Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) krx21


krx21
nagyúr

SONY TABLET Z4
Talán sokaknak a legfontosabb kérdés, hogy vajon milyen pluszt nyújt ez a tablet, a tablet Z2 tulajdonosoknak esetleges csere esetén? Kell 10"-on a fullhd felett felbontás? Mire kell további teljísítmény az átlag felhasználónak? Visszont ha kiderülne, hogy 2x annyi ideig birja az aksi, abban mindrárt lenne motiváció...

[ Szerkesztve ]

(#2) stevve válasza krx21 (#1) üzenetére


stevve
nagyúr

Z2-ről szerintem nem éri meg váltani, az még mindig bőven erős, nem indokolja semmi, de aki valóban könnyű és vékony tabletet akar, már nézelődhet. A kérdés számomra az, hogy mire jutnak a 810 melegedése kapcsán tablet méretben.

(#3) Halkow.


Halkow.
senior tag

Várjuk az új negyedik generációs Indukciós főzőlapot :DDD

(#4) pusszycat válasza Halkow. (#3) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Bone321 szerint, a tablet verzió nem melegszik... :N

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#5) papi77 válasza Halkow. (#3) üzenetére


papi77
addikt

"Indukciós főzőlap" :( :DD
Naggyon durva...

Az első: NOKIA 1611

(#6) Crydan


Crydan
senior tag

Kép és Hang OK! ;]

Xiaomi Mi 13T Pro 12/512GB - Steam Deck - PlayStation 5 - Life's Good :)

(#7) electrodoki válasza Halkow. (#3) üzenetére


electrodoki
aktív tag

Azaz :D

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#8) Daniel0520


Daniel0520
csendes tag

kép és hang oké :)

(#9) Crafter32


Crafter32
őstag

Egy ilyen erős HW és magas áru cuccot hogyan használják ki a vásárlók? Van értelme?

(#10) Crydan


Crydan
senior tag

Mi védi a kijelzőt?

Xiaomi Mi 13T Pro 12/512GB - Steam Deck - PlayStation 5 - Life's Good :)

(#11) Crydan


Crydan
senior tag

Nem zavaró, a viszonylag vastag káva?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 13T Pro 12/512GB - Steam Deck - PlayStation 5 - Life's Good :)

(#12) Flind válasza Crydan (#11) üzenetére


Flind
senior tag

Tabletnél inkább a túl vékony káva a zavaró szvsz. Ennek pont jó a kávája.

(#13) Crydan válasza Flind (#12) üzenetére


Crydan
senior tag

Engem csak akkor zavar, ha emiatt nem érem át a kijelzőt, ha két kézzel fogom.

Xiaomi Mi 13T Pro 12/512GB - Steam Deck - PlayStation 5 - Life's Good :)

(#14) Daniel0520


Daniel0520
csendes tag

Képes 4K-ban felvenni videót?

(#15) tjb007 válasza Daniel0520 (#14) üzenetére


tjb007
nagyúr

Hivatalosan 1080p a maximum.

(#16) telemundo válasza Halkow. (#3) üzenetére


telemundo
tag

Kínáé a jövő :)

(#17) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Tök jó, hogy csak 2 magot használ a nagyokból, mint egy 808. Csak jobb grafikus chippel. És nem is melegszik szét. Jó felbontás jó kijelzős jó üzemidő. Már éppen azt gondoltam, hogy ez a z3 óta az első igazán jó amit kiadtak. Minden szép és jó, szinte.

Aztán kiderül, hogy a wifis változat 200k. Ja akkor köszönöm nem kérem :DDD

Noooórmális? Ennyiért azt veszek amit akarok, tab-ból és telefonból is majdnem. Hát már látom Samsung is 190k ért fogja kihozni az új tábláját ezek után :W

Tábláért ennyit nem érdemes kiadni, annyit úgy sem használja az ember. Persze lehet tévedek, de ennek max a felét fizetném ki egy táblagépért.

(#18) spawn21 válasza telemundo (#16) üzenetére


spawn21
veterán

Ha értelmesen nem tudsz hozzátenni semmit a témához, akkor menj igyál egy sört. Unalmas folyamatosan a hülyeségeket olvasni .

Témához : nagyon nagyon szép! Megvárom az iPad Air 3-at, aztán döntök. Nagyon tetszik ez a kütyü

iPhone 13p

(#19) no more válasza spawn21 (#18) üzenetére


no more
addikt

+1 kezd unalmas lenni a kávahiszti, meg a melegedés hiszti... Szerintem ez a tablet valami meseszép!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#20) johnny500


johnny500
tag

Egy átlagos hüvelykujjnyi káva van. Ennyi pont kell, hogy biztonságosan tudd fogni 1 vagy 2 kézzel is. Szerintem persze.

(#21) no more


no more
addikt

Sikerült végignézni, végre. Hát, eléggé lagol még mindig az az Xperia launcher...

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#22) krx21 válasza johnny500 (#20) üzenetére


krx21
nagyúr

Ebben lehet valami... Viszont a függőleges keret vastagságot nem indokolja praktikus érvelés. Elegánsabb lenne a gép, ha a Z3 arányait tartaná... Nekem Z2 van és igen sokszor eszembe jut, a látottak alapján, hogy bizony szebb lenne kicsit vékonyabb kerettel, pláne a vízszintes keretet lehetett volna minimalizálni . Lásd Samsung és társai...

[ Szerkesztve ]

(#23) spawn21 válasza no more (#21) üzenetére


spawn21
veterán

az nem a launcher volt, hanem az ultra gagyi kamera amivel felvették.

Tudom, hogy ez is drága volt biztosan, de ennél biztosan van jobb megoldás is. Egy MLC kamera mondjuk.

iPhone 13p

(#24) Laca007 válasza krx21 (#22) üzenetére


Laca007
csendes tag

Z2 tablet 266x172mm, Z4 254x167, tehát történt előrelépés ezen a fronton, a kijelzőarány 65%-ról kb. 70%-ra emelkedett, ez Air2-nél 72%, TabS 10.5-nél meg 73%.

A gép valóban csodás. Ami nagyobb baj (az árán túl) és a külföldi tesztek is ugyanígy kifogásolták, az a billentyűzet minősége. Ennyi pénzért nem hozza az elvárt színvonalat. És ekkora kijelzővel valóban nem ultrabook alternatíva. A Z4 Tablet Ultra pedig elmaradt... bár ha ez ennyibe kerül, akkor az mennyi lenne...

(#25) krx21 válasza Laca007 (#24) üzenetére


krx21
nagyúr

A másik, ami kifogásolható az a gyári tok súlya. A tablet most is a legkönnyebb a piacon, akkor már figyelhetnének a tokra is... A Z2 gyári tokkal igen jelentősen nehezedik... A toknál a súly sajnos egyátalán nem volt szempont. Valószínűleg itt is dög nehéz lesz a tok, de ne legyen igazam...

(#26) no more válasza spawn21 (#23) üzenetére


no more
addikt

Nem a kamera. Nem reagál érintésre. Amikor pl. Bone mutatja a multitasking felületet és indítja a videót ott egy szép várakozás van, amikor hozzáér (nem beszélve az újratöltésről). Vagy, amikor indítja a Word-öt, vagy 3 másodpercet kell várni, hogy reagáljon az érintésre és elkezdjen tölteni az app. Ezt úgy hívják, hogy lag. De az ilyen lagok miatt továbbra sem vennék Android fronton semmit, ami nem futtat Sense-et. Ami viszont tény, hogy a Sony felülete a legigényesebb, legszebb továbbra is. Az-az üzemidő valami elképesztő! :Y

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#27) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Lemaradtam, pótlom.

(#28) janeszgol


janeszgol
félisten

Valóban gyönyörű készülék. De egy Tab S 8.4-hez képest nem nyújt többet (ok, nagyobb két collal). És az egy százasért kapható és már az is kielégít minden igényt. Szeritnem a 140k feletti tábláknak nincs létjogosultsága. Pláne a phabletek korában.
(A Lenovo Yogahoz hasonló készülékektől meg lever a víz.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#29) spawn21 válasza janeszgol (#28) üzenetére


spawn21
veterán

Ha olyan a 8.4 szoftverének a minősége mint a nagyobbé, akkor az is egy hulladék . Elnézést hogy igy írtam, de nekem a használható minőség közelében nem volt.

iPhone 13p

(#30) moleculez válasza spawn21 (#29) üzenetére


moleculez
veterán

Alig várom hogy eladjam...

Ez a cucc meg. Szép meg jó, de ennyiért már laptopot veszek.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#31) janeszgol válasza spawn21 (#29) üzenetére


janeszgol
félisten

Való igaz, a Samsung nem tud szoftvert optimizálni. Szóval a gyári sem fenékig tejfel. Kínai rommal az igazi.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#32) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Tetszik a tab, főleg szoftveres téren, végre nem csak egy felnagyított telefon launcherről van szó! :)

(#33) domel


domel
tag

Ha egy tablet képes sim kártya fogadására, akkor jó lenne ha tennének is bele a teszt idejére, és megmutathatnák a telefonos képességét is. Otg kábelt is kipróbálhatnák "élőben" (mondta hogy nem működött mikor kipróbálta, de ezt mutassa is be). GPS navigációt is bemutathatná egy fél percben, ha van benne glonass akkor azt is, miracast-ot is bemutathatná mondjuk egy okosTV-vel, az NFC-t is egy fél perc erejéig.

(#34) spawn21 válasza domel (#33) üzenetére


spawn21
veterán

A GPS még oké , de a telefonos rész minek? Meg az otg? Esetleg olyat is szeretnél ahol a kis ajtókat ki-be rakosgatják? :D
Vagy wi-fi beállítás is jo lenne? :)) :))

iPhone 13p

(#35) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Tényleg, miracast-on megy a 4K? :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#36) Syl


Syl
nagyúr

Szokásos MA minőség
- kritikán aluli, vacak mikrofon
- még mindig nem sikerült megtalálni az autofocus off kapcsolót a kamerán
- utólag visszanézve az adást (youtube-n is és letöltve is) pár percenként akad, kockásodik

A tablet tetszik, az ára nem :Y

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#37) medica válasza Syl (#36) üzenetére


medica
senior tag

Valami bajod van Bone321 sztentori orgánumával?

[ Szerkesztve ]

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#38) pusszycat válasza medica (#37) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az Bone123 én csak hülyéskedésből írtam fordítva, elnézést még eltanítom itt a népet. :R

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.