Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Kis tesó van belőle, de egy optimalizáltabb rendszer elférne rajta. :K

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#2) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Tök frankó cucc lenne, csak gondolom nem lesz olcsó mulatság... 100ezer fölé tippelem egy kicsivel... 1 év múlva, használtan majd megveszem 50-ért... :D

Minden szavam magánvélemény!

(#3) tjb007 válasza tothmaxy182 (#2) üzenetére


tjb007
nagyúr

Wi-Fi only (2/16GB) - 120 ezer Ft
LTE (2/16GB) - 135 ezer Forint
Premium (3/64GB + toll) Wi-Fi only - 150 ezer Ft
Premium (3/64GB + toll) LTE - 160 ezer Ft

(#4) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Megnézem.

(#5) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Jé, tablet. Rég volt.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#6) BalanceR


BalanceR
addikt

Na ilyen egyre kevesebb lesz... Amióta a pahbletek ennyire elterjedtek, egyre kevesebben vesznek tabletet...
Ráadásul a Win 10nek hála feleennyiért 10x jobban használható kütyüket lehet venni...
Amióta a Tablet fogalom létezik, mindig használtam(Először ipad,aztán egy csomó droidos után Win10)
Mondanom sem kell, mennyivel jobb egy Wines tabbal minden, mint Ios-el, vagy androiddal...
Nem lassul be, nem telik meg szeméttel egy fél év alatt, mindent meg lehet nyitni/szerkeszteni kompromisszumok nélkül, akkuidőben is jó, és a stabilitás is mellette szól...

Nem is értem, az ismertebb gyártók (Samsung, LG, Huawei, Lenovo, Sony...) miért nem gyártanak Win10el valami jó kis tabot olcsón. Egy Cherrytail +4GB Ram, jó nagy akkuval, szép kijelzővel szerintem szépen fogyna, ha nem szállnak el az árakkal...

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#7) Crydan


Crydan
senior tag

Kép és Hang OK! ;]

Xiaomi Mi 13T Pro 12/512GB - Steam Deck - PlayStation 5 - Life's Good :)

(#8) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Kép, hang RENDBEN !!

(#9) ToZo85


ToZo85
tag

Kép,hang OK! :D

(#10) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Köszi az adást.

(#11) fornettisuti


fornettisuti
veterán

f/2.0 rekestértékű ???

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#12) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Szép és jó, de piszok drága....ennyiért már tényleg inkább egy 2in1 gép Win10-el.

B.Cs.

(#13) ghiottone


ghiottone
nagyúr

A 8 colos verzió is 120e körül kezdett - hát annyit nem adtam érte (65-öt viszont igen) - ott viszont nincs ujjlenyomat leolvasó + kevesebb a hangszóró.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#14) pixelmester. válasza ghiottone (#1) üzenetére


pixelmester.
aktív tag

Mire gondolsz "optimalizáltabb rendszer" alatt?

(#15) ghiottone válasza pixelmester. (#14) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Vannak apró hibák, lagok a rendszerben, ami nekem azért fura, mert a Snapdragon 615-ös Moto X Playem elvileg gyengébb, de gördülékenyebb. Itt az EMUI lehetne optimalizáltabb.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.