Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) megyeri


megyeri
tag

Úgy látszik, sikeres lehetett a Pannon Limit szolgáltatása... ;]
Viszont ha jól értem, a készülék árak ugyan annyiba kerülnek, mintha nomál előfizetéssel (pl. Eco) vásárolnám meg, míg ha jól tudom, a Pannon a Limittel drágábban adja a készülékeit, mint hagyományos előfizetéssel?! :F :U

Még arra lennék kíváncsi, hogy a hívószám-kijelzés szempontjából melyikre fog hasonlítani? (előfizetés >> külön havidíjért vagy domino >> ingyenes) :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

(#2) dragontiger


dragontiger
tag

lehetséges lenne,h mégis leszek előfizus? :C jó ötlet ez amit a t-mob csinál :)) am a pannon limit-nél is lehet feltöltőkarisan feltölteni :F

(#3) dragontiger válasza dragontiger (#2) üzenetére


dragontiger
tag

már megvan a válasz :DDD sorry :B

(#4) g@bo válasza dragontiger (#2) üzenetére


g@bo
nagyúr

én biztos nem leszek... :DDD

domino csomagjuk évek óta xar... pannonál is a régebbi djuice volt elfogadható, a mostani árak viccesek.

voda foreva, bár ők is megérik a pénzüket...

(#5) troller


troller
senior tag

Annyival nem jobb, hogy a Relax100-at lecseréljem érte :( . Esetleg, ha a feltöltött összeget át lehetne vinni a következő hónapra...

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#6) amanoba válasza troller (#5) üzenetére


amanoba
őstag

a havidijbol fennmarado részt nem lehet átvinni,sztem a feltöltöttet át lehet..kedvezönek tünik :K

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#7) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Jók ezek a csomagok, csak nem értem, miért nem volt annyi eszük a marketingeseknek, hogy ne Mix nevet adjanak a tarifának, ami kísértetiesen hasonlít a djuice Mixerre... :U

Örvendetes, hogy számlás árakon lehet készüléket vásárolni, illetve el kell ismerni, a tarifa is jobb, mint a Pannon megoldása esetén...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#8) dddd4


dddd4
tag

Ehhez a megoldáshoz hasonlít a Joker Plusz is a Vodánál. Bár ott a telókat kártyás áron adják, de sokat lehet vele spórolni, ha sokat telefonálsz.

(#9) Viktor0610 válasza dddd4 (#8) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kb. semmi köze a Joker Pluszhoz, mert az egy feltöltőkártyás csomag időszaki díjjal, a Mix pedig se nem kártyás, se nem számlás. Lebeszélhető havi keret, majd utólag feltölthető egyenleg, ha a ez nem volna elég.
Inkább van köze a Kenguruhoz.

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.