Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Nekem soha nem volt gondom a pay pal-el. Ha valami oknál fogva gond volt az eladóval, mindig visszakaptam a pénzemet. Sőt! Volt olyan is, h sokáig nem jött meg a cucc, reklamáltam, visszaadták a pénzt és nemsokra rá megjött a rendelt termék is.:D

(#2) lexter00


lexter00
őstag

Imádom a pay-palt csak olyan külföldi boltot keresek ahol van ilyen opció is mert biztonságérzetet ad.WP-re is van Paypal alkalmazás és jól működik

[ Szerkesztve ]

(#3) -myself- válasza SkyLine3000 (#1) üzenetére


-myself-
tag

Es ezt az opciot (penzvisszahivas) hol talalom? Az ebay vagy a payapal oldalan? Meg nem kerult ra sor, csak fenyegetoztem vele :-)

Nexus forever...

(#4) petipetya


petipetya
nagyúr

Ezeket a nemzetközi rendszereket (pl. PayPal) kellene integrálni idehaza, ahelyett hogy mindenféle lehúzós és csak félig működő rendszerrel próbálkoznak.

Én is mindig visszakaptam a pénzt, ha valamelyik cucc nem érkezett meg az ebay-es vásárlás során.

-myself- a my ebay-en lehet hibajegyet nyitni a termék melletti legördülő menüben, aztán bejelölni hogy mit szeretnél. Általában az eladó kér még pár nap türelmet, amire kb. 1 hetet szánok, mivel volt már hogy pont akkor érkezett be a cucc.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#5) basaja


basaja
senior tag

Ez a módszer a leggyorsabb,legbiztonságosabb és legjobb a netes vásárlásoknál😃Csak ott vásárolok,ahol van erre lehetőség😃Para kizárva😃

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#6) Dwayne Hicks


Dwayne Hicks
tag

Nemrèg leközölt egy cikket a paypalról az index, aminek "A Szilícium-völgy maffiája címet adta...
Na hát èn semmi "maffiásat" nem látok a lètrehozóikkal kapcsolatban, sőt kifejezetten szimpatikusnak találom őket, ès a paypallal sincs semmi gondom, meg a Teslaval sem. Termèszetesen Teslám sajnos nincs, de paypalom igen... :D
...gondolom az indexes firkászok előbb utóbb arra is irigykedni fognak, hogy nem ők hozták lètre a Teslát. 😀

(#7) -myself- válasza petipetya (#4) üzenetére


-myself-
tag

Szupi, koszi... azt lattam, mint reklamaciot, csak azt hittem, van valami storno gomb, vagy mi

[ Szerkesztve ]

Nexus forever...

(#9) balhmm


balhmm
tag

Azért a cikk kicsit "téved..." A bankok jóval kedvezőbb ajánlattal dolgoznak. Pl az otp jelenleg 1.1 / 1.5%ot von le... Szóval nem igazán 5% :)

(#10) ollie válasza balhmm (#9) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szóval attól a cégtől, amely bankkártyát fogad el fizetőeszközként, az OTP csak 1.1/1.6%-ot von le?

***

(#11) Kékes525 válasza SkyLine3000 (#1) üzenetére


Kékes525
félisten

Ezek szerint nem fizettél semmit?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#12) samu74 válasza SkyLine3000 (#1) üzenetére


samu74
addikt

Nekem is volt ilyen. :) de aztán szépen vissza utaltam a pénzt az eladónak (kemény 2 dollárt) .Azt a hálálkodást amit kaptam az eladótól...! :)

-----------

(#13)



őstag

Veszett fejsze az egész - hiába Cellum meg NFC - ha csak egzotikus helyeken működik egy KV erejéig. Amíg a multik, nagy áruház láncok nem veszik át addig a jövő víziója marad. Majd ha a Sparban 1kilo kenyeret kitudok fizetni NFC-n úgy hogy ujjlenyomatot olvasó és ok gomb megnyomásával 3 mp alatt megtörténik a tranzakció akkor azt mondom, hogy elterjedt. De sok Jame Bond film preparált trükkjei , ma már a minden napjainkban jelen vannak, és itt nem a távirányítású "gyors égésű vegyi folyamatokat" értem :D

(#14) Bog válasza (#13) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Izé. Pont a Sparban ez általában működik.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#15) Bog válasza balhmm (#9) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Igazad van, régi volt a forrásom. Viszont azért korántsem rózsás a helyzet...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#16) balhmm válasza Bog (#15) üzenetére


balhmm
tag

Sajnos a belinkelt oldal is elavult. Ma a legtobb bank rendszere konnyen integralhato (az tuti, hogy a paypal a legegyszerubb). Sok berelheto aruhaz felulete (unas, shoprenter) alapbol keszen all szinte az osszes bank rendszerere.. Amiket a linkelt oldalon irtak sem igaz, pl az otp, megkereses utan azonnal, teljes muszaki doksit adott, benne informatikus, programozo elerhetoseggel, akivel tudsz egyeztetni. A szazalekokkal egyutt, ingyenes csatlakozassal..

(#17) balhmm válasza ollie (#10) üzenetére


balhmm
tag

Szia, igen. Illetve ez lehet joval kesebb is, forgalom alapjan. Egy nagyobb halozat, sok bolttal vagy nagy netes forgalommal siman lehet 0,5% is..

(#18) Linda1


Linda1
aktív tag

Sziasztok. Megmondaná nekem valaki,hogyan aktiváljam a Paypal fiókomat? Hozzáadtam a kártyámat, de nem tudom hogyan tovább. A számlakivonaton nem jelenik meg,hogy levonták az 1,5€-t, gondolom akkor még nem lehet használni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.