Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37) <Adamsky> válasza Barthezz2 (#35) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... addig írom ide, a fontosabb dolgokat ... "
Kössz! :R
Nálam marad a v5 egyelőre. Se időm, se energiám a beta-s 6-ossal Mi2-n bohóckodni. Addig, ha valamit össze kéne vetni, csak írd meg -- ahogy tetted a "quick settings"-nél -- és én megnézem v5 alatt. "Sajnos", ahogy azt trebrona is írta ez "a hosszan nyomva tart, majd ugrik a megfelelő beállításhoz" már benne volt a v5-ben. Sőt, minden normálisabb ROM-ban benne van.

"Eltűnt az akku fogyasztás grafikon ... "
Vajon kit zavarhatott? :(((

"... plusz általános megjegyzés v6-hoz, hogy egyszerűen a Normál teljesítményprofil kevés az általános használathoz ... "
No, ezt még mástól nem hallottam. Sőt, pont az ellenkezőjét, hogy a 6-os még "szmúzabb", mint a v5. Ezt már az első release-től tapasztaltad, vagy csak a legutóbbi frissítés óta gyengélkedik a rendszer?
Egyébként jól értem, hogy a megfelelő működéshez nem elég a Normal mód, hanem Performance (= nyélgáz) kell? Az nagyon oda fog verni a fogyasztásnak.

"... Mi4 már 4.4-el jött ki, azon a v5 alatt is akadt egyik-másik főképernyő effekt ... "
... de akkor legalább már nem akadozik (ha, jól értem, a legutóbbi frissítés óta) a rendszer egy S801-es SoC-on. Végre!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.