Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) btudos


btudos
veterán

1 GB RAM, IPS kijelző, normális felbontás... Az első igazán olcsó tab aminek tetszenek a specifikációi. :) 4.1 van rajta?

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#2) #80354048


#80354048
törölt tag

nem lesz egy kicsit kevés hd-ra 2 x 1,5 ?

(#3) stamas80


stamas80
tag

Hát bizony a sima xTAB-70dc-t én is csak a kijelző miatt nem kértem karácsonyra magamtól! :)

A kutyafáját eltűntek a Hardver gombok???

Kamera milyen?

[ Szerkesztve ]

(#4) ulmikukac


ulmikukac
tag

Várós! Árat tudunk?

Pixel 8 Pro bay

(#5) nightshadow válasza ulmikukac (#4) üzenetére


nightshadow
veterán

(#6) ulmikukac válasza nightshadow (#5) üzenetére


ulmikukac
tag

Köszi :R

Pixel 8 Pro bay

(#7) Syl007


Syl007
csendes tag

Az ára 35000 Ft :-) Annyiért simán megéri :-)

(#8) simixox válasza Syl007 (#7) üzenetére


simixox
csendes tag

+1 :C

(#9) Legendd válasza stamas80 (#3) üzenetére


Legendd
senior tag

Nincs hátsó kamera, csak előlapi van :)
Ár: 35e
Szépen fut az egyébként 4.0.3-as Android, alig van olyan, amikor gondolkodik (persze átlagos használat esetén).

Alea iacta est!

(#10) boben1998


boben1998
tag

Hangszóró milyen? Egy Dead Trigger vagy egy Temple Run megfekteti a hw-t? 4.1 frissítés várható?

https://www.flickr.com/photos/135868470@N02/

(#11) Szakiii válasza boben1998 (#10) üzenetére


Szakiii
addikt

Temple run csak nem fekteti meg az még anno a desire hd-n is tökéletesen ment. :)

[ Szerkesztve ]

(#12) blade zte


blade zte
őstag

Egy táblet, ami megéri, de csakis Magyarországon. :DDD

Oppo find 7 astro black

(#13) Prof01 válasza Legendd (#9) üzenetére


Prof01
veterán

ICS? :Y No comment. Úgy volt, hogy januárban már kapható lesz 4.1 JB-vel, de ezekből látom egyik se teljesült.
Így már végképp nem bánom, hogy nem vártam rá több, mint 1 hónapot és inkább mást vettem... :U

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#14) barnade95 válasza boben1998 (#10) üzenetére


barnade95
tag

A honlapon egy ideig az az infó volt fönt, hogy alapból JB-vel jön, aztán ezt átírták ICS-re, szerintem idővel jöhet rá, csak valószínűleg még nem készült el.

szerk: most látom, az edigital honlapján ez van: "Android 4.0 (frissíthető 4.1 Jelly Bean-re)"
Szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#15) tonerz válasza Legendd (#9) üzenetére


tonerz
aktív tag

Concorde Tab Play teszt esetleg várható valamikor?

[ Szerkesztve ]

(#16) Sonyfan


Sonyfan
tag

Elképesztően jó!
A legjobb ár-érték arányú tablet a világon!

"Az volna a legnagyobb üzlet, ha embereket vásárolnék annyiért, amennyit érnek, és eladhatnám őket annyiért, amennyire tartják magukat."

(#17) Syl


Syl
nagyúr

Várjuk az adást!
Remélhetőleg a kamera fókuszát sikerül beállítani, mert ha olyan mosott lesz, mint az SII Plus-nál... :W

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#18) Zsoltesz93 válasza Sonyfan (#16) üzenetére


Zsoltesz93
tag

Én inkább úgy mondanám,hogy Magyarországon ;)

"A marketing az az eszköz, amelyhez akkor nyúlunk, ha rossz a termékünk."

(#19) Rozzo válasza Legendd (#9) üzenetére


Rozzo
tag

35e? Én meg 2-3 hónapja vettem egy Navon Platinum 7-et, 30 ezerért, és csak 512 MB RAM, egymagos proci stb. Igazán várhattam volna :((

(#20) Legendd válasza barnade95 (#14) üzenetére


Legendd
senior tag

Elvileg február végén, legkésőbb március elején jelenik meg a JB a "dci" modellre.

(#17) Syl: igyekszünk, sorry

(#15) tonerz: egyelőre nem tudok róla

[ Szerkesztve ]

Alea iacta est!

(#21) barnade95 válasza Legendd (#20) üzenetére


barnade95
tag

és esetleg van infód, hogy az elődökre várható-é? :)

(#22) engé


engé
tag

Több mint egy hete használom, teljesen megelégedve. Najó, az akksikapacitás lehetne egy picit nagyobb. :)

A tesztben érdemes lenne a három processzorprofil közül (energiatakarékos, normál valamint teljesítmény), a "teljesítményre" állítani. Markáns különbségeket vélek felfedezni teljesítményben ilyenkor! :)

(#23) Diamond500


Diamond500
senior tag

Miért nem tesznek ezekbe 3G modemet? Annyira megnövelné a költségeket? Nekem is van és elég idegesítő ahogy lóg az usb stick :U

(#24) Sonyfan válasza Zsoltesz93 (#18) üzenetére


Sonyfan
tag

Nem hiszem ;)

"Az volna a legnagyobb üzlet, ha embereket vásárolnék annyiért, amennyit érnek, és eladhatnám őket annyiért, amennyire tartják magukat."

(#25) engé válasza Diamond500 (#23) üzenetére


engé
tag

Korábban már elhangzott több MATV adásban is, hogy a 3G modul szépen meg tudja dobni végfelhasználói árcédulát.

(#26) barnade95 válasza Sonyfan (#24) üzenetére


barnade95
tag

Pont valamelyik MA!TV adásban (lehet, hogy a 70dc-nél) volt erről szó, megkérdezték, hogy miért nincs 3G modul, körülbelül 3-5ezer forinttal lenne több. Azért a 35 jobban hangzik, mint a 39, főleg, hogy jópár külső modemet támogat OTG-n

[ Szerkesztve ]

(#27) benco


benco
tag

Várom már!

"nem az van, hogy ücsörgünk a tengerparton és kézzel fogunk halakat" -Bog. Nexus 4

(#28) Diamond500 válasza barnade95 (#26) üzenetére


Diamond500
senior tag

OTG-én kényelmetlen, megtörik egy idő után a kábel, lóg jobbra balra... Kompaktabb, kényelmesebb egy 3G modemes tablet, én adnék érte +4-5ezret, persze ez az én véleményem..

(#29) FET-MEN


FET-MEN
veterán

És végre nem RAMOS :C

Iphone 7

(#30) petipetya válasza Syl007 (#7) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ennyiért kíváncsi vagyok rá!

"nincs rá lezsóidő"

(#31) barnade95 válasza Diamond500 (#28) üzenetére


barnade95
tag

Tartom a wayteq-t olyan rugalmasnak, hogy ha ez a gép igazán befut (amire minden esélye megvan) akkor kidobnak egy 3G változatot.
Elég csak visszagondolni, a 70w-él panasz volt a kevés ram és cpu, jött a dc 1 giga rammal meg 2×1.5-ös procival. A dc-nél panasz volt a gyenge kijelző, jött a dci wxga ips panellel. lehet, hogy a dci utódjában lesz ezek mellett bluetooth, vagy akár 3g, csak lehet, hogy egy picit drágábban. Na de akkor viszont megközelíthetetlenül a legjobb lesz a 40 alatti piacon

[ Szerkesztve ]

(#32) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Az üzemidőről tudtok valamit mondani? Szerintem egy ekkora aksi azért gáz... Akármilyen olcsó is.

(#33) saelin


saelin
veterán

Várós adás lesz!

Amikre kíváncsi lennék:
- mennyi szabad hely marad a 8 Gb-ból?
- ez az aml mennyire jó proci (akár házon belül is)?
- meddig bírja az akksi "normál" használat mellett?
- az ui-t mennyire szabták át?

Így látatlanban jónak tűnik.
(szvsz talán túl jónak is)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#34) Prof01 válasza FET-MEN (#29) üzenetére


Prof01
veterán

Nem, mi? [link] :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#35) =Mentor= válasza saelin (#33) üzenetére


=Mentor=
őstag

Szerintem olyan 6 giga körül van a használható memória, legalábbis a Prestigio Pro Duo-ban annyi.

(#36) GeryFlash


GeryFlash
veterán

A wayteg minősége milyen? Concorde meg myaudionál jobb? Azt tudom, hogy ők nem csak címkéznek, de gyártanak is...

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#37) barnade95 válasza GeryFlash (#36) üzenetére


barnade95
tag

Szerintem jobb a wayteq, jobban optimalizálják a rendszert pl (myaudionál tapasztaltam nem egyszer, hogy egy dc tablet főképernyője szaggat, mint az állat), anyagban is jobban van összerakva, nem lötyög, nem nyikorog, maga az anyag is jó, meg a dizájn, szóval a myaudional sokkal jobb, szerintem a concorde-nál is valamivel, habár a Tab Play jól sikerült, nem is kicsit, csak az egy 10essel drágább

(#38) Maxtreme válasza GeryFlash (#36) üzenetére


Maxtreme
addikt

A Ramos gyártja nekik a tableteket.

Pár napja én is DCI tulaj vagyok.
Azon kívül hogy az akuidő nem túl izmos, sok baj nincs vele.
A kijelző képe nagyon szép, az összerakás elfogadható (nyilván nem olyan mint az előd fémháza, de vállalható)
A rendszer sebessége teljesen korrekt, nem fagy, nem kapcsol ki, a 3D-s alkalmazásokat megfelelő sebességgel futtatja (A dead triggert pl még a terga 3 effektekkel is teljesen játszható fps-t produkál)

(#39) Maxtreme válasza saelin (#33) üzenetére


Maxtreme
addikt

Asszem valami 6-6.5 körül (de microsdvel bővítheted)
Ebben az árkategóriában szerintem kiemelkedően
Netezés olyan 5-5.5 óra, játék/film 3.5-4.
Semennyire, stock android 4.0.3

(#40) noisia


noisia
aktív tag

Ebben sincs GPS :F ..

Pedig ez már a gps-en kívül szinte tökéletes lenne számomra. Már árban is.
Egyszerűen nem találok ilyen árkategóriájú és hasonló hardverrrel szerelt tabit, amiben gps is van.

Na de egyszer csak lesz már olyan is?! :(((

(#35) =Mentor=:

Az enyémen 4.0.4 fut, és 16Gb-ból 13.31 Gb a felhasználható. Csak viszonyításképp mondom.

[ Szerkesztve ]

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#41) Maxtreme válasza noisia (#40) üzenetére


Maxtreme
addikt

Ennyi pénzért még egy madáretetőt ne adjanak hozzá? :)

(#42) HardRic


HardRic
addikt

Jóság. Ha nem lett volna pénzem iPadre, egy ilyesmi simán jó lett volna, ezért a pénzért főleg (egy Kindle ennyi).

(#43) uki


uki
aktív tag

Milyen ez a proci egy RK3066-hoz képest?

"this is just a punk rock song written for the people who can see something's wrong"

(#44) noisia válasza uki (#43) üzenetére


noisia
aktív tag

Nyílván gyengébb valamivel, de nem számottevően. Ugye az MP4 helyett MP2es igp és a -100Mhznek köszönhetően. Plusz egy külföldi fórumon olvastam, hogy a rockchip kevesebbet fogyaszt azonos terhelés mellett.

(#41) Maxtreme:
Nem hinném, hogy olyan veszélyesen sokkal növelné az árat egy gps modul. De akár 40et is adnék érte, ugyanilyen hardver mellett.

[ Szerkesztve ]

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#45) Márkosz


Márkosz
tag

Belső tárhely mekkora? Illetve bővíthető e a belső tárhely? :D

Sony Ericsson w200i-> LG Optimus GT540-> HTC Sensation-> HTC One X-> HTC One M9-> HTC U11-> Samsung Galaxy S10+

(#46) tjb007 válasza uki (#43) üzenetére


tjb007
nagyúr

A főbb dolgokat tekintve megegyeznek (processzormag, csíkszélesség, IGP stb.), amitől minimálisan jobb az RK3066 az processzormagok maximális órajele (+100MHz) és az plusz két fragment processzor a Mali-400 -ban (aminek a hiányát nem nagyon fogod érezni, plusz alacsonyabb órajelen jár mint az AML-8726-MX -ben).

(#47) Maxtreme válasza Márkosz (#45) üzenetére


Maxtreme
addikt

8gb/igen.
Ráadásul tud USB-OTG-t is. :)

(#48) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Én azt mondom a kategória királya még mindig a Prestigio Multipad 7.0 Pro duo, erősebb proci/grafikus kártya páros, de a legfőbb érv mégis a HDMI kimenet ami rendkívül sokoldalúvá teszi a masinát. Full HD filmeket simán röccenés nélkül ki lehet rakni egy nagyképernyős LCD tv-re, ezzel feleslegessé válik egy több tízezrekbe kerülő önálló médialejátszó. Arról nem beszélve hogy játékoknál egyfajta kis konzolként működhet a masina. :U

(#49) Márkosz válasza Maxtreme (#47) üzenetére


Márkosz
tag

Köszi :D

Sony Ericsson w200i-> LG Optimus GT540-> HTC Sensation-> HTC One X-> HTC One M9-> HTC U11-> Samsung Galaxy S10+

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.