Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Nagyon hasznos kis cucc.....

Lenne 5 dollárért. Szvsz az 50 dollár nagyon sok érte.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#2) werbed


werbed
csendes tag

Nemár hogy van nálatok egy Oppo Find 7a és egy Oneplus One és ti ezt rakjátok adásba... :)

(#3) narobik


narobik
tag

Most ez komoly? :W

(#4) Bog válasza werbed (#2) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Egyik sincs már nálunk, a OnePlus One-ról elég komoly hosszúságú, alábeszélős videó is készült, mindkettőről kiment a részletes teszt, szóval na.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#5) hue2000


hue2000
tag

inkább egy telefont mutassatok be ne ezt

Az élet mindig drága

(#6) Bog válasza hue2000 (#5) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Azt is csinálhatjuk, hogy nincs adás, bakker.
Nincs nálunk olyan telefon, amit be tudnánk tenni adásba, szerdára jön meg több is.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#7) kriszpontaz válasza Bog (#6) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ne idegeskedj, engem érdekel. :)

(#8) pusszycat válasza kriszpontaz (#7) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Egy fecske nem csinál nyarat. (vicc volt) Jöhetne valami jó kis windows-os tablet is. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#9) werbed válasza Bog (#4) üzenetére


werbed
csendes tag

rendben de legalább adás lesz :DD

(#10) Bog válasza kriszpontaz (#7) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Igazából engem is:-)
Nagyon sokat vártam rá és azóta sincs hasonló sem a piacon, rettentően megkönnyíti egy alapvetően digitális adatközponttal rendelkező (NAS) háztartás szórakoztató jellegű működését anélkül, hogy az összes hangkeltő izét le kelljen cserélni.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#11) werbed válasza Bog (#10) üzenetére


werbed
csendes tag

lehet nem ide tartozik de mára igértétek a Lumia 930 tesztjét is, az meglesz még ma?

(#12) Aucor válasza kriszpontaz (#7) üzenetére


Aucor
senior tag

Mint ahogy engem is :D

(#13) Bog válasza werbed (#11) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nem. Holnapra lesz kész - remélhetőleg.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#14) werbed válasza Bog (#13) üzenetére


werbed
csendes tag

Rendben köszi :)

(#15) zsoltek


zsoltek
aktív tag

Mekkora a hatótávolsága?

Huawei P30

(#16) ak76 válasza Bog (#10) üzenetére


ak76
senior tag

VÉGRE!!! :Y
Ez kell nekem!
25-30 éves hangrendszerem van,eszem ágában sincs lecserélni újabb cuccokra,sőt,csöves erősítőn gondolkodom,de ez a kis cucc még bőven hasznos lehet a mostani,meg a 3 évtizedes technika közvetítőjeként. :K

(#17) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Amekkora a WiFi routeredé. Működik egyébként standalone módban is, router nélkül, itt elsősorban nem a hatótávolság a lényeges, hanem a széleskörű kompatibilitás és az, hogy "kicsit" nagyobb az adatátviteli sebessége, mint egy BT kütyünek, ami a lossless formátumoknak is kedvez. És akkor arról még szó sem esett, hogy hivatalosan is Airplay kompatibilis...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#18) kdennis


kdennis
aktív tag

Én még mindig nem értem mi ez. Egy bluetooth vevő helyett wifis vevő és oda küldi a hangot a telefonom vagy a számítógépem? Wifin nem tudom elképzelni hogy ez működik vagy támogatja e valami. Na majd 6-kor kíváncsi vagyok! Várom!

(#19) Syl


Syl
nagyúr

Azt hittem, ez valami iSzappan :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#20) gerii


gerii
addikt

Érdekesnek látszik. Így már tényleg be sem kell kapcsolni a notit/PC-t. NAS-ról mehet a zene a régi hangfalra, közben tableten netezni/vagy akármit csinálni. Hmm, egy Logi Z5500-zal milyen jó lehet :O

Kérdés:

Tápellátás, fogyasztás?
Az megoldható-e, hogy tv-re megy a videó, közben pedig erre a hang? - bár lehet hogy baromságot kérdeztem.

(#21) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Technikai okok miatt csúszunk

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#22) Crydan


Crydan
senior tag

Kép és Hang OK! ;]

Xiaomi Mi 13T Pro 12/512GB - Steam Deck - PlayStation 5 - Life's Good :)

(#23) petipetya


petipetya
nagyúr

Kép és hang OK.

"nincs rá lezsóidő"

(#24) dz1989


dz1989
senior tag

Kérem Várjon... homokóra, homokóra, homokóra,.... :)

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#25) Crydan


Crydan
senior tag

Telefontöltővel, vagy sima USB-n keresztül nem kap elég áramot?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 13T Pro 12/512GB - Steam Deck - PlayStation 5 - Life's Good :)

(#27) Crydan


Crydan
senior tag

Mennyibe kerülne egy ilyet hozatni mindennel együtt?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 13T Pro 12/512GB - Steam Deck - PlayStation 5 - Life's Good :)

(#28) dz1989


dz1989
senior tag

Mennyi az áram felvétele?

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#29) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Hangminőség milyen, mert a bluetooth-osokban néha elég rossz dac van?

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#31) DarkByte


DarkByte
addikt

Soha nem volt még DLNA-s eszközöm. Ha teszem azt indítok egy játékot vagy filmet a telefonon/tablet-en, átviszi azok hangját is a hangfalra? Vagy pl. DLNA-t nem ismerő programoknál, pl. PowerAMP a hang vajon átjut? Az A2DP-s Bluetooth ugye tud ilyet, igaz újratömörítés árán.

PepsiBéla: gratulálok :((( Menj vissza játszani az óvodába hülye gyerek.

[ Szerkesztve ]

(#32) werbed


werbed
csendes tag

windows phone-al műlödik?

(#33) match123


match123
tag

Ha iOS-re nincs app, akkor iOS eszközzel be sem lehet configolni (mármint első használatnál)?

(#34) Iceman83


Iceman83
tag

Tablet teszt lesz mostanában pl: hamarosan megjelenő Samsung Galaxy Tab S 10.5?

(#35) petipetya válasza match123 (#33) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nincs hozzá valami webes felület IP cím alapján (mint egy routerhez), ami bejön az IOS böngészőjében? Mintha Bog azt mondta volna az elején, hogy gépről is be lehet állítani. De lehet félreértettem.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#37) MrPetya19 válasza petipetya (#35) üzenetére


MrPetya19
addikt

Már van hozzá ios app a honlap szerint.
Ja és $64-be kerül szállítással együtt.
Egyébként jó volt az adás, máskor is lehetne ilyen kiegészítőt bemutatni.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#38) NTonee válasza DarkByte (#31) üzenetére


NTonee
veterán

no, ez engem is érdekelne. Van egy Logitech BT audio adapterem, amit játék/film hangjának átvitelére használok laptopról. Persze azonnal letérdel ez a dolog, ha erősebb wifis forgalmat bonyolítok közben, így nagyon örülnék valami ilyesminek, de úgy sejtem, hogy ezzel nem lehetséges.

(#39) dz1989 válasza werbed (#32) üzenetére


dz1989
senior tag

Én is ezen gondolkoztam. WP van DLNA program.

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#40) ozeviktor92


ozeviktor92
tag

Bog: Youtube-on szoktam nézni az adásokat. Az lenne a kérdésem, hogy a videók alatt hallható statikus sercegés/pattogás minek az oka? Ha volt már a kérdés akkor elnézést.

[ Szerkesztve ]

(#41) daninet


daninet
veterán

Oké, bluetooth zavarérzékeny. De:
1. Ez a cucc lefoglalja a wifit.
2. DLNA kell neki

1500huf a kínai bluetooth adapter, nekem kb 5 óránként egyszer eldobja a jelet, ezen kívül teljesen vállalható. 320kbps mp3-on nem ront érezhetően, aki meg losslesst hallgat nem fog vezeték nélküli eszközöket venni.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#42) Graphics válasza hue2000 (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerintem ne Te oszd mar a lapokat ...

Ha nincs akkor nincs... Hihetetlen

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#43) Bog válasza daninet (#41) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Hmm? :F
1. Most éppen AirPlay módban megy, a NAS vezérli, a gépem és a telefonom is mutatja, hogy épp mit játszik le. A NAS saját statja szerint 200 KB/s adatforgalom zajlik a hálózaton. Szerintem ez kvázi elhanyagolható egy mezei router adatátviteli sebességéhez képest.
2. Nem kell neki DLNA. Tud DLNA-t, de tök anélkül is simán megy, egyszerűen egy WiFi hálózat és egy WiFi képes eszköz (telefon, tablet, PC, Mac, NAS) kell neki.

Itt nem az a lényeg, hogy egy telefon -> egy hangfal meg legyen oldva. Ennek az a lényege, hogy integrálja az eddig nem használt hangfalat-hangcuccot abba a hálózatba, amelyet egyébként is használ otthon az ember. Minden eszköz eléri, szinkronban vannak, ami a kezembe kerül, arról irányítom.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#44) daninet válasza Bog (#43) üzenetére


daninet
veterán

Nem én vagyok a célközönség. :)

Ez valamiért annyira túlcicomázott, hogy nem tudom elfogadni. Úgyis egyszerre egy eszközről szól a zene, és úgyis akkor mikor az adott szobában vagyok, egyszerűen feleslegesek ezek a funkciók minimális kompromisszummal.

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#45) DarkByte válasza daninet (#44) üzenetére


DarkByte
addikt

Én nem tudtam még eldönteni nálam lenne-e jogosultsága egy ilyen ketyerének. Egyelőre hasznosabbnak érzek egy Bluetooth adaptert én is, mert így tényleg ami kijönne egyébként a telefon/tablet hangszóróján az megy az erősítőre. És így nincs szoftverhez kötöttség, a WiFi feletti hangátvitel gondolom eléggé csak a gyártói szoftverrel megy. Android-ról a mai napig nem lehet programból rendszerszintű "ami épp szól" típusú audio lopást csinálni, szóval innen gondolom hogy nem a rendszer audio megy a kütyüre. Erre egyedül az A2DP audio képes Android-nál sajnos.

Egyébként melyik 1500Ft-os ketyerét használod? Talán itt Logout-on írt róla valai cikket.

[ Szerkesztve ]

(#46) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

99 dolcsiert meg ott az Apple TV, ami lenyegesen sokoldalubb eszkoz.

(#47) MarQs


MarQs
senior tag

Szerintem ez a cucc tök jó!
Én köszöntem ezt a bemutatót! Szintén régóta keresgélek egy olyan motyót, ami nem sokkal, de azzal az egy-két plusz lényeges opcióval többet kínál, mint a kékfogas megoldások...

[ Szerkesztve ]

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#48) Bog válasza daninet (#44) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Tiszta sor, ez valóban azoknak fontos, akik egyébként is már valamilyen rendszerbe szervezték az otthoni szórakoztató jellegű berendezéseket. Nálam egy NAS a központ, azon van minden adat, filmek, zenék, a kamera felvételei, ilyesmi. Eddig is tudtam WiFi-n zenét streamelni a médialejátszóra, de ahhoz be kellett kapcsolni a tévét és a házimozi fejegység igen ostoba, nem is szól jól zeneileg, viszont van egy egész korrekt hifi is a szobában, amihez eddig mindig odasétáltam egy mp3 lejátszóval és rádugtam, de léptetni, számokat váltani csak úgy tudtam, ha megint odasétáltam. A hangerőt persze a távirányítóval eddig is tudtam állítani.
A Rocki azt oldja meg, hogy egyrészt nem kell a zenéket ide-oda másolgatnom, azok egy helyen vannak, csak kiválasztom bármilyen, a kezem ügyébe kerülő eszközön, hogy mi szóljon, egy gombnyomás és megy. És akármivel tudom léptetni, hangosítani, leállítani, legyen az telefon, tablet, vagy számítógép. Ha több Rocki van, akkor a lakás több pontján levő hangfalakból szinkronban szólhat ugyanaz, vagy éppen pont más. Az egészet a NAS vezényli, én csak a parancsokat adom ki a fotelből, a konyhából, vagy az erkélyről, ahol éppen vagyok. Sokkal stabilabb, mint egy BT, sokkal jobb a hatótávja, sokoldalúbb.
A Rocki app csak arra kell, hogy felrakjam a kütyüt a hálózatra, onnantól én már csak a DS Audiot használom, ami minden platformra elérhető. Ha pedig valaki jön hozzám és akar mutatni zenét, akkor sima DLNA és/vagy Airplay eszközként látja a hangfalat (illetve a Rockit), egy gombnyomással ráküldheti a saját telefonjáról a zenét.
Természetesen a fentiek miatt ez egy rétegtermék. Olyanokat tud, amit egy BT cucc nem, de többe is kerül. Viszont van benne akku is és működik standalone módban, önmaga is egy DLNA gateway tud lenni, ergo bárhová vihetem, akár a szabadba is, egy bármilyen hangfalat meghajt. Nyilvánvalóan nincs erre mindenkinek szüksége, viszont vannak olyanok, akiknek eddig semmi más nem volt megfelelő, ők bizonyára értékelik a Rockit.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#49) daninet válasza DarkByte (#45) üzenetére


daninet
veterán

azt amit a boombox-ot építő srác is belerakott a dobozba.

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#50) hue2000 válasza Graphics (#42) üzenetére


hue2000
tag

így hogy már megnéztem az adást azt mondom hogy jó cucc

Az élet mindig drága

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.