Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) cyanide válasza mephi666 (#50) üzenetére

Nem vagyok rap pártoló. Nekem is kb annyi jön ki belőlük, mint nektek. Viszont van egy blog, ami elemezgeti ezeket a szövegeket. link

Ha ezt olvasod a topik meghalt...

(#52) mephi666 válasza cyanide (#51) üzenetére


mephi666
nagyúr

jah, a "ghetto"-t meg a "niggaz"-t kifelejtettem... amúgy azon szoktam még nagyokat röhögni, amikor rappelnek a sz@r gettóéletről a nagy mercik között, többkilós aranyláncokkal meg szilikonos cs*cs*s bigékkel... na, tényleg sz@r a gettó... :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#53) Lenry válasza mephi666 (#50) üzenetére


Lenry
félisten

ez nem csak rapre igaz... :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#54) mephi666 válasza Lenry (#53) üzenetére


mephi666
nagyúr

na jah... :) teknót is mutattak ismerősök... 20másodperc tüc-tüc, aztán 20másodperc fűrészelés... majd mondták: "itt jön a lényeg" és a tüc-tüc 1ütemet váltott... majd a reszelés is... aztán egyszerre ment a kettő meg ilyenek... de az 5perc az lényegében olyan volt, mintha mondjuk 10 dolgot (ami lényegében 2 volt, kis ütemváltással) egymás után vágtak volna random... :( nem az én stílusom...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#55) 7600 GS


7600 GS
addikt

Én kihangosítva szoktam zenét hallgatni, de CSAKIS abban az esetben, ha más nincs a közelemben, vagy ha nem zavarom vele (amikor haverokkal vagyok pl).

(#56) madstunt válasza mephi666 (#50) üzenetére


madstunt
addikt

a legtöbb kommersz ilyen de ott van mondjuk Aesop rock és még néhány másik akik azért ennél többre képesek

(#57) 7600 GS


7600 GS
addikt

Meg azt birom meg, amikor max hangeron hallgattjak a zenet de tok szar minosegben, es otthon sirnak apunak, hogy tonkrement a hangszoro a telefonban.

(#58) Móci válasza 7600 GS (#57) üzenetére


Móci
addikt

Persze, hogy sírnak, mert a 99,99%-a apu/anyu pénzéből vett telefonon nyomja. Hiába olcsóbb, gagyibb a készülék, csak tud az bömbölni, meg ráfér pár mega mp3. És ennél több nem kell...
Viszont egy dolog zavart ezzel kapcsolatban, most jutott eszembe. A rádió azért szólhatna füles nélkül is, munka közben jól jönne otthon. Na ebben az egy esetben hallgatnám kihangosítva a zenét, azaz rádiót.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#59) 7600 GS válasza Móci (#58) üzenetére


7600 GS
addikt

Így igaz! Bár én szüleimtől nem kapok zsebpénzt, magamnak gyűjtögetek ha akarok venni valamit. A mostani telefonomat (k770i) is gyűjtögetett pénzből vettem.Monduj nem egy zenetelefon. Inkább fotós.

(#60) juliabrilke válasza #43960832 (#20) üzenetére


juliabrilke
addikt

Legjobb telefon! :C

A majdnem 10 éves testvére (GD52) itt van nálam. Ok, tudom nem tud mp3-at lejátszani, meg hasonló "elengedhetetlen"funkciók nincsenek meg rajta, de még mindig az egyik kedvencem.

Egyébként a témához hozzászólva. Szerintem csak egy kis intelligencia kellene hozzá, hogy bedugja azt a nyüves fülhallgatót a telefonjába, ha már ordító zenét akar rajta hallani.

(#61) DArchAngel


DArchAngel
tag

Azért találták ki, amit te utálsz. Hogy menőzz vele, milyen májer zenéket hallgatsz. Valahogy nálam mindig az ellenkezőjét érik el, és csak röhögni tudok az ilyen szánalmas alakokon. Nagyon tudom gyűlölni, de sajnos tömegjelenség.

''Hand of fate is moving, and the finger points to You...''

(#62) _ak_


_ak_
addikt

Teljes mértékben egyetértek Veled, viszont a magam részéről annyival kiegészíteném, h sok esetben az elterjedt olcsó, szar fülesek miatt, lehet amúgy irritálóan jól hallani, h ki épp mi bánatot bömböltet magának.
Mivel a külső zajokat szinte egyáltalán nem tudják elfojtani, ezért általában a hangerő felé keresik a megoldást és az a szerencsétlen füles, meg egyszerűen minden irányba szórja magából a zajt. Még azt is el tudnám hinni, h sokan nem is tudják, h mennyire nem egyedül hallgatják a zenéiket.

Legalábbis én ezt tapasztaltam. ;]

A kihangosításoz nem tudok mit mondani. Nem h csak nem megy ki a divatból, de egyre inkább befészkeli magát. :(

Let's begin, de gozaimasu!

(#63) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Még 1 szuper téma a mi Mócinktól... ;)

Hát...sztem annál nincs is szívmelengetőbb pillanat, mikor reggel a buszon, hajnali fél 6-kor (!), mikor még örülök, hogy élek; a legismertebb mulatós számok disco változatát bömböltetve veri ki az álmot a szemedből egy nagy csapat szépszál romafiú :N :(

De a kedvencem, mikor vki úgy próbál bevágódni, hogy fejhangon üvölteti a hülye duccducc-os zenéjét és közben sűrűn próbálja felvenni veled a szemkontaktust... :W
Én pedig ilyenkor finoman érzékeltetem vele, hogy aki ilyen paraszt, annak esélye sincs... :DDD :N :P

[ Szerkesztve ]

(#64) venember83


venember83
nagyúr

Én meg azt hittem, hogy ez az undormány szokás csak itt a Balkánon terjedt el, de ezek szerint tévedék vala.

(#65) művésznő4 válasza venember83 (#64) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Bizony, hogy tévedtél :K Ez általános betegség itt Magyarhonban :((( :(( :U :DDD

(#66) Samus


Samus
addikt

Rühellem...nap mint nap találkozom ezzel a jelenséggel, sajnos. Pedig imádok zenét hallgatni, de fülessel teszem. Kihangosítva csak akkor, ha épp nincs nálam fülhallgató (ritka), és csak akkor, ha más nincs körülöttem az utcán.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#67) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Én sem szeretem.. Nekem is van walkman mobilom, de fülhallgatóm is amit használok ha úton vagyok..

Hát ez van, mindenki azt hiszi, hogy ez menő.. =)
Pedig pl. szerintem elég gáz a tuc-tuc zene és a rap.. És valaki még azt is hirdeti, hogy ilyet hallgat.. :DDD

na jó, ha valami jó kis rock szól valakinél azt azért elhallgatom én is.. :))

(#68) RootRulez


RootRulez
félisten

Ó jeee, mész az utcán, veled szembe a falka meg dögös robit tüccögtet, imádom :W Legközelebb "szereznek" kannás bort és táncra is perdülnek, de csak halkan, el ne nyomják a muzsikát... :((( áccilári bombá, áccilári bombá-bombá

De akinek ettől lesz nagyobb akármije is hajrá, én elleszek a fülesemmel, ha nagyon hallgatóznék vagyok...

Manapság ez a "rajság" vagy hogy mondják újabban... :U

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#69) Mobi28 válasza RootRulez (#68) üzenetére


Mobi28
tag

"áccilári bombá, áccilári bombá-bombá" Ez ütött így fél három tájékán... :N :DDD

(#70) Móci válasza RootRulez (#68) üzenetére


Móci
addikt

"áccilári bombá, áccilári bombá-bombá" ez valóban üt még reggel is! :C

Amúgy az a durva, hogy némelyeknél annyira beidegződött ez a szokás, hogy ha 2 percre kimegy cigizni, már szól a zene. LOL azért.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#71) zho-lee


zho-lee
addikt

Szia!

Jó a téma...!
Én a nyóckerben dolgozom, itt aztán klassz, megy a tucc-tucc rendesen..
Minden bennszülöttnek, még az 5 évesnek is van egy (vagy több) mobilja, és csak evvel, kihangosítva mer közlekedni.
A piciket meg is értem, ert a nagyobbak így nem lépnek rájuk :DD

Ide vidékről járok be, a vonaton mindig zenét hallgatok a jó öreg HPM-70-nel, mert ott is vannak ilyenek. De ha nem, akkor a jó régi hagyományos füllhallgató 1000 watton.. :W

Lehet én kemény vagyok, de sajnos ez is, (és sok minden más is) elég nagy kicseszés velünk- "normális emberekkel".
Én nem csak pofonnal honorálnám ezeket :W

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#72) moha21 válasza mephi666 (#50) üzenetére


moha21
addikt

Angol és magyar rap-ből illetve hip-hop-ból is van normális nem káromkodós fajta.

Engem is marhára ingerel főleg vonaton ez a kihangosítós buli. Azt mondjuk megértem, ha páran vannak és jól is érzik magukat, amíg nem köpkösnek meg ilyenek addig nyugodtan élvezzék a zenét. Mi is ki szoktuk hangosítani mikor be vagyunk b@szva igaz olyan helyen ahol nem zavarunk senkit. ( falum határába van 1 park ).

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#73) grabber


grabber
addikt

Ilyenkor szoktam megkérni,hogy Megmutatnád a telefonod,mert mindjárt széttöröm ha tovább fog szólni :(((
meg fülhallgatóra nem telik,de ilyen telóra igen?

Amúgy E71-em van,az se halk,de arra jó ha én is berakok valami sz@rt Jymmit vagy Padödőt arra idegesek lesznek :DDD

(#74) Móci válasza grabber (#73) üzenetére


Móci
addikt

Na azokkal valóban lehet tömeget oszlatni! :C

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#75) grabber válasza Móci (#74) üzenetére


grabber
addikt

(#76) Móci válasza grabber (#75) üzenetére


Móci
addikt

Délután rágyúrok, keresek valami igazán durvát! :DDD

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#77) zho-lee


zho-lee
addikt

Nem telefon kihangosítva, de én qrva nagyot röhögtem rajtuk:

Tavaly nyáron a Balatonon nyaraltunk.
A tábor a valamikori Úttörő táborok egyike, nagy terület, tele faházzal.
A házak minősége a kartondobozzal vetekszik, de aludni jó..
Szomszédos házban 12 év körüli fiatalemberek (4), anyuci-apuci elmegy bevásárolni.
Hatalmas (amilyet az amcsi rapperek ciplnek a vállukon) kétkazettás, cd, rádiós magnó elő, full nyálas techno zene elővesz, és hangerő fel... így mulat a magyar (gyerek).

A gond az, hogy mi szemben velük, egy másfél, és egy négy és féléves kislánnyal.
Sejthetitek, már keresgettem a késemet, amikor a feleségem szólt, hogy ne keressem -eldugta..
Viszont az Opelunk az ő házuk hátánál parkolt, bár csak kazettás magnó van benne, de én buheráltam egy kis okosságot, akár mobil, akár mp3 lejátszó, discman kapcsolható hozzá, a hangfalak hál' istennek meg tutik!
Na, én a zenét szeretem, rock and roll, rockabilly, country, és más, embert kívánó produktum. Be is döftem a kis Opelbe Sonyericssonom, megabass, volume10...
Kinyitottam az ajtót, és elmentem kávézni..
(ez Káptalanfüreden volt, de szerintem Balatonalmádiban hallották :DDD )
A feleségem elmondása szerint 2 percen belül a ház sarkánál megjelent 4 olyan bamba fej, hogy azt filmezni kellett volna, és szinte kívánták, hogy valaki RESET-et nyomjon rajtuk..
Na, így sikerült elérnem, hogy többé nem zajoskodtak, csak az a baj, hogy vagy nincs nálam az Opel, vagy a kazetta adapter, vagy annyira idegesít már, hogy inkább otthagyom az ilyeneket..

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.