Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rizso


rizso
addikt

Gratula, jó sok hasznos infót összeszedtél! :R

Mielőtt kijöttünk, mi nem jártunk utána, hogy mégis milyen lehetőségek vannak. Gyorsan kellett egy kártya, bementünk egy gsm boltba, ahol a "bruder" olyan készséges volt, hogy az egyébként ingyenes drei sim-et odaadta nekünk 15€-ért (de persze honnan tudhattuk volna, hogy drei shopokban volt akkor ilyen akció, no meg neki is meg kell élni valamiből).

Szóval páromnak lett a feltöltőkártyás drei sim, ami havi 10€-ért 1000+1000 percet (belföldi+drei), 1000 sms-t, meg 2GB mobilnetet foglalt magába.

Nekem vettünk (pontosabban online rendeltünk) egy vectone kártyát, amihez még gratis 5€ welcome bonust is kaptam. Feltöltöttem 20€-val, aktiváltam az "Österreich Paket"-et 8,90€-ért, lett 1000 belföldi percem, 1000 sms-em, 1GB mobilnetem, és még maradt is egyenlegem nemzetközi hívásokra, így kb. havi 15€-ból meg is volt mindenem.

Aztán idővel köthettünk előfizetést. Jelenleg az új drei-nál vagyunk, Hallo Europa M csomagban, 1000 belföldi perc, 100 nemzetközi, 100 sms (belföld-külföld, mindegy hová küldök), 1GB mobilnet, és mindez havi 15-ért - nekünk bőven elég mindenre. Ja és az összevonásnál volt 100€ "Servus Bonus", ami a készülék árából jött le (vagy ha nem került annyiba a telefon, akkor a számla összegéből vonták volna le), így az akció utolsó napján még hozzájutottunk 2 jó kis telefonhoz is mondhatni ingyen (bár volt saját telefonunk, így az egyiket odaadtuk nagybátyámnak, a másikat eladtuk, és az simán fedezte mindkét előfizetés aktiválását és az éves szervizdíjat, ami össz-vissz 140€ lett volna) :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.