Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) afterwhite09


afterwhite09
tag

Be fog nekik jönni a Pokemon GO copy, viszont a sorsa ugyanaz lesz, mint annak és miután meglesznek a menő T-Rex-ek, Spinosaurus Egypticus-ok, Indominus Rex-ek és persze a Velociraptorok (Különösen KÉK) lecsendül majd a hype :U

People had more, than they needed...

(#2) Csapoati válasza afterwhite09 (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ha addigra megszedik magukat a fejlesztők, akkor nem fogja annyira érdekelni őket. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3) atike


atike
nagyúr

A trailer alapján jó is lehetne... De az a kép ami alatta van... Uh. Szerintem nagyon gagyi lesz. Kár érte.

(#4) KISDUCK válasza Csapoati (#2) üzenetére


KISDUCK
addikt

Én is erre tudtam csak gondolni, de szerintem ennek a bevétele eltörpül majd a filmbevétel mellett. A filmről okosabban is húzhatnának még bőrt.

(#5) szupermacs válasza atike (#3) üzenetére


szupermacs
veterán

Übergagyi lesz. Nem értem, hogyan fog működni. Gondolom nem labdákat kell dobálni rájuk. Mobilra eddig minden JW és JP játék ócska volt.
Az utolsó értelmes játék a sorozatból az Operation Genesis volt, előtte meg a Trespasser. Ha most az Evolution nem töri meg a jeget, akkor szomorú leszek. :( Nagyon szomorú.

(#6) oriic válasza szupermacs (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha jól értettem a tájékoztatót, akkor lényegében harcokkal kell elkapnunk dínókat, de különböző hibrid DNS-ekkel saját dögöket is létrehozhatunk, csak fel kell kutatni az alapanyagokat.

Live-Die-Respawn

(#7) szupermacs válasza oriic (#6) üzenetére


szupermacs
veterán

Már a JW-ben sem nagyon tetszett ez a hibrid megoldás, amit biztos túl fognak tolni a Fallen Kingdomban. Ettől függetlenül elvakult fanatikus vagyok és biztos kipróbálom ezt a vackot is. :D

(#8) Vesporigo válasza szupermacs (#5) üzenetére


Vesporigo
aktív tag

Van/lesz még Mesozoica és Prehistoric Kingdom is. Evolution mellett adok nekik is egy esélyt. :K

(#9) szupermacs válasza Vesporigo (#8) üzenetére


szupermacs
veterán

Már a harmadik film időpontja is megvan! :C

(#10) Vesporigo válasza szupermacs (#9) üzenetére


Vesporigo
aktív tag

Jaja, várom szeretettel... :D
(Ez a hibrid-dolog a JW-ben nekem sem volt túl szimpatikus, de basszus, a JP3 óta nem jött ki normális dínós mozifilm, és az sem most volt. Meg azért a JP3 után sem voltam felhőtlenül boldog, szóval kellett már egy új movie. :DDD )

(#11) szupermacs válasza Vesporigo (#10) üzenetére


szupermacs
veterán

Pedig a harmadik film is zseniális volt az első filmből kimaradt jelenetek miatt.

(#12) Vesporigo válasza szupermacs (#11) üzenetére


Vesporigo
aktív tag

Mire gondolsz?

(#13) szupermacs válasza Vesporigo (#12) üzenetére


szupermacs
veterán

Pterodactylusos és a hajókázós jelenet az első könyvben volt, amit az első filmből kihagytak. A hajókázósnál T. Rex úszott utánuk, ennyit változtattak rajta.
Ha már itt tartunk, nem értem azt sem, hogy miért a TLW-be tették bele a nyitójelenetet ahol a kislányt megtámadják a Compik, az is az első könyv elején található.

(#14) Vesporigo válasza szupermacs (#13) üzenetére


Vesporigo
aktív tag

Vicces, hogy a könyvek már pár éve megvannak, de még csak most álltam neki elolvasni őket. (Annak ellenére, hogy a filmeket, már vagy 50x láttam.) A compis jelenet ismerős is a könyvből, de még nagyon az elején járok.
Anno olvastam a Michael Crichtontól Szörnyek szigete c. könyvet. Ennek a története kísértetiesen hasonlít a Jurassic park 2. részéhez. Sokáig azt hittem, ebből készült a film. DE pár éve láttam és meg is vettem Az elveszett világ c. könyvet, szintén Crichtontól. Most akkor melyikből készült a film, és miért íródott a másik? :D

(#15) szupermacs válasza Vesporigo (#14) üzenetére


szupermacs
veterán

Jurassic Park az első könyv, amit az első és részben a harmadik film dolgoz fel. A Szörnyek szigete angolul a The Lost World ami pedig a második film. Ha most kezded olvasni, akkor nem spoilerezek inkább és hagyom, hogy meglepődj pár dolgon. Nagyon jó könyv az első, a másodikkal szenvedtem. Azt végig sem olvastam (szégyenemre) de egyszer befejezem.

(#16) Vesporigo válasza szupermacs (#15) üzenetére


Vesporigo
aktív tag

Köszönöm! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.