Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Carbonado11


Carbonado11
tag

Sms parkolásnál (időtartamtól függően) több a kényelmi díj, mint maga a parkolás díja. Felháborító, pofátlan, szemét lehúzásnak tartom! Nemhogy ingyenességgel tennék kecsegtetővé, ezen is nyerészkedik a rohadt, pénzéhes szolgáltató!

Redmi Note 8

(#2) eventus


eventus
veterán

Aztán kifizeti-e a számlát az ügyfél.. Kockázatos, mint egy hitel. Másrészt az emberek mentális képességei sem feltétlen engedik meg, hogy csak úgy vásároljuk hitelre és amikor fizetni kell, akkor mindenki más a szemét.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#3) B********


B********
aktív tag

Ezzel kapcsolatban egy kérdés: Telekomos előfizetésem van, és váltig állítják a T-nél hogy már fizetős tartalmat is letölthetek Play Áruházból havi számlám terhére. Nekem viszont nem sikerül, mindig az univerzális egyenlegemre hivatkozik a rendszer, de azt nem használom, nincs feltöltve. Akárkit kérdeztem ügyfélszolgálaton, mindenki azt mondta hogy nem kell az univerzális egyenleg, pedig úgy tűnik mégis. Valaki töltött már le így? Mindenki rosszul tudja a T-nél, vagy nekem nem klappol valami?

(#4) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Gyerekcipőben jár ez még nagyon.

(#5) Béééla válasza Carbonado11 (#1) üzenetére


Béééla
őstag

Vagy hogy egyszer akartam használni mert nem volt nálam semmi apró, akkor is karbantartották a rendszert és nem működött :DDD

Bélabá

(#6) robospammer


robospammer
csendes tag

kimaradt az egyik legjobb: vonatjegy. És valóban, ez olyan mint egy hitelkártya: csak épp a késedelmi kamat alacsonyabb kissé...Egyébként a kockázat sem akkora: nekem pl. mezei userként 10000 Ft/hó a vásárlási limitem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.