Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Én is Operát nyomatom mobilon, sőt az van bennt alapból. De a mini-t is használom nagy elégedettséggel. Szó mi szó jó cucc ez a böngésző. Csak így tovább.

<-ƘƘ->

(#2) moonman


moonman
titán

nálam is, bár az opera.com-ről letölthető hivatalos béta bosszantóan hüje tud lenni. (sőt, ahogy haladunk előre, egyre rosszabb.) a kattintást nem érzékeli, ha újra belekattintok, kizoomol. töltés közben nem lehet se scrollozni, se zoomolni, a stop gomb, mintha ott se lenne, szarik rá... és sok memóriát eszik. de még mindig a leghasználhatóbb.

majd PIE6-ost meglássuk.

[ Szerkesztve ]

(#3) cousin333 válasza moonman (#2) üzenetére


cousin333
addikt

Azért béta... :) Nálam is csinálja amúgy. :(

Elvileg egy hónapon belül jön a Mobile 9.7 beta, amiben valószínűleg javítottak a dolgon. Safari meg jön az új iPhone-al, meg az új szoftverrel, szóval érdekes lesz... Mondjuk a küzdelem főképp virtuális, mert iPhone-ra nincs Opera, Safari meg nincs más eszközre.

[ Szerkesztve ]

"We spared no expense"

(#4) gabor85 válasza moonman (#2) üzenetére


gabor85
őstag

Kijön a PIE6 Windows Mobile 6 ra? Meg egyáltalán kb mikor számíthatunk rá?

(#5) moonman válasza cousin333 (#3) üzenetére


moonman
titán

ezt a katt-zoom problémát úgy szoktam kicselezni, hogy a link mellé kattintok, aztán bele. így általában elsőre kattintásnak veszi. :)

(#6) moonman válasza gabor85 (#4) üzenetére


moonman
titán

én úgy tudom WM 6.5-tel jön.

(#7) #06658560


#06658560
törölt tag

Az iPhone mióta böngésző? :F

(#8) gabor85 válasza cousin333 (#3) üzenetére


gabor85
őstag

PCre azért van Safari ;)

moonman#6
Rohadt életbe :W Nyűglődök Skyfire böngészővel is, telepítés után tanusítványhiba miatt nem indul el, igaz a készülék(mypal a639) nincs is a kompatibilitási listán.

[ Szerkesztve ]

(#9) #06658560 válasza gabor85 (#8) üzenetére


#06658560
törölt tag

Pc mióta mobil? :D

(#10) cousin333 válasza gabor85 (#8) üzenetére


cousin333
addikt

Ezzel tisztában vagyok, de én mobil eszközökre gondoltam, a PC meg nem mobil. Meg aztán az Opera PC-n is jobban áll, mint a Safari... :P ;)

[ Szerkesztve ]

"We spared no expense"

(#11) gabor85 válasza cousin333 (#10) üzenetére


gabor85
őstag

Sorry, téves hívás. :B

(#12) Erasmus válasza #06658560 (#7) üzenetére


Erasmus
őstag

azért szerepel a statban iphone, hogy elkülönítsék az ipod touchos és az iphone-os safarikat

(#13) cousin333


cousin333
addikt

"ha belevesszük a kalapba az iPod touchot is – amely gyakorlatilag egy telefonfunkciók nélküli iPhone –, az Apple böngészője marad az élen, hiszen a kedvelt készülék önmagában 14,9 százalékos részesedéssel rendelkezik."

Jó, akkor számoljuk bele az Opera Minit is, meglátjuk ki nyer. ;]

Tudom, hogy nem összevethető, de "mobilos böngésző" ez is...

"We spared no expense"

(#14) joey04


joey04
titán

opera mobile 9.5 alatt hogy lehetne megoldani az oldal aljára/tetejére ugrást?
és az megoldható hogy több fület kezeljen?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#15) cousin333 válasza joey04 (#14) üzenetére


cousin333
addikt

"és az megoldható hogy több fület kezeljen?"

Mire gondolsz itt? A Mobile kezeli a több fület, szám szerint hármat. Legalábbis a publikus verzió, de szerintem a gyáriak is (pl. a HTC-ken ami van). Ha ennél több kellene, akkor viszint nem tudok segíteni, szegény PDA-mnak az az egy is sok néha :)

Amúgy már van Opera Mobile 9.7 béta is, ha érdekel próbáld ki.

"We spared no expense"

(#16) joey04 válasza cousin333 (#15) üzenetére


joey04
titán

igen de az nekem kevés ami a 9.5ben van. az csak 2 fület kezel akkor a 9.7 elég lesz az tényleg hármat tud. de a másik kérdés fontosabb lenne :R
vagy a 9.7ben ez is megoldott?

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#17) joey04 válasza joey04 (#16) üzenetére


joey04
titán

ezek szerint nem megoldott

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.