Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) a2d2


a2d2
addikt

Ultra hangosnak tűnik a normál mód az adatok alapján (mert gondolom senki nem szeretné még lefelezni azt a 600 lument).

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#2) Pityu89


Pityu89
senior tag

600 lumen, mint korrekt fényerő?

(#3) sBc válasza a2d2 (#1) üzenetére


sBc
aktív tag

Én a projektor régebbi generációját (PH150G) használom aminek csak 130 lumen a fényereje, de lesötétített helységben vállalható energiatakarékos módban is. Valóban, azért teljes terhelésnél süvít a ventilátor, de így is elégedett vagyok vele.

(#4) tlgarp


tlgarp
csendes tag

Nekem volt PH150-em, gyorsan váltottam PH550-re, aztán azt is gyorsan visszaküldtem.. Most van egy Epsonom 2800 lumennel, eco üzemmódban 10.000 óra élettartammal és 28 dB zajszinttel, ami még épp elfogadható. Én egyelőre nagyon nem ajánlom a ledes technikát, ha otthon akarsz mozizni..
Ja, és az Epsonnál a 3LCD technika miatt nem csak a totál fehér fénynél van meg az a bizonyos 2800 lumen, hanem mindig!
A baj csak az ezzel a projektorral, hogy ha fejjel lefelé használod - ti. a plafonról lógatod - akkor nagyon hangos lesz még eco üzemmódban is :(

(#5) pet007


pet007
aktív tag

Probaltam neten megkeresni, de sehol nem talaltam: ennek most az alap felbontasa 1080p, vagy csak felskalaz mint a kinai cuccok?

(#6) a2d2 válasza tlgarp (#4) üzenetére


a2d2
addikt

Anno pontosan ez miatt küldtem vissza az EH-TW 650-et. ECO módban is vállalhatatlan lett a zaj fejjel lefelé fordítva.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#7) pusszycat válasza a2d2 (#6) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A fogyasztás az senkit nem zavar,csak a hang? :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#8) a2d2 válasza pusszycat (#7) üzenetére


a2d2
addikt

Miért? Az teljesen rendben van.
Most néztem rá, az enyémnek a max fogyasztása 353 W. Ehhez képest ez a 48 nagyon baráti :)

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#9) pusszycat válasza a2d2 (#8) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A tiedre gondoltam. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#10) Akula válasza Pityu89 (#2) üzenetére


Akula
őstag

Pont ez tűnt fel nekem is.
Ez nem biztos, hogy elég lesz.
Pedig már majdnem elkezdtem dicsérni, mert a külseje annyira egyszerű, hogy tetszik.

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#11) AVhelper


AVhelper
senior tag

"A 600 cd/m² maximális fényáram a hordozható, akkus projektorok szegmensében kiemelkedőnek számít,..."

A cd/m² (nit) a fénysűrűség (luminance), vagyis a felületegységre jutó fényerősség (pongyolán a felületi fényesség) mértékegysége. A fényáram (Φ) mértékegysége a lumen.

Aki ezt nem tudja, az persze még írhat teszteket projektorokról.

(#12) ripla


ripla
őstag

Alakul, most már csak azt kellene elérni, hogy félig felfelé nézzen a lencse, hogy a fal elé lehessen tolni.

[ Szerkesztve ]

(#13) pusszycat válasza ripla (#12) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem is tetszik a 2 cm-ről 2m kép. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#14) BSOD válasza AVhelper (#11) üzenetére


BSOD
senior tag

Ne bántsd! Még a végén elmegy a kedve a tesztelgetéstől! ;]
...
Trapézkorrekcióról, mint hasznos fícsörről írni sokkal nagyobb dilettantizmus egyébként. :W
Úgy néz ki, már azok a szakemberek is Londonban mosogatnak, akik az AV témához értenek. :(((

Keresek SILICON GRAPHICS octane-hoz vpro grafikus rendszert.

(#15) motoroskanál


motoroskanál
tag

Hangrendszer helyett inkább projektort építhettek volna a dobozába. ;]

(#16) BoWDaN


BoWDaN
tag

Minden korrekt csak az ára nem
..

Meg a lumen fényerősség 'xd

PocoPhone F1; i7 8700K 4.4GHZ, 1080TI G1 Gaming, 16GB RAM 3200Mhz, 4TB HDD, 250GB SSD

(#17) #04441088


#04441088
törölt tag

El tudnám képzelni a szobámban. :B

(#18) Xarina


Xarina
aktív tag

Nem lehet rossz, de elég drága. Kiadhatnának valami extrák nélküli verziót, amiben nincs akksi, hangrendszer és fapados a menüje. Nekem egy jóval régebbi modell van, annak a menüjébe akkor léptem be utoljára, mikor megvettem és belőttem a képet. Azóta csak ki-be kapcsolom.

(#19) Jon Mathias


Jon Mathias
senior tag

50Kg? van súlya :D :DD

AMD&Hardstyle 4 ever! A dízel turbó nélkül halott! by bélabá.

(#20) total90 válasza Pityu89 (#2) üzenetére


total90
veterán

Ezen én is pislogtam... :U

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#21) Xarina válasza total90 (#20) üzenetére


Xarina
aktív tag

Besötétítve teljesen jó az, úgy sem világosban mozizik az ember.

(#22) pusszycat válasza total90 (#20) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ledeshez képest korrekt. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#23) akaido


akaido
addikt

200 rugacs a körmöci ménesbűl. Sokat köll csalnom-lopnom, hogy meglegyen.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.