Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35) Barthezz2 válasza <Adamsky> (#34) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Az a baj nincs annyi dolog, hogy egy cikket frissítgessek belőle. Szerintem majd a stable után frissítem a cikket, addig írom ide, a fontosabb dolgokat(ha vannak), itt Te is tudod követni.

Most pénteki, azaz a 4.9.19:

-Eltűnt az akku fogyasztás grafikon, már csak tételesen(1-1 oldal, hardver és szoftver külön) lehet megnézni, mi mennyit fogyaszt. Köszi..
-Ahol több oldalas dolgok vannak(pl a fent említett, vagy telefonkönyv, üzenetek, stb) az oldalakat jelző feliratok kisebbek lettek.
-Zenelejátszóban új áttűnési animációk vannak
-Kamerához megint csurgattak ezt-azt. Kép módban a felbontás még mindig tabu..

Ezen kívül nem tudom, eredetileg is volt-e, vagy most került bele, de az értesítési terület kapcsolóit hosszan nyomva felugrik a beállítások menü vonatkozó menüpontja. Ez okos.

A galéria még mindig akad, plusz általános megjegyzés v6-hoz, hogy egyszerűen a Normál teljesítményprofil kevés az általános használathoz. Szerintem nem jól lőtték be a cpu frekiket. Mozgó háttér esetén már a főképernyő lapozás is mintha kevesebb FPS-el menne, meg érezhetően pörgősebb az egész rendszer Maximum állásban. Most átpakoltam erre, csak így meg zavaró, hogy ott van róla az értesítés folyamatosan, és nem lehet kilőni. Kíváncsi vagyok mit jelent majd a fogyasztásra nézve. Mi2-vel v5-nél nem éreztem hátrányát a Normál módnak, mindig azon volt. Itt igen. Sajnos a galérián ez se segít.

WIUI-t Mi2-nél se használtam, azt se tudom 4-re meg van-e egyáltalán, de ugye Mi4 már 4.4-el jött ki, azon a v5 alatt is akadt egyik-másik főképernyő effekt. Aztán v6-on is a múlt heti frissítésig.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.