Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vwpolopg


vwpolopg
őstag

,,Ha nem akkor én magam fogom összeszedni rá a pénzt '' ----> ez lenne a helyes hozzáállás, csak a sok kis taknyos elvárja, hogy a szülei mindent a segge alá toljanak...

[ Szerkesztve ]

(#2) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Karóra nélkül félkarú törpének érzem magam. Reggel nem kell felcsatolnom, hiszen este le sem csatoltam. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) Metalfan


Metalfan
senior tag

Nekem jó régen egy Tag Heuer órám volt, na az aztán egy atomtámadást is kibírt volna :) Amikor úszni jártam, akkor mindig rajtam volt, mert a falióráig nem láttam el (szemüveges vagyok, és hát na...nem önszántamból jártam úszni :D ), sokszor dobálgattam, leejtettem, mindenfélét csináltam vele - a rengeteg strapának csak annyi jele volt, hogy vagy 10-15 fokot elfordult a számlap, pedig évekig hordtam. Most már nem hiányzik, valószínűleg nem is tudnám megszokni, hogy a karomon legyen valami. Karkötőket sem bírtam, gyűrűkkel sem voltam szerencsésebb. Ha az időre vagyok kíváncsi, akkor ott a telefon a zsebemben, célnak tökéletesen megfelel.

(#4) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Nem szeretem a karórát, mert bármennyi ideig is hordom, érzem. Helyette díszes zsebórát használok. Kis gyakorlás után már olyan gyorsan vettem elő, mint ahogy a karomon megnézném.

(#5) Lenry


Lenry
félisten

el nem tudnám viselni.
7 évig volt fülbevalóm. az jó volt, mert adott valami hülye asszimmetriát a fejemnek, elmondhattam magamról, hogy hordok ékszert, mégsem látom, nem hallom, nem érzem, nem zavar. és ezért tetszett.
aztán úgy gondoltam, hogy öreg vagyok én már ehhez, és kivettem.

nyakláncom is csak 3 éve van, idő volt, míg megszoktam, de hordani muszáj volt, mert ballagásra kaptam nagymamámtól. megszoktam, de nem hiányzik, ha leveszem (mert vannak helyzetek, amikor nagyon zavar)

de hogy a karomon legyen valami. nem :N
egyszer kaptam karkötőt, de valami borzalmasan idegesített. azóta se volt rajtam.
órát pedig sosem szerettem volna. igazából elképzelni sem tudnám, és nem is illik hozzám.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6) mocsanisi válasza vwpolopg (#1) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Azért ne általánosíts. Én pl. ha van diákmunka hétvégén, megyek dolgozni, zsebpénzt se kapok. De suli meg edzés mellet nincs időm, se energiám melózni, nem is ez a dolgom, hanem az hogy tanuljak. Hétvégén meg ritkán van meló, de ha van akkor megyek.

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#7) Dany007


Dany007
veterán

Amióta a mobilban van óra (merthogy ez nem mindig nem minden típusnál volt így) azóta nem használok karórát. Teljesen fölösleges. Az óra (is) csak arra kell, hogy megnézzem hány óra... A telefon mindig nálam van, így mindig tudom mennyi az idő. Épp elég egy telefonra kiadni egy 'rakat' pénzt, nemhogy még órára is. Bár tény, hogy jólnéz ki, biztos sokat tud, de én nem vennék karórát az is biztos :)

(#8) nyunyu válasza Crystalheart (#4) üzenetére


nyunyu
félisten

Nem szeretem a karórát, mert bármennyi ideig is hordom, érzem

Titan haz+szijjal szerelt orak feleolyan nehezek, mint az acel haz+szijjal birok, raadasul femallergiasok is hordhatjak. (acelt nem.)

Pl. az en titan Seikom alig 10-11 deka, kollegam hasonlo meretu, de acel orajara 25-ot mutatott a merleg.

Egy bajom van vele: amikor elemcserekor kicsereltettem az osszekarcolodott kvarcuveget kemenyebb zafiruvegre, jol osszekaristoltak belul a hazat :(
Na meg a stopper mutatoi mindig csalen allnak, sosem a nullan, hiaba igazittattam mar tobbszor a Seiko markaszervizben.

Hianyerzetes temahoz: en csak akkor hordom, ha elmegyek itthonrol.
Melohelyen gep ele uleskor meg leveszem, mert nem szeretem, ha gepeleskor vagy szereleskor rajtam van.

10 evig elmegy egy elemmel szoveget meg nem vennem biztosra, mivel a legtobb elem 6-7 ev alatt magatol lemerul, en oramban 7 ev utan kellett cserelni.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#9) tkazmer


tkazmer
addikt

Valahol hallottam hogy egy férfi felkelés után egyből az óráját teszi fel.
amíg használtam karórát, nem vettem le éjszakára:) egy ideje pedig már nem használok, többnyire van velem 2db mobiltelefon, valamelyiken csak meg tudom nézni az időt:)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#10) Crystalheart válasza nyunyu (#8) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nézd, engem már egy fél mm vastag karkötő is idegesítene, de mikor egy könnyű Casio műanyag órám volt kiskoromban, azt is éreztem. (Annak mondjuk a nagyobb baja ugye, hogy bepállik. Nem tudom, fém óra hogyan viselkedik.) Akkor nem zavart, de mióta nincs, egészen más.

(Meg a zsebórát mindenki megcsodálja legalább, pedig sima Helvetia rozsdamentes fém ötvözet álüveggel - még kisgyerekkoromban vették nekem nyolcezerért, csak nem fognak százezres ezüstöt -, míg karórából kétszázötven-ezreset sem vesznek igazán észre ;] )

[ Szerkesztve ]

(#11) sztikac válasza Crystalheart (#10) üzenetére


sztikac
őstag

míg karórából kétszázötven-ezreset sem vesznek igazán észre
néha jobb is ha nem veszik észre ;]

(#12) nyunyu válasza Crystalheart (#10) üzenetére


nyunyu
félisten

Faterom hozott Rolex Oyster-t, egyenesen a pekingi piacrol. :DDD
Azt mondja olcso volt, nem lehetett otthagyni.

Na, ezt inkabb nem merem hordani az utcan :))

Erdekes, hogy olcso bovli letere nem elemes, hanem felrazos mechanikaja van.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#13) cyanide válasza nyunyu (#12) üzenetére

Lehet, hogy testvérek vagyunk? Nekem is faterom hozta Kínából az Omega Speedmasterem. :DDD Az is automata, lehet ugyan az a gyártó? A chronograph rész naptárként funkcionál.

Ha ezt olvasod a topik meghalt...

(#14) Magnum_


Magnum_
nagyúr

:DDD

I humbly and respectfully decline™

(#15) mephi666


mephi666
nagyúr

mocsanisi: remélem nem nővérem fia vagy, mert ő is kb. 16 és tőlem+exemtől egy ilyen casio-t kapott kb. fél éve... (mint a felső) feketében :DD ha igen, akkor karácsonykor számolj egy kiadós p*csönrúgással (jó, csak vicc volt) ;] ;] ;]

amúgy miért nem tetszik a meglévő óra? célnak megfelel, mi itt a gond? én speciel már vagy 6-8éve nem hordok órát.... szétment a casio-m szíja és lusta voltam kicseréltetni... azóta a telefonon nézem az időt mindig...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#16) mocsanisi válasza mephi666 (#15) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Öcsém kapta az órát, de rá túl nagy volt így én hordtam. Most már belenőtt és szeretné hordani, így nekem nem marad órám :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#17) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

Rajtam is éjjel-nappal karóüra van! Fürdésnél veszem csak le. Bár most épp meló közbe erőlködésnél, szétszakadt :(

Smoke & Torque

(#18) tibi666


tibi666
senior tag

még éjszakára sem veszem le.
egyedül zuhányzáskor.

breitling chronomat b01.

(#19) concret_hp


concret_hp
addikt

nemtom hog ylehet órában aludni, pedig többen is írjátok :U

vagy fullba vagy sehogy :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.