Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) puttputt válasza #16820480 (#199) üzenetére


puttputt
őstag

Miért? Velük jössz? :DDD

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#202) #16820480 válasza puttputt (#201) üzenetére


#16820480
törölt tag

áh, azokat lehetetlenség lestoppolni, de ha megjelennek, akkor nagy forgalmi dugó lesz, nem is beszélve a sok igazoltatásról, és félő, hogy soha nem érek oda... :P

(#203) S.J.M.


S.J.M.
senior tag

Na akkor nekem 80% és ahogy egyre pontosítódik a szállásom és a utazásom részletei úgy növekszik ez a szám. :D

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#204) Teszla_


Teszla_
senior tag

Nekem 50% eddig. Az időpont jó lenne, minden csak az anyagiakon múlik. Amúgy a keleti pályaudvarról miként lehetne eljutni a célállomásig? Jó lenne tudni, hogy milyen messzire kell menni és mennyi busz/villamos/stb jegyet kellene venni, hogy bele tudjam kalkulálni a költségekbe.

(#205) <NewL>


<NewL>
addikt

valaki esetleg nem megy Debrecen-Mátészalka
Szabolcs-Sz-B megyéből kocsival,vagy valahogy.
én vágyok,meg el is mennék,de magamba biztos nem utazgatok :(

meg nem is csináltattam meg a diákom :F
a kocsi lenne a legjobb:D összedobjuk páran,már 3 embernek is "megéri"

de akkor jár egy begre vagy valami ha a világ végéről mennénk :))

#156) BloodyEddie : írj privit Ulkesh-nek :))

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#206) Stiky válasza <NewL> (#205) üzenetére


Stiky
senior tag

Esetleg Miskolc?! Az nem játszik? :DDD
Mert akkor már lennénk 3-an és egyre olcsósodna a ft/fő arány. :D Jah és kocsival persze. :-)

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#207) Murderer69


Murderer69
őstag

valaki Székesfehérvár környékéről???
mert mint itt sokan én sem szeretek egyedül utazni :N

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#208) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

A résztvevők listáját betettem az első hozzászólásba is.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#209) <NewL> válasza Stiky (#206) üzenetére


<NewL>
addikt

az nagyon messze van :F
Debrecen is 100km nekem :F

There's an app for that

(#210) puttputt válasza Murderer69 (#207) üzenetére


puttputt
őstag

Részemről mehetünk együtt!Kocsid van,vagy buszozunk,vonat...Biztos vannak még Fehérvár környéki 'autósok'...,talán jeleznek ide még addig.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#211) Murderer69 válasza puttputt (#210) üzenetére


Murderer69
őstag

B.M.V. :DDD
de csak lesz egy autós emberünk is mert nincs kedvem reggel 5kór vonatozni :(
de marhááára mennék :))

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#212) puttputt válasza Murderer69 (#211) üzenetére


puttputt
őstag

Reggel 5?Ááá...Akkor még '2KV' se...Remélem,sikerül 'fuvarost' találni-legalább oda.Amúgy,bőven elég 2-3pm körül elstartolni,bárhogy is...,szerintem.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#213) Zewa


Zewa
senior tag

Remek ötlet! :)
Így is úgy is kell Pestre mennem szóval lehet én is benéznék ha lehet. (80%)
Van vagy 1k a vonatjegyem Pécs-BP-Pécs :DDD

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#214) S.J.M. válasza Zewa (#213) üzenetére


S.J.M.
senior tag

Én is Pécsről jövök, hajrá Pécs! ;]

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#215) Z-o-t-y


Z-o-t-y
tag

Ez tök jó, szívesen elmennék, most h pesti csajom van nem is lenne gond, de azon a héten pont ő jön le ide :D

http://instagram.com/_doublez_

(#216) BloodyEddie válasza Z-o-t-y (#215) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Hozd el :D

(#217) Z-o-t-y válasza BloodyEddie (#216) üzenetére


Z-o-t-y
tag

ha holnap lenne ok lenne, mert megyek hozzá pestre, de jövhéten ő jön, és már van is program :D de amúgy tök jó lenne,sajnálom nem kicsit...

http://instagram.com/_doublez_

(#218) BloodyEddie válasza Z-o-t-y (#217) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Eggyel kevesebb MA / PH-tagot ismerhetek meg személyesen :( Bár gondolom a barátnőd jobban érdekel mint egy nyíltkörű vita a telefonokról :D

Egyébként jó az aláírásod.. azaz nem, nem jó :P

(#219) Z-o-t-y válasza BloodyEddie (#218) üzenetére


Z-o-t-y
tag

Kicsit most igen, de vele többet lehetek együtt( még ezzel a nagy távolsággal is ) mint ahány alkalmam lenne élőben megismerkedni egy hatalmas antiszociális világ( a fórum ugye, nem pont a szemtől szembe dolog a lényege) tagjaival, amúgy tök jó ötlet. Legyen még ilyen :D

http://instagram.com/_doublez_

(#220) rene85 válasza Teszla_ (#204) üzenetére


rene85
aktív tag

Próbáld meg ezt
Be tudod írni azt is induláshoz hogy Budapest keleti pályaudvar, itt látod hányszor kell átszállni. Ja és először a tömegközlekedés ikont válaszd felül.

[ Szerkesztve ]

(#221) kernor


kernor
csendes tag

a franc bele hogy nem tudok menni.én komolyan nem bánnám ha nem ez lenne az egyetlen ilyen össze röffenés.szóval lehet szervezni a következőt.oda 100%-ig biztos hogy elmegyek.

'' nem könnyű mesterség ezt én régen tudom ám,az ingyenélés művészet,nem holmi sz@ros egzakt tudomány''

(#222) Teszla_


Teszla_
senior tag

Valószínű, hogy nem fogok tudni menni a találkozóra. Úgyhogy fájó szívvel mondom, de légyszi vegyetek le a listáról :(

(#223) cizoe


cizoe
őstag

Uraim! Hozzon valaki egy rakat "hello my name is ..." matricát. ;]

(#224) Abotond7 válasza cizoe (#223) üzenetére


Abotond7
tag

Végül eldőlt már hogy melyik helyszínen lesz a találkozó? vagyis "sörözés"?:) :R

Olyan NINCS, hogy NINCS!!!!

(#225) Bog válasza Abotond7 (#224) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Hamarosan eredményt hirdetünk. Eléggé nehéz olyan helyet találni, ahol elférünk 30-an, van WLAN, van csocsó és olcsó a sör. De meglesz:-D

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#226) Konflikt válasza Bog (#225) üzenetére


Konflikt
addikt

pl. az Ijasz (Ny-i pu mellett kb 50-m-re) azthiszem megfelel ezeknek a kriteriumoknak:
-30an elferunk, 2 szintes hely, a felso nyugisabb, tobb asztallal.
-van free WLAN, ha fogyasztasz (kodot kell kerni, de nem valtoztatjak, ezt akar a topicba is beirom, ha esetleg a hely szobajohet)
-van csocso, nemis 1-2 asztal, hanem kb. 7 db, ha jol emlekszem. garlandok amugy. van tobb billirad asztal is, meg darts.
-hat a sor annyira nem olcso, kb. 400-tol kezdodnek. van pizza is, helyben sutik. (jol szellozo hely, igy a fust sem reked meg bent.)

sztem fasza hely. mi legtobbszor ide jarunk.

[ Szerkesztve ]

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#227) Konflikt válasza cizoe (#223) üzenetére


Konflikt
addikt

jah, tenyleg kene amugy :D

[ Szerkesztve ]

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#228) Abotond7 válasza Bog (#225) üzenetére


Abotond7
tag

oké akkor várom az erdeményhirdetést
ha lehet hoznám egy barátomat ergó plusz egy fő...
köszi
az ijászt én is javaslom, egyszer nyertem ott 5000et egy doboz cigivel :) ;]

Olyan NINCS, hogy NINCS!!!!

(#229) xabolcs


xabolcs
őstag

ha meg van szabad hely, akkor en is csatlakoznek a pentek esti sorozeshez. :K
nokiafansag kizaro ok? ;]

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#230) a_tesz


a_tesz
Korrektor

tisztelt urak! nagy fájdalom ez számomra, de sajnos rajtam kívülálló okok miatt képtelen vagyok elmenni pénteken a találkozóra. úgyhogy arra kérném a tisztelt kompetens urakat, a listáról szíveskedjenek lehúzni, de ígérem a következő eseményt nem hagyom ki! a résztvevőknek pedig kellemes időtöltést kívánok, védjétek a sonyericssont helyettem is:D

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#231) Bocha válasza Konflikt (#226) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Az Íjász azért elég low-end szerintem (bár egy-másfél éve nem voltam), én oda nem szívesen ülnék be pénteken este. A nem budapesti kollégák ne ezt lássák már a városból. :)

Én az Österbraura gondoltam, de ott problémás lehet 30 ember elhelyezése egy szinten. A Stex Házban elférnénk, de az meg drága, 550-nél kezdődnek a sörök. A többi helyen a 30 ember elhelyezése tuti, hogy problémás, kicsit tanácstalan vagyok. :(

[ Szerkesztve ]

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#232) puttputt válasza cizoe (#223) üzenetére


puttputt
őstag

"Hello Kitty"??? :DDD :N ;]

Murderer: Akkor? Hogyan induljunk pénteken? Nekem lenne pár javaslatom... keress meg pü.-ben, ha még aktuális!

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#233) Konflikt válasza Bocha (#231) üzenetére


Konflikt
addikt

sztem nincs gond az ijasszal. nem premium pub-ba kell menni. (sor/italarak miatt is, hatha vkinek nemmindegy h 5-600 egy sor.) a felso resze meg sztem egesz nyugis.

stex haz fasza, talan a mult honapban voltunk ott. az tenyleg egyel magasabb kategoria, arban is. viszont nagyon kellemes hely, es jo megkozelithetoseggel is rendelkezik (nem bp-iek miatt is idealis. bar az ijasz is oke ebbol a szempontbol) jovalasztas lehetne ez is.

Osterbrau-ban meg nemvoltam.

sztem lehet szavazasra kene bocsatani a szobahozhato lehetosegeket, ill. akinek van tippje, az sztem nyugodtan bekommentelheti megvitatni. csak akad minden szempontnak megfelelo vendeglato-egyseg a varosban:)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#234) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Hát sajnos nem jutok el, ugyhogy levehettek a listáról :O
Remélem lesz még alkalom, és arra oda is jutok.

Everybody lies.

(#235) Inarus


Inarus
addikt

No nemár... mire oda jutunk egyre többen mondják vissza... :(

(#236) Stiky


Stiky
senior tag

Nos, nem akadna még valaki Borsodból, Miskolc környékéről? Mert lenne még hely a kocsiban. Viszont ha nem lesz már jelentkező, akkor sajna egy Stiky mínusz :O

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#237) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Részletek:

Időpont: Szeptember 4, péntek, 19:00 - 01:30
Helyszin: Osterbrau söröző, Budapest, II. kerület, Tölgyfa utca 14. Google Map

25 főre foglaltam asztalt (leghátul, a pódiumon), Mobilaréna névre.

Várhatóan a következő telefonokat hozzuk:
- Nokia 3270
- Nokia 6710 Navigator
- Samsung i8910HD (formerly known as OmniaHD)
- Samsung Jet
- Samsung B2700
- Bang&Olufsen Serenata
- Sony Ericsson C901 Greenheart
- Sony Ericsson W995
- HTC Hero
- Phililps 9@9k
- Kingbond kinai retek

Mi már készülünk!

További részletek itt.

[ Módosította: Pompi ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#238) Chosen válasza Bog (#237) üzenetére


Chosen
addikt

Szép lista :R Ezek közül a Hero-ra és az OmniaHD-re vagyok nagyon kíváncsi.A többire is nagyon , de ezek különösen érdekelnek. :K

(#239) S.J.M.


S.J.M.
senior tag

Sajnos az én Budapesti utam a szállás hiánya miatt egy héttel elcsúszott, így a találkozóra sem tudok jönni, nagyon szarul érintett mikor megtudtam. :O :O

(Kéretik a listáról levenni. :((( )

[ Szerkesztve ]

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#240) BloodyEddie válasza Bog (#237) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Semmi Alma? :P

Philipse kíváncsi vagyok :)

(#241) #16820480 válasza BloodyEddie (#240) üzenetére


#16820480
törölt tag

csak lesz már ennyi embernél egy szifon, ha annyira hiányzik... :)

(#242) puttputt válasza BloodyEddie (#240) üzenetére


puttputt
őstag

No, meg ugye természetesen ott lesz Fszerk. úr kedvenc, nyereményjátékban elhíresült gépe is:
Phililps 9@9k :D

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#243) Winner_hun válasza Bog (#237) üzenetére


Winner_hun
félisten

Kocsival meg lehet állni a hely előtt? Vagy a környéken?
Pont a Margit hídon kéne átmenni.. de aki a Nyugatiba jön be annak legalább könnyen elérhető:)

Ahogy kicsit jobban nézem a térképet, hát ott mindig sok autó áll, eleget jártam arra...

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#244) Pompi válasza Winner_hun (#243) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"Parkolni a Tölgyfa utcában általában gond nélkül lehet, pláne, mivel most a Margit híd lezárása miatt a kutya sem jár arra." :K

Olvasói találkozó - részletek

Feel Good Inc.

(#246) Winner_hun válasza Pompi (#244) üzenetére


Winner_hun
félisten

Köszönöm, nem olvastam azt a bejegyzést.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#247) Pompi válasza Winner_hun (#246) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Sejtettem ;) ezért is egészítettem ki Bog posztját vele (utólagos engedelmével).

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#248) eddie17


eddie17
addikt

Na keresztbe tettek nekem a munkahelyen, kötelező a szombati túlóra. Így sajnálatos módon nem tudok elmenni, vagyis el tudnék, csak tömegközlekedés kellene használnom, és a büdös életbe nem érnék haza így. Persze ma jelentik be... Nagy kár, jó lett volna sörözni a társasággal, na majd legközelebb, és remélem nincs harag hogy most szólok, nagyon máskor nem is tudtam volna... :(

(#249) Leslie1019


Leslie1019
csendes tag

Sajnos rajtam kívülálló okok miatt mégsem tudok menni pénteken.Elnézést,és remélem akik elmennek jó fogják magukat érezni.Legközelebb mindenképp megyek. :R

(#250) Surfym@n


Surfym@n
senior tag

Sajnos családi okok miatt vidékre kell utaznom. Így majd legközelebb erősítem az SE.tábort... :O

Érezze magát mindenki jól, a hely is szuper, képeket meg egy jó kis "bogos stílus"-ú logout-cikkben szívesen néznék :B

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.