami leginkább a másik szapulása miatt jött létre. Erre energiát pazarolni... hát gratulálok. Legalább akkor lenne valami igazán frappáns. :D

Na, én se tudok rendesen gépelni...

[ Szerkesztve ]

Sent from my keyBoard

(#7) mocsanisi válasza N€T0X|N (#6) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Jah amúgy semmi, csak unatkoztam életemben nem írtam semmit, ezt is csak ilyen 5 perc alatt összedobtam, ez meg ugye személyes napló belevághatom, később röhögök rajta :D

Amúgy azért lehet kusza mert semmiféle érzelmi meg ilyesmi dolog nem volt benne, nem vagyok padlón, nem dobtak ki, ilyesmi, egyedül a pofánvágós rész igaz, mert tényleg ököllel megcsapott nemrégiben egy csaj :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#8) N€T0X|N válasza mocsanisi (#7) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Erre mondaná Csernus, hogy "kissé impulzív" természetű lehetett. :D

Sent from my keyBoard

(#9) Gergő_


Gergő_
őstag

odaszóltál neki rendesen! :D

valaki itt a topikban a végett és miatt névutókat keverte, de nagyon. csak, hogy kritizálókat is lehessen kritizálni. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.