Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .mf


.mf
veterán

"Mobil memóriák nagy kapacitássalú"

Ez valami fél-freudi elszólás, lassú akart lenni? :))

---

Abu, ez a Lexar neked valami mániád. Mondd utánam szépen: Micron. A Lexar a Micron 100% tulajdonú leányvállalata.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#2) Quan-Chi válasza .mf (#1) üzenetére


Quan-Chi
őstag

ráadásul az 250$ nem valami baráti :(

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#3) Himym


Himym
senior tag

Időzítése nekem nem tetszik de különben jókis ram no meg az az ár. :U :R

[ Szerkesztve ]

(#4) Abu85 válasza .mf (#1) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

:R

Azt tudom, hogy a Micron érdekeltsége, de attól függetlenül egy külön cég. A Gainward például a Palit leányvállalata, míg a Zotac és a Sapphire a PC partner tulajdonában van. Itt nem lehet normálisan eligazodni. :D

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#5) ^Clown válasza Quan-Chi (#2) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Hát nem, de majd csak megy lejjebb remélhetőleg.

(#6) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Dzsízösz :Y

$ 250 nem semmi pénz egy 4 GB-os modulocskáért.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#7) Quan-Chi válasza Apollyon (#6) üzenetére


Quan-Chi
őstag

én elhiszem hogy a Crucial nagyon jó ... na de nem 250$-ért :(

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#8) Televan74


Televan74
nagyúr

Minden újdonságnak megkérik az árát.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#9) Phoenix0523


Phoenix0523
tag

Nem mintha meg akarnám venni :DDD , de megnéztem a honlapjukat, meg milyen laptopok támogatnak 1333Mhz-s RAM-okat és most látom, hogy az én acer 5810-esem is támogatja, pedig ezt sehol nem írták. :)

Think twice then post, not post then think twice! I love everything which is about Android, Motorola and Blizzard! (but don't say anything bad...)

(#10) Phoenix0523


Phoenix0523
tag

Basszus jó termékeik vannak :D (SSD meghajtók, flash kártyák) csak egy magyar üzletben se láttam, hogy kapható lenne bármi féle crucial termék.

Think twice then post, not post then think twice! I love everything which is about Android, Motorola and Blizzard! (but don't say anything bad...)

(#11) Killing válasza Televan74 (#8) üzenetére


Killing
addikt

Ezt nem mondanám újdonságnak. :U

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#12) szuper-t válasza Televan74 (#8) üzenetére


szuper-t
senior tag

meg de ennyire?:D
miközben mindenhol azt harsogják h a ddr3 olcsóbb mint a ddr2:) valahogy nem evszem észre az olcsóságot :(

(#13) bartucc


bartucc
addikt

A cím célratörő, bár nem hiszem hogy 8Giga memória ne lenne elég egy laptopba, max munka terén jön jól még több.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#14) Eddie141


Eddie141
senior tag

A mobil piacos része még lehet érdekes :)

(#15) KeNTaGoN


KeNTaGoN
tag

de jo lenne, ha 1szer a telomban is lenne 2/4 GB ram...

www.partyfoto.tk Fülhallgatók és egyéb kütyük javítása, építése itt: ►► http://hirdeteseim.tk/ ◄◄ → http://bit.ly/fulhallgatok_javitasa ← Privát üzit írj, hamarabb észre veszem!

(#17) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

nekem 2 gb memória van a telómban , 5megapixeles képek tömkelege , divx -es vidók és mp3 zenék nagy mennyiségben , és így sincs közel se tele ... nem tudom mit lehet tartani egy telón hogy 4-8-16gb is kelljen :F

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#18) Atos23


Atos23
senior tag

A képen szereplő 4GB Sodimmből elfogadnék kettőt szívesen egy teszt erejéig :)

(#19) Quan-Chi válasza Atos23 (#18) üzenetére


Quan-Chi
őstag

az én laptopomba 2x2gb 1066-os DDR3 van és elég jól mennek bár az időzítését nem tudom talán ezek a gyorsabb modulok jobban teljesítenek ! de 2x4gb-ra meg nem vagyok mert feleslegesnek tartom, talán az alacsonyabb órajelen elérhető kisebb időzítés miatt lenne jó választás ... de nekem túl drága :B

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#20) Atos23 válasza Apollyon (#6) üzenetére


Atos23
senior tag

Hát nézd meg akár egy 4GB Sodimm DDR2 árát a neten :) 43.000-ért találtam a legolcsóbban, ami nem 2x2, hanem 4x1.

Akkor követtem el hibát, mikor anno kisker áron 6.000 Ft volt tavaly nyáron-ősszel egy DDR2 2GB 800MHz Kingmax Sodimm, és nem vásároltam be alaposan belőle :) De még a saját gépeinben sem bővítettem ramot :W Tegnapelőtt rendelgettem nagykerből, és megdöbbentem, hogy megint ugrott egy hatalmasat a DDR2 sodimm ára. Bruttó kisker eladási áron a fent említett 2GB Kingmax 15.500-ra jött ki. :U

És azt hiszem, lesz ez még drágább is :(

(#21) Atos23 válasza Quan-Chi (#19) üzenetére


Atos23
senior tag

Én is csak kipróbálnám, de felesleges lenne áldozni rá. Nyilván 64biten érdemes, de nem hiszem hogy bármi javulna a saját programjaimnál, mert nem vagyok gamer alkat :D Nekem is csak 2 x 1 megy a gépemben, bőven elég Win7 alá.

Véleményem szerint már ott tartunk, hogy notebooknál egy program betöltése közben nem a CPU és a RAM a szűk keresztmetszet, hanem az 5400rpm-es HDD.

Dehát egyszer próbáltam ki 7200rpm-es HDD-vel a laptopom, ki is vágtam belőle, mert a zajszintje miatt nem tudtam megmaradni csendes estéken a gépem mellett :)

(#22) Probber válasza KeNTaGoN (#15) üzenetére


Probber
őstag

Eljön még annak is az ideje, ahogy írtad "1szer", de szerintem perpillanat nem sok értelme lenne.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#23) Rover623 válasza Atos23 (#21) üzenetére


Rover623
félisten

SSD

primus inter pares

(#24) Quan-Chi válasza Atos23 (#21) üzenetére


Quan-Chi
őstag

jaja egy próbát megérne, a mennyiségét nem igazán tudnám kihasználni de talán gyorsulna valamicskét a rendszer ...

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#25) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

$250 egy leszar? :Y
Bár jó pont, hogy crucial. :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#26) Devid_81


Devid_81
nagyúr

"kis" aranyos...majdnem arany árban :)

...

(#27) Atos23 válasza Rover623 (#23) üzenetére


Atos23
senior tag

Jah, ha olyan árban lesz, mint amilyennek már kellene lennie...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.