Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KennyONE


KennyONE
aktív tag

Juj de rusnya szegény :DDD

(#2) mephi666


mephi666
nagyúr

ez ilyen wattafakk(?)-fon ;] beszarás tényleg... felhúzós óra van benne... :O hk és a "kínai telefonok támadása" óta nem vágtam ilyen fejeket bemutató olvasása közben...

erre mondják azt, hogy "letisztult dizájn"? :) betyár...

a valódi telefonra kíváncsi lennék... miért kerül 5millába? adnak mellé egy embert, aki tartja, miközben "gyúrunk wazze'?" :U

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) anubys1984


anubys1984
aktív tag

Rusnya is, valamint kérdéses, az eredeti gyártó hogyan veszi ezt a fajta "inspirációt". :U

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#4) crue


crue
őstag

Az áldóját! És ez az ocsmány kacat tényleg van eredetiben is öt millióért?

(#5) Rusi


Rusi
senior tag

Elhihetitek, hogy ez élőben még vagy 10x durvább, mint ami a fotókon átjön. :DDD

Az órákban amúgy az a vicces, hogy tényleg működnek, tényleg kinetikus energiával mennek, viszont a hátlapon az ellensúly mögötti fogaskerék cuccok mind imitációk. Aztán van olyan is, hogy a hátlap szimplán a szélső fémkeretben lévő sínben kell lecsúsztatni (rögzítés nuku), ráadásul olyan műanyag plexiből készült, amit ránézésre is el lehetne törni (az eredetiben ébenfa és hasonló anyagok vannak...). A gombok meg nemhogy nem zafírból vannak, hanem közel fél centit lötyögnek a helyükön. Ha fejre állítjuk a telót, olyan, mint ha mindegyik ki akarna esni a helyéről. Egy szóval kegyetlen, de tényleg. :C :DD
És még így is távolabbról meghökkentően hasonlít az eredetire, bár azért ez a gagyi hófehér szín eléggé gyanús.

Mobilaréna (2010-2017)

(#6) kaller1


kaller1
veterán

Memóriabővítés sincs, holott a 6500-ban van

Pici mod: Nincs memkaris bővítési lehetőség a 6500c-ben sem, fix 1GB belső tárhely van venne.

.::> <::.

(#7) Vtwo


Vtwo
senior tag

Jaj. :(

(#8) JanFe


JanFe
aktív tag

Hat ez egy ... erdekes telefon. Az igazira is kivancsi leszek :)

"There is nothing permanent except change"

(#9) Depression


Depression
veterán

Most már tudom, hogy a gyerekem nem egyetemre fog járni, hanem mobil ötvös lesz!!! :DDD

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#10) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Néztem, hogy ez meg WTF? Hát az eredeti se kéne, az ára annál inkább...

<< Heimdal >>

(#11) littlelion21


littlelion21
addikt

Vessetek meg érte, de nekem kifejezettem tetszik... :D

(#12) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Nem kapcsoltátok be? :F Azért egy ilyen "drága" telefon hosszabb tesztet is megérdemelt volna :P

Amúgy ki vesz ilyet?

(#13) XuChi


XuChi
addikt

Ez olyan ocsmány hogy csak na.

(#14) Bog válasza Lotusomega (#12) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Dehogynem, több napig mászkáltam vele, a metrón majd' kinézte a szemben ülő a kezemből ilyen WTF fejjel a cuccot. Tökre használható, mivel egy Nokia.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#15) bodrob


bodrob
csendes tag

"...s nagyon várjuk, hogy egy olyan, valódi modellt is megfoghassunk, amely körülbelül annyit ér, mint a lakásom."

- Szerintem cseréld is el rá (mármint az eredetire) gyorsan a lakásodat. :) Bomba üzlet, én mondom neked. :)

(#16) hemaka


hemaka
nagyúr

kegyetlenül ronda, de ettől egyedi is :D

(#17) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Én nem biztos, hogy elővenném az utcán.. Bűn ronda.. 100.000-ért egész mást vennék..

(#18) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

ilyen cloneok pedig már régóta vannak van is egy ilyen másoló csapat van olyan cucc ahol a hátlapon is óra az előlapon is óra az oldalán pedig ki nem találjátok

Nem ez nem óra hanem csavarnak látszó műanyag :DDD

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#19) bolondember válasza mephi666 (#2) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

az inkább önfelhúzós óra... :U

@littlelion: meg vagy vetve, kéhlek. :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#20) .bableWes


.bableWes
őstag

szerintem az az a telefon amit ha pl NY-ba meglát egy nigger akkor gondolkodás nélkül veszi ki a kezedböl. kifül fasza, de belül ...

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#21) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Hát ez nagyon nagy. Az a két óra az nagyon oda***sz :D

Everybody lies.

(#22) Gengi válasza Barthezz2 (#21) üzenetére


Gengi
senior tag

Azok nem órák csak egy analóg Widget.

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#23) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Ez elég érdekes, de elég csúnyára sikeredett. :DDD

(#24) Probber


Probber
őstag

Ha jól látom azok a vekkerek nem tudnak ébreszteni, csak maga a telefon. Milyen kár... :D

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#25) Magnum_


Magnum_
nagyúr

fantasztikus :C megéri tényleg nokia 6500c köré építeni a házat. bef.sok bzdmg

I humbly and respectfully decline™

(#26) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

2 óra mondjuk annak jó, aki esetleg repülővel utazik. Pl üzletember, és tudni akarja, hogy a két leggyakrabban látogatott városban mennyi az idő. Más kérdés, hogy azok meg lehet nem egy ilyennel fognak rohangálni.

Amúgy vér gagyi a cucc, de hát made in china. :N

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#27) pszili8 válasza Bog (#14) üzenetére


pszili8
aktív tag

Bátor vagy,hogy ilyet villogtatsz a metrón :D Olyan mintha nem lenne rajta billentyűzet,csak billentyűfólia :DDD

[ Szerkesztve ]

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#28) tjb007 válasza PowerBuldog (#26) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az eredeti is ugyanígy néz ki csak az 5 millió forintba kerül :)

(#29) Bog válasza pszili8 (#27) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Figyu, ez élőben olyan, de olyan vérlázítóan förtelem, hogy ha elejteném a metrón, akkor is nagy ívben kerülné ki mindenki. :D

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#30) kaller1 válasza Magnum_ (#25) üzenetére


kaller1
veterán

Írtam egy tesztet annó az i-mate SPL-ről, amiből a mai napig is készül luxus kiadás a Gresso műhelyében, némi aprópénzért cserébe. :D

.::> <::.

(#31) pszili8 válasza Bog (#29) üzenetére


pszili8
aktív tag

Amíg az árát nem tudják biztos :D Mobilarena olvasókon kívül nem hinném ,hogy sokan hallottak róla :) Az nagy kérdés,hogy miért kell kihangsúlyozni azt a két órát,ha ronda mint a bűn.A fogaskerekeknek látszó gravírozott fémlapra gondolok.100 ezer forintos replikába egy 100 forintos "japan movt" szerkezet :DDD

[ Szerkesztve ]

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#32) Magnum_ válasza kaller1 (#30) üzenetére


Magnum_
nagyúr

46000,- még forintban is sok lenne érte :D

I humbly and respectfully decline™

(#33) kaller1 válasza Magnum_ (#32) üzenetére


kaller1
veterán

Hát a 200 éves afrikai fekete fa, az arany berakás és gyémántok árát megfizettetik, az biztos. :)

.::> <::.

(#34) Bling95


Bling95
őstag

ha nem lenne rajta az a két förtelmes óra akkor elfogadnám simán :D

(#35) itsmeyeah


itsmeyeah
tag

Csúf....
Megint rosszat fogok álmodni :O

beats by dr Dre füles kapható nálam

(#36) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nekem is a "toronyóra lánccal" megfogalmazás jutott eszembe eme műremek kapcsán. Valami kegyetlen! RAJoskodni viszont lehet vele... :P

(#37) Móci


Móci
addikt

Hát ez valami förtelem. Amit a kínaiak csináltak, az bizony kabaré. Lopott cuccal telefont másolni... :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#38) DeltaPower


DeltaPower
őstag

ugyanaz az ocsmány, baltával faragott kinézet, mint a többi mobiado. mégis az analóg órák miatt valahogy különleges, a többivel ellentétben ez már majdnem tetszik :)
a kínaik viszont egyre pofátlanabbak :DDD

[ Szerkesztve ]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#39) mephi666 válasza bolondember (#19) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, oké, de ez sem sokat változtat azon a tényen, hogy: "ez bizony gusztustalan" :) ...ha nyakba akasztható, aranyozott vekkerbe lenne építve, amit egy többkilós aranylánc tart, akkor sem lenne már rondább ;]

ott vannak pl. a tag heuer telefonok, amik szintén büdös drágák, de azoknak tényleg van legalább egyfajta elegáns megjelenése... gondolom azokat is büszkén koppintják keleten, de az az igazán durva, hogy válogatás nélkül minden sz@rral ezt teszik... csak jó drága legyen az igazi, semmi más nem számít... ha 100 emberből 99 szerint ocsmány, az sem számít...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#40) Traxx válasza Gengi (#22) üzenetére


Traxx
őstag

Ezen kifeküdtem, grat :C

Amúgy bűnronda szegény...az eredetinek is csak az ára kéne. De hogy a buszon nem merném elővenni, az is tuti...kinéznének belőlem egy enyhe ízlésficamot (elnézést a tesztelőktől, tudom, meló :D )

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#41) Norbi21


Norbi21
senior tag

Hihetetlen komolyan mondom. Ráhúztak egy más külsőt egy nokiára, megdöbbentően eredeti hatással. Tudnak valamit rendesen :))

(#42) amanoba


amanoba
őstag

velem lehet a baj, amiért ez tetszik, és szívesen elfogadnám? :B
sőt akár pénzt is adnék érte..persze nem ennyit, de klónnál ez nagy szó.

Bog: mennyi ennek a belső mem? mert ha 1 gb, akkor fix, h átépített.vagy ez bővíthető volt?

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#43) Ámokfutó


Ámokfutó
csendes tag

Az igen! :DD

A svédek büszkék az acéljukra. A magyarok is - a svédek acéljára. Pláne, ha ez az acél némi műanyaggal karöltve kamionná áll össze.

(#44) forgonati


forgonati
őstag

Bakker, legközelebb mi jön? Kakukkos óra? Vagy mi?
Ez a papirfecnis vaku meg itt is vicces, bár nem annyira mint az ájfón replikánál.
Az biztos hogy 100 rongyért egy 6500-át nem vennék. Még akkor sem ha ilyen ronda.
De talán Győzikének meg a hasonló intelligens rajoknak bejövős lesz.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#45) tsaby76


tsaby76
aktív tag

Ezen feküdtem a röhögéstől! :DDD :DDD :DDD

"A hátlapon ott figyel a Mobiado emblémája, amely leginkább egy áramütést szenvedett Peugeot-jelre hasonlít"

Hatalmas! :DD

(#46) romoka123


romoka123
csendes tag

Helló, csak nekem tűnt fel hogy a nokia 6500c bővíthető? (legalábbis az van odaírva)
idézem:"Memóriabővítés sincs, holott a 6500-ban van"
legjobb tudomásom szerint csak 1gb memóriája van és ennyi
:DD :DD

(#47) KeNTaGoN


KeNTaGoN
tag

phej, de rusnya szegenyke :DDD
allitom, hogy ha raszannek 1 napot, sokkal szebb telot terveznek, pedig nem ertek ahhoz.
az ar meg inkabb vicces. kb 3000Ft-ot adnek erte feltolto kartyas csomagban, aztan hasznalnam alapfunkcios occsofonnak.
apropo: a vodafon kinalatabol ki melyik alapfunkcios olcso telefont valasztana? lassan vennem kellene egy uzleti telefont, CSAK telefonalasra. a W100 szimpi, csak "draga".

www.partyfoto.tk Fülhallgatók és egyéb kütyük javítása, építése itt: ►► http://hirdeteseim.tk/ ◄◄ → http://bit.ly/fulhallgatok_javitasa ← Privát üzit írj, hamarabb észre veszem!

(#48) Bog válasza romoka123 (#46) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Elvileg pont ez lett volna a cél, mert a következő mondat az, hogy "viszont gépre kötve felismeri a PC az eszközt, méghozzá 6500c néven", ami megmagyarázza a bővítés hiányát. Nem te vagy az első, aki jelzi, szóval biztos nem ment át a mondandó, ezért kiegészítettem a cikket, thx

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#49) kaller1 válasza romoka123 (#46) üzenetére


kaller1
veterán

Talán ha nem write-only módban lennél, akkor feltűnt volna. hogy nem... ;]

.::> <::.

(#50) kaller1 válasza Bog (#48) üzenetére


kaller1
veterán

Bog, azért érthető félre(?) mert a Memóriabővítés sincs, holott a 6500-ban van mondat második fele téves adat, a 6500c sem bővíthető.

.::> <::.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.