Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) autox3c


autox3c
tag

Azt hittem Ascend Mate lesz :[

Adj egy falat falat mondta a falat faló faló.

(#2) Blyan


Blyan
félisten

512 RAM... muhaha!

(#3) dokee78

De legalább nem annyira idejétmúlt, mint amilyen az MSM7227 volt fénykorában.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#3) dokee78


dokee78
félisten

Korábban volt az MSM7227+Adreno200 a sláger.
Kifogytak,de itt az új sláger:
MTK6577+PowerVR SGX531

Az a felbontás 4,5 inchen gáz egy kissé vagy nem?

[ Szerkesztve ]

(#5) Retekegér válasza dokee78 (#3) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

+ az 512 MB RAM is a szentháromság része.
A hardverrel agyoncsapták szvsz.

<< Heimdal >>

(#6) satz18


satz18
őstag

Az adreno 203 is fog következményeket vonni maga után. Ez kb egy huawei y300-as vas.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#7) Legendd válasza dokee78 (#3) üzenetére


Legendd
senior tag

Jelen esetben:
Qualcomm Snapdragon MSM8225 + Adreno 203

(#6) satz18: szinte teljesen ugyanaz...

[ Szerkesztve ]

Alea iacta est!

(#9) Ygg


Ygg
senior tag

Az árára kíváncsi leszek.

(#10) tjb007 válasza Legendd (#7) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ha már át lett javítva akkor ez → kétmagos Cortex-A9 processzor se maradjon így.

(#11) dokee78 válasza Legendd (#7) üzenetére


dokee78
félisten

Bizony javítva lett. :P

[ Szerkesztve ]

(#12) Legendd


Legendd
senior tag

Már minden :D köszi a képet, ez a RIOS nem frissítette, mikor kitettem, csak utólag...

[ Szerkesztve ]

Alea iacta est!

(#13) vegyszer


vegyszer
addikt

Érdekes koncepció, várjuk...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#14) dokee78 válasza Legendd (#12) üzenetére


dokee78
félisten

Frissítette,csak nem zártam be a korábbi lapot. :DDD

(#15) Bonkheads


Bonkheads
tag

Érdekes...Máris felmerül bennem a kérdés, Ez, vagy a Grand X IN? :)

(#16) dokee78 válasza Bonkheads (#15) üzenetére


dokee78
félisten

Grand X IN

(#17) DJGABI válasza Bonkheads (#15) üzenetére


DJGABI
addikt

nem hiszem el hogy se a zete se a hüvi nem tud elszakadni alsó-középben sem még mindig az 512 ramtól...

MSM8225 + 512 RAM + WVGA, remek. hahó, 2013-at írunk... frászbúkra mondjuk pont elég

nem válasznak akartam

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#18) valko12 válasza DJGABI (#17) üzenetére


valko12
csendes tag

A Huawei ascend y300-ban is ez van de ezen több a gigaherc :-D

(#19) krisztian112 válasza DJGABI (#17) üzenetére


krisztian112
senior tag

Alsóközépkategóriába pont elég. Nemmindenkinek van pénze 100ezres kütyükre. Ennyi erővel akkor minek kellenek az alsókategóriás autók pl a suzuki swift? 2013at írunk, mindenki járkáljon 7es BMW-vel.

Huawei P10 lite

(#20) Retekegér válasza Legendd (#7) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Hmmm, akkor nem kéne sokkal drágábban kelletnie magát a Huawei üdvöskéjénél. Laikus vásárló számára esetleg a nagyobb kijelző miatt lehet vonzóbb a ZTE, viszont PPI-ben jobb az Y300.

<< Heimdal >>

(#21) DJGABI válasza krisztian112 (#19) üzenetére


DJGABI
addikt

nekem sincs pénzem több százezres telóra, épp ezért rendeltem be kínából, hasonló áron nem picit erősebb telefont...

csak arra próbáltam utalni hogy a +1 magon kívül bléd1 óta nem sokat fejlődtek...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#22) dokee78 válasza Retekegér (#20) üzenetére


dokee78
félisten

Huawei G510 viszont szinte ugyanez.
Mint anno Huawei G300 és ZTE Blade 3 ikrek.(kivéve az elhagyott vaku a Blade 3-an)

(#23) Graphics válasza dokee78 (#3) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez akkor kb ugyanaz, mint a Huawei Ascend Y300/G510 , ami siker, kérdéses a Blade-t mennyiért adják

Mondhatni a G510 meg a Blade G egy kategória :)

annyi, hogy G510-esen érintőgombok vannak ,és 800*480

Ennél meg 854-es panel került bele, azon az 54pixelen terül el a virtuális gombsor, és ennyi, többi paraméter megegyezik.

Lehet belőle sikertermék, főképp, hogy nem kapott extrafelületet mint a Huawei-nél az Emotion UI

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#24) blade zte


blade zte
őstag

Megalázzák a blade nevet...

A blade 1-be jó volt a képernyö, még most is az, mert tudtommal 3.5 hüvelyken már csak a qhd van feljebb még most is! Ezért azt nem fejlesztik tovább még mindig, söt csak a méretét növelik?Persze ips, de ez nem fejlödés így
A blade 1-ben jó valt a fél giga ram, és tudtommal még most sem hinném, hogy van 1 gigás teló magyarországon 30 körül. Azt sem fejlesztették tovább még mindig.
A blade 1-ben egy akkor elég átlag proci müködött, de a gpu-ját frissítéssel lehetett beindítani. Na, erre a 4. Generációs bladere az egyetlen, amit továbbfejlesztettek érdemlegesen, az a proci. De késön, és ezért továbbra is átlagosnak számít.

És emellé: a tegra 3-as ZTE u950 pont így néz ki, arról lett másolva a design, söt a procin, és a ramon kívül kb mindenben ugyanaz. Maga a ZTE 160 dolcsiért vesztegette úgy karácsony körül, viszonteladónál meg 200 dolcsi volt. Tehát annyi lett volna az egész, hogy fogják azt a telefont, áfástul olyan 210-220 dolcsiért áthozzák magyarországra, és berakják egy szolgáltatóhoz. Na, és mennyibe kerülne? Olyan max 40ezer.

Csak tényeket írtam le, szerintem nem fogja megérni. :U

Oppo find 7 astro black

(#25) Graphics válasza blade zte (#24) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez hülyeség...

Ha az Y300 és a G510 megéri a Huawei-nél, akkor a ZTE Blade G miért nem éri meg?

Nem mindenkinek elvárása, hogy hülye nagy kijelzője legyen, és brutál pixelsűrűsége.
A kínai rendeléseket meg ne keverd már megint ide...

"A blade 1-ben egy akkor elég átlag proci müködött, de a gpu-ját frissítéssel lehetett beindítani." Micsodát?

" Tehát annyi lett volna az egész, hogy fogják azt a telefont, áfástul olyan 210-220 dolcsiért áthozzák magyarországra, és berakják egy szolgáltatóhoz. Na, és mennyibe kerülne? Olyan max 40ezer."

Szerinted ez így működik?, a szolgáltató olyat fog felvenni, amit populárisan is el lehet adni, nem azt amit a PH fórumozok kitalálnak, hogy kint 160 dollár, akkor nekünk majd megéri áfásan 210-ért adni...

"áfástul olyan 210-220 dolcsiért áthozzák magyarországra, és berakják egy szolgáltatóhoz. Na, és mennyibe kerülne? Olyan max 40ezer."

Dollár árfolyama: 225 sőt nyaldossa a 230-at :) van egy ingerküszöb, 45-50 ezer körül már nem fognak kínai telót venni, vagy oltári akcióba kell rakni...

Bakker... ez idehaza a 30-40 ezres árkategória.. Huawei Y300-ból jelenleg hiány van idehaza, a G510 csak a vörösöknél van. És ebben a szegmensben indult anno a Blade... Ha észrevennéd az ársáv maradt, viszont többet kapsz a pénzedért, persze Te Kínából rendelve vehetsz 4magost, sőt lehet én is ezt teszem, de lásd PistaBá szemével is a dolgot

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#26) danikollar


danikollar
őstag

Kár érte! Ezzel a hardverrel nem lesz sikerkészülék.

(#27) Graphics válasza danikollar (#26) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerintem esélyes pedig 46990 kártyafüggetlenül, szolgáltatóiban ez csak kevesebb lesz / jó eséllyel. /

7-10 ezerrel olcsóbban nyitott mint a Huawei G510, amivel teljesen megegyezik

Kint oké 122 dollár. tehát cirka 28 ezer forint nettó, áfával már 35 felett van, én 40-re saccolom szolgáltatóiban

Van még ebből egy 4 magos Qualcomm is, de az is vérgyenge az Adreno 203-assal.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#28) blade zte válasza Graphics (#25) üzenetére


blade zte
őstag

"Szerintem esélyes pedig 46990 kártyafüggetlenül, szolgáltatóiban ez csak kevesebb lesz / jó eséllyel. /"

"45-50 ezer körül már nem fognak kínai telót venni, vagy oltári akcióba kell rakni..."

Pont ha az u950 annyi lenne, akkor az is szolgáltatóban olcsóbb lenne. Tehát most hogy érted? :U Lenne az u950 vagy 3000 forinttal drágább függetlenül a g-nél, de szolgáltatónál ugyanúgy olcsóbb, ez nem csak a blade telefonok kiváltsága.

Oppo find 7 astro black

(#29) kaller1


kaller1
veterán

Akik a hardveren paráznak, a HTC Desire X ugyanez, alacsonyabb órajellel + picit több (na jó, az a plusz pont kell) rammal, és nincs gond a sebességgel.

.::> <::.

(#30) Graphics válasza blade zte (#28) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én pl egy bizonyos oldalon nem is találtam rá az u950-re.

Kár ezen spekulálni, ennek táptalaja itt nincs, és nem is lesz Kánaán ezekből. Aki bevállalja vesz kintről, aki meg nem a boltból. köztes állapot nemigen van

@kaller1: ez attól is függ melyik gyártó készülékét használod :D, Y300-nál van torpanás, elég jelentősen, akkor a Desire X-n a HTC megoldott, a stock Android sejtésem szerint meg simán fog menni a Blade G-n.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#31) Crydan


Crydan
senior tag

Kép és Hang OK! ;]

Xiaomi Mi 13T Pro 12/512GB - Steam Deck - PlayStation 5 - Life's Good :)

(#32) amisis


amisis
aktív tag

Mindig Legendd kapja a kínai csodákat ;]

Apple iPhone 8 Plus

(#33) Crydan


Crydan
senior tag

Visszatérünk a hány Blades fogalmához? :D
Tartalmaz FM Rádiót?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 13T Pro 12/512GB - Steam Deck - PlayStation 5 - Life's Good :)

(#34) Userlook


Userlook
tag

a fokusszal kellelen kezdeni valamit.

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy -> Motorola Razer-> LG G2 Black 32g->LG G4 Fashion Edition 32gb->Xiaomi Mi9t Pro

(#35) amisis


amisis
aktív tag

Ez kínából (felajánlás egy forumozotól) jött vagy ZTE Hungraian-tól kaptátok?

Apple iPhone 8 Plus

(#36) Crydan


Crydan
senior tag

Miért jó levenni a hátlapot, ha nem lehet akkumulátort cserélni?
Oldalsó ajtók is elegek lettek volna.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 13T Pro 12/512GB - Steam Deck - PlayStation 5 - Life's Good :)

(#37) amisis


amisis
aktív tag

A szöveg kicsit tompa :( homályos az alkalmazások szövege :((

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 8 Plus

(#38) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Kellene még élesíteni rajta :)

All→M8

(#39) v_atis


v_atis
tag

lehetne jobb is

3310-t230-c75-e51-e52-5800-e72-skate-e72-xperia ray-lumia 800-i4s-lumia 735-huawei p7-iSE-iPhone11Pro

(#40) Crydan


Crydan
senior tag

Jobb lenne kicsit élesebb kép.
Gondolom csak 720p-t bír el a hardver.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 13T Pro 12/512GB - Steam Deck - PlayStation 5 - Life's Good :)

(#41) sid87


sid87
senior tag

Nem túl éles.

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#42) ghiottone


ghiottone
nagyúr

nem éles :( homályos

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#43) patrik414


patrik414
csendes tag

tűrhető :))

(#44) mikersz1


mikersz1
senior tag

A képernyőzárnál ugyanez a "virágszirom" formáció elérhető a blade 3-nál, szóval nem újdonság.

Csak nekem akadozik az adás?

[ Szerkesztve ]

(#45) f4hrenheit


f4hrenheit
csendes tag

Nézhető!

(#46) Userlook


Userlook
tag

meg mindig nem jo a fokusz. probald meg a manualis fokuszt

Motorola Defy -> Motorola Razer-> LG G2 Black 32g->LG G4 Fashion Edition 32gb->Xiaomi Mi9t Pro

(#47) Crydan


Crydan
senior tag

Ebbe legalább 768MB RAM illet volna. :F

Xiaomi Mi 13T Pro 12/512GB - Steam Deck - PlayStation 5 - Life's Good :)

(#48) tamás98


tamás98
tag

1.milyenek a kijelzoje feketéi és fehérei
2.milyen az összeszerelés minősége?

[ Szerkesztve ]

(#49) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Tapasztaltál szoftveres hibákat mint a Grand X INnél? Wifi eldobása, mobilinternet para, random újraindulás?

All→M8

(#50) Crydan


Crydan
senior tag

Milyen érzékeny a kijelző?
Milyen érzékeny a Wi-Fi és GPS antenna?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 13T Pro 12/512GB - Steam Deck - PlayStation 5 - Life's Good :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.