Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Szal mehetek kardiológiára, és az eredménnyel majd utazhatok megint másfél órát a sportkórházba... Baromi jó :W :W

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2) Drenadar válasza mocsanisi (#1) üzenetére


Drenadar
veterán

mi a köze a szemnek a sporthoz? :| nem értem... nem lehet verseny alatt kontaktlencsét hordani?

(#3) mocsanisi válasza Drenadar (#2) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Na ezt énis kérdeztem. A válasz:

- A rövidlátóknak sérülékenyebb a szemük.

Taekwondo-zom, így benne van a pakliban hogy fejberugnak. De hogy a szemem kirúgják nekem az valahogy nagyon abszurd. Vagyis hamarabb kap bele valaki a szemembe, minthogy megrugják... :W Kontaktlencsét lehet hordani versenyen is!

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#4) Winner_hun válasza Drenadar (#2) üzenetére


Winner_hun
félisten

További látáskárosodást okozhat a nagy megterhelés. Nőknél a szülés is okozhat látáskárosodást, ha olyan a szeme.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5) mocsanisi válasza Winner_hun (#4) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Hát erre azt tudom mondani, hogy max. nem kapok versenyengedélyt. A taekwondo-t nem hagyom abba, cél a fekete öv. Ez a célom. Ennyi. Ebben senki se fog megakadályozni :K

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#6) Thunderzolee

Nem tudom van-e összefüggés, de VoDaFoNe is kontaklencsében versenyzett.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#7) mocsanisi válasza Thunderzolee (#6) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Ráadásul ő ITF-es és náluk lehet fejre ütni, én WTF-es vagyok nálunk csak rugni lehet a fejet, ütni nem...

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#8) madstunt


madstunt
addikt

először azthittem hogy van vizelet ekg....:DDD
Hogy on is legyek:
Valszeg a sérülékenységnél van a kutya elásva mivel te am is közelharci sportot űzöl.
Van rövidlátó am. focis ismerősöm is ott pedig egy QB-nél vagy elkapónál fontos a jó látás. Én pl sokat küzdök avval hogy nagy a különbség a két szemem közt /majd 3 dioptria/ és emiatt nem 100 a térlátásom szemüveg nélkül...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.