Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Megnyílt.

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#2) kraftxld válasza mocsanisi (#1) üzenetére


kraftxld
nagyúr

[link]
Vagy goldwave.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#3) danih válasza kraftxld (#2) üzenetére


danih
addikt

Goldwave-re pluszegy, húgaim szalagavatójára is azzal csináltam a zenét, és ennek hamarosan tíz éve lesz :)

(#4) kraftxld válasza danih (#3) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Én is azzal csináltam minden sulis cuccot szintén kb 10 éve :D
Izzott is a 366-os celeron 128MB rammal miközben vágtam a hangot.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#5) Jofi81 válasza kraftxld (#2) üzenetére


Jofi81
őstag

+1 az Audacityre.

(#6) baluka26


baluka26
veterán

Én Audacity-vel csináltam a szalagavatós zenénket, szóval plusz egy arra.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#7) darál0w


darál0w
Jómunkásember

nero zeneszerkesztője is megoldás lehet.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#8) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Akkor a mivel már megvan. Márcsak a hogyan hiányzik :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#9) danih válasza mocsanisi (#8) üzenetére


danih
addikt

Ha hosszabbá-rövidebbé akarsz tenni egy számot, a témák váltásánál/újraindulásánál simán megteheted, csak figyeld az ütemeket, zenei képzettség nélkül is érezni fogod, hogy "na itt kell megvágni".
Ha meg össze akarsz fűzni teljesen külön hangzású számokat, akkor simán halkítsd le (fade out) a befejeződőt és tedd mögé az indulót (ha nem az elejétől, akkor meg egy fade in-t).
De mielőtt nekiülsz, mindenképpen próbáljátok el mi mennyi ideig tart, mert ha azt akarod hogy az egészet összerakod egy egésszé ("press play" szolgáltatás felajánlása a hülye zenefelelősnek, mert honnan tudhatná mit mikor kell indítani ha több fájlból áll a program zenéje), akkor igen kellemetlen lehet ha élesben valahol valami borul. Ennek esélye az összefűzött zenék számának növekedésével négyzetesen arányos :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10) baluka26 válasza danih (#9) üzenetére


baluka26
veterán

Egy trekként kell minden azt jónapot. Én úgy csináltam :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#11) mocsanisi válasza baluka26 (#10) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Akkor valahogy úgy lesz :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#12) danih válasza baluka26 (#10) üzenetére


danih
addikt

Ezt írtam én is, hogy ebben az esetben minden lépést ki kell mérni és nincs hibalehetőség....

(#13) baluka26 válasza danih (#12) üzenetére


baluka26
veterán

Hát, a próbákon egyet szépen ceruzával és egy kis füzetkével kell ülni. Nem olyan nehéz, csak kell valamennyit számolni pluszban :)
Inkább legyen egy kis szünet, mint hogy hamarabb induljon a zene...

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#14) mocsanisi válasza danih (#12) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Azon gondolkodom. Hogy bevonulós zene 1track, szalagtűzős zene 1 track, kivonulós zene 1 track. Teljesen összefűzni nem nagyon lehet, mert a szalagtűzésnél perceket csúszhat a dolog.

Szerk.: Közben feldobtam az osztályvideó kezdetleges változatát, oda is várnám az észrevételeket :)

[ Szerkesztve ]

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#15) baluka26 válasza mocsanisi (#14) üzenetére


baluka26
veterán

Azt muszáj 3 trackként, máshogy NEM tudod. A szalagtűzést kell kimérni, meg a be/kivonulást, beszélni a hely hangtechnikusával, elpróbálni vele (bevonulás végén halkítsa le, mikor kell a szalagtűzős zenét indítani) ilyesmi.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.