Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mans20


Mans20
addikt

Hát ebből csak a bioshock amit árok,Remélem az jobb lesz mint az 1 mert az elég monoton volt,persze amellett elég komoly is.

(#2) kommunism


kommunism
aktív tag

A bioshockot naon vároma burnoutot szintén hát még az asszony, a bionic és érdekesnek tünik

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#3) DerStauner


DerStauner
senior tag

a velvet assassin-t miért hagyják ki mindenhonnét??? pedig a képeket elnézve az sem lesz rossz game.

(#4) Quiksilver


Quiksilver
aktív tag

Bioshock 2? :F ennyire le vok maradva? mikor lett ez bejelentve?

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#5) ígyvanferi válasza DerStauner (#3) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Szerintem még lesz folytatása a cikknek.

A Bionic tényleg elég érdekes, elég jól felépítették a várost. Bár nem szeretem a TPS-eket.
A Bioshock teasere a leghangulatosabb, az tuti, várom már nagyon.
Ez a Dragonquest meg valami borzalmas. :DDD

(#6) volvoguy


volvoguy
addikt

szinte minden nap kikerül vmi új és olykor kevésbé fontos írás (nem pont ez) a kiemelt top5-be, az azt megelőzőek meg mennek a kukába....anno egy kiemelt írás 1-2 hetet simán kibírt az oldalon

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#7) Wolverine válasza volvoguy (#6) üzenetére


Wolverine
félisten

Azért, mert ritkán került ki cikk? :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8) Zsoccc válasza volvoguy (#6) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Értem mire gondolsz, de ha nem kerülne ki ennyi minden akkor meg az lenne a baj, hogy nem pörög az oldal és két hetes dolgok vannak címlapon. Az meg, hogy mi fontos vagy nem fontos teljesen ember függő. Mindenkinek más a fontos. Egyébként pedig attól, hogy nincs címlapon még visszalehet keresni, elveszni nem fog.
Valamint azt is nyugodtan megmondhatod minden körítés nélkül, hogy neked nem jön be ez az írás. :)

(#9)



aktív tag

BioShock 2 kötelező , Burnoutot várom Heavy Rain meg jó lenne ha lenne PS3-am :C

Már 16 éve itt :)

(#10) Prof01


Prof01
veterán

Bioshock 2-re kíváncsi vagyok. Az első rész nagyon bejött, remélem a 2-ban se kell csalódnom. :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#11) Nunder


Nunder
őstag

Nekem egy valami kéne nagyon, amit remélek hogy látunk 2009-ben, ez pedig nem más mint a StarCraft 2! :U

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#12) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Végre lesz a Burnout PC-re. :) Az NFS-ek mostanában ótvarak voltak, végre lesz jó kis arcade autóverseny PC-re is.

(#13) zsolt1129 válasza Prof01 (#10) üzenetére


zsolt1129
addikt

Én is várom már. Az első részt végigtotam és nagyon bejött. Mondjuk a Maffia 2 is igéretesnek tűnik. :D

(#14) tiv83us


tiv83us
veterán

Lesz meg itt Mass Effect 2, talan PC-re egy The Knights of The old Republic is, Xbox360-ra sok-sok DLC /pl. remelem adnak nekunk meg par Campaign-t a Left 4 Dead-hez, Fable II-hoz/. Rock Band 2 viragzik, minden heten 6-7 uj DLC szam, PS3-on is nagyszeru cimek jonnek /bar ezeket nem fogom tudni elvezni/.
A tobbi cim nem hat meg, de biztos vagyok benne, hogy '09 is jo ev lesz.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#15) VIC20


VIC20
őstag

Én is egyedül a Bioshock 2-t várom ebből a felsorolásból, a hangulata miatt. (Meg azért, mert nincs konzolom :) )

Valami jó kis stratégia nem várható?

(#16) Wolverine válasza VIC20 (#15) üzenetére


Wolverine
félisten

Nézd meg az első részét az írásnak :) Dawn of War 2, Empire: Total War és talán év végén beeshet egy Starcraft 2 terran kampány is :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#17) DerStauner


DerStauner
senior tag

valahol itt a ph-n láttam egy írást (vagy egy linket), ahol fel volt sorolva (majdnem) az összes játék, ami 2009-ben és 2010-ben fog (várhatóan) megjelenni. ezt a linket nem tudja valaki?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.