Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34) crey


crey
MODERÁTOR

Köszi ezt a cikket, egybe vág azzal, amit én silabizáltam ki az angol ÁSZF-ekből, veled párhuzamosan én is arra a következtetésre jutottam, hogy amint elérjük a horvát határt az első INA kútnál megvesszük a T-s kártya csomagot (két autó jön, walkie-talkie helyett faja lesz, ha véletlenül elkeveredünk egymástól).

Mi is a lehető legdélebbre megyünk, Igraneba, Maarskától kicsit lejjebb. Tavaly Omisban voltunk, az is nagyon jó volt :)))

OFF: a bankkártyákhiz: mindenképp megéri kártyával vásárolni ahol lehet. Ha valakinek UniCredites betéti kártyája van, az is ingyen vehet fel pénztATM-ből. - http://www.unicreditbank.hu/maganszemelyek/bankkartyak/ingyenes_keszpenzfelvetel.html

Amúgy más banknál is érdemes utána nézni, hogy mennyit is kérnek el a felvett összeg után, benne van az ászf-ben.

Sztbeni: amíg egy negyedik szolgáltató nem a piaci versenyt erősítésére, hanem pénz mosásra létesül, addig soha.
Amúgy megnézném azt is, hogy mennyi koncessziós díjat gombol le az állam a horvát, és mennyit a magyar szolgáltatókról - illetve mekkora adó terheli őket - persze nem sajnálom őket, csak a kíváncsiság ;)

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.