Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) copin


copin
őstag

AM-OLED-en és az árán kívül semmi pozitív nem várható ettől az UMPC-től. Az hogy miért pont XP-t kellett az Atom alá rakni, az szvsz a pazarlás jele. Nem nagy durranás.

(#2) AS


AS
félisten

LOL
Kívülről SE menüje van..

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3) brumesz


brumesz
aktív tag

külsőre rohadt ronda...de amikor felnyitják,rohadtul tetszik.amúgy az a gombsor belül eléggé használhatatlannak tűnik,mert mélyen van :U

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#4) Male válasza copin (#1) üzenetére


Male
nagyúr

Miért, mi a gond az XP-vel Atomon? Tökéletesen fut rajta...

(Milyen chipsetet tettek az Atom mellé ebben? Gyanítom azért nem a 945-öst amit a netbookokba pakolnak... vagy inkább remélem hogy nem :) )

(#5) copin válasza Male (#4) üzenetére


copin
őstag

Miért, mi a gond az XP-vel Atomon?

Azért mert pl. a HTC Shift óta a Vista már minimum elvárás a kategóriában. Másfelől megközelítve, az XP-t jövő júliustól nem lehet kapni, ez viszont jövő nyár végén lesz elérhető Koreában. Ezért van gond vele. Chipsetet nem találtam, még nagyon korai állapotban lehet ez a készülék. Talán rájönnek, hogy mire kijön, addigra már nem lehet kapni Koreában sem jogtiszta XP-t, legalábbis a mai állás szerint.

A rejtett alany félreérthető volt.

[ Szerkesztve ]

(#6) Peat;) válasza copin (#5) üzenetére


Peat;)
veterán

:F Nem kell észlénynek lenni ahhoz, hogy melyik használhatóbb, ez az intel atom+win xp avagy a htc shifit+vista...

Xp-t meg kit érdekel hogy nem lehet kapni? Azzal együtt árulják a készüléket. A netbookok térnyerése miatt meg még jó pár év winxp támogatás lesz microsoft részéről. :F

Vistát rakni egy hordozható, atom processzoros gépre a legnagyobb hiba lett volna a használati érték szempontjából. Igaz papíron nem olyan menő....

(#7) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

nah most már erre gyütjök :D

(#8) zoltanz


zoltanz
nagyúr

A hír szerint Kóreában árusítják, de biztos megjelenik majd máshol is, itt nálunk a "hátországban" :) nem mostanában.
Nem rossz, de érintőképernyővel profibb lenne, mert ez nagyon nehézkes lehet, (nem nekem én Dos -on nevelkedtem) így nem lesz népszerű nagy általánoságban.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#9) copin válasza Peat;) (#6) üzenetére


copin
őstag

Xp-t meg kit érdekel hogy nem lehet kapni?

Jó a kalóz verzió is ugye. Az hogy lecsukják a cég vezetőit, az már más problémája, csak maradjon a jó öreg XP. ;]
A támogatás, pedig nem egyenlő azzal, hogy lehet legálisan is szerezni.

Vistát rakni egy hordozható, atom processzoros gépre a legnagyobb hiba lett volna a használati érték szempontjából. Igaz papíron nem olyan menő....

Ne röhögtess!

zoltanz Ha nem fontos a támogatás (és a nyelvi problémák), akkor szürkeimport.

[ Szerkesztve ]

(#10) Peat;) válasza copin (#9) üzenetére


Peat;)
veterán

Nagy értelemre vall kiragadni egy adott részt egy hozzászólásból és leírni az azzal nem összhangba álló, de a saját magaddal már passzoló következtetést. :D Máskor inkább egy "A" névelőt ragadj ki és úgy folytasd tovább, még eredetibb lesz. ;]
A kiscég nem veszi meg az xp-t, ha már úgy vásárolja hogy rajta van az xp. Itt meg rajta lesz, a netbookokat is meg lehet úgy vásárolni, ez meg az a lelkét tekintve.
A nagyobb cégek meg nem gépenként veszik az oprendszert, pontosan nem tudom leírni, de x alkalommal aktiválható kóddal vásárolják meg a jogokat. Általában ez azt jelenti, hogy évekre előre megvan a joguk rá hogy telepítsék. :U

Gondolom kiskereskedésben szüntetik be az xp forgalmazását. De lehet igazad van és a világ összes cégét kötelezik hogy váltsák le az xp-t és az összes netbookgyártót, hogy ne adhassa ki win xp-vel a notit majdan, csak linuxal vagy az azokon lassú vistával. Beszüntetik a további jogmegújítást és eltiporják az xp-t a föld színéről. :)

A videod meg no comment, tudod mi az a használati érték? Az amit ez a video nem mutat be, csak azt hogy három darab ikonos asztalos fapados, szűz vista elmegy rajta. Ennyit és nem többet. Ha 10ghz-es proci lenne benne azt sem látnám. A te érvelésed alapján a másolt ferrari ugyanolyan jó mint az eredeti, mert úgy néz ki.

(#11) copin válasza Peat;) (#10) üzenetére


copin
őstag

Nem nagyon erőltetted meg magad az érvelés terén. Személyeskedés azért még megy. Elkezdhetném, de tartok tőle, hogy nem tudom felvenni veled a versenyt abban, hogy kit moderálnak először.

(#12) Peat;) válasza copin (#11) üzenetére


Peat;)
veterán

"Jó a kalóz verzió is ugye." khm, ha te megütöd mással az mehet, ha más üti meg veled akkor nem mehet? Ettől súlyosabbat én sem írtam. Alkalmazkodtam :).

Remélhetőleg majd születik olyan mindenes telefon amin a vista gond nélkül elrobog, én azt gondolom hogy ma nincs ilyen, te azt hogy igen. Ezt elfogadom, én is abbahagytam.

(#13) Male válasza copin (#5) üzenetére


Male
nagyúr

Bocs, de ahogy az első hszt megfogalmaztad, abból arra következtettem, hogy szerinted kevés az XP-hez ez a cucc... erre az a gondod, hogy miért nem Vista van rajta :F
(..de lehet, hogy a pazarlás szót értelmezem rosszul.)

Talán ha azzal hozzák ki, akkor mégiscsak lehet majd kapni :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.