Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Na, most vagy választok 3 PS3 közül, vagy a nagyon jó 3DS ajánlatot ragadom meg :F

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2) D1Rect


D1Rect
félisten

Hogyé'van a PS3?

(#3) Lenry válasza Mister_X (#1) üzenetére


Lenry
félisten

PS3.
egyértelműen.
a kézikonzol marhaság.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#4) Neil Watts válasza Mister_X (#1) üzenetére


Neil Watts
veterán

Amennyiben rám hallgatsz akkor PS3 (bár halkan jegyzem meg: az X360 kontrollere néha jobban kezeéhető számomra - pláne ismerősnél FIFA közben jön ez ki igazán - s nem vagyok vele egyedül szvsz. :)

3DS-t nem vennék a helyedben, de neked kell eldöntened, hogy kézikonzolra vagy normálra van szükséged.
Sokkal jobb grafikára képes a PS3, vannak rá nagyon durva exklúzív címek, (Uncharted széria pl), van hozzá PSN - remélhetpleg mostmár jobban vigyáznak az adatokra - szóval ha van egy jó TV-d amire rákösd, akkor egyértelmű hogy PS3 legyen.

Üdv. core2

(#5) Lenry válasza Neil Watts (#4) üzenetére


Lenry
félisten

Uncharted meg majd a Last of Us.
a két fő cím, amiért PS3-at vennék :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6) Mister_X válasza D1Rect (#2) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Harmincegyé', de ezek fat gépek (amúgy is olyat keresek)

Többiek: amit láttam eddig a 3DS-ből, az tetszett. Már tök beleéltem magam, amikor visszaírtak a dealerek. A 3DS ajánlat is több, mint fair.

Amúgy van egy HD Ready (1366*768) Pana LCD TV.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#7) 7 válasza Lenry (#5) üzenetére


7
addikt

Journey?

(#8) Lenry válasza 7 (#7) üzenetére


Lenry
félisten

a cím ismerős, meg láttam pár helyen, hogy ajnározzák, de még nem vettem a fáradságot, hogy utána nézzek

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9) 7 válasza Lenry (#8) üzenetére


7
addikt

Rövid játék, de eddig csak erősen pozitív véleményt hallottam róla. :)

(#10) Иван


Иван
őstag

Xboxot, mert arra van Halo. :P

Amúgy meg a kézikonzolt hülyeségnek tartom én is. Inkább vegyél abból a pénzből majd valami jobbféle mobilt, és az konzol is, teló is meg kommunikátor is egyben.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#11) EczkE


EczkE
addikt

Irigylem a problémáidat.

Asszem mindenféleképpen!

(#12) Mister_X válasza Иван (#10) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mimán, a Blackberry már konzol is :F

@Eczke: én meg imádom, hogy mindenre van megjegyzésed <3

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13) Иван válasza Mister_X (#12) üzenetére


Иван
őstag

Nincs, de amint lesz, egyet tuti eladnak és megvesznek ;]

Amúgy sztem X360 vagy várd meg a következő generációt. Viszont kézikonzolt semmiképp ne vegyél.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#14) Mister_X válasza Иван (#13) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Vennék ezen az áron akár ekszbákszot is, csak mind flashelt szar... PS3 rulz.

Amúgy PSVitát is vennék, ha lenne pénzem. És a 3DS is tetszik. Na, van cirka 2-3 órám dönteni :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#15) Neil Watts válasza Mister_X (#14) üzenetére


Neil Watts
veterán

PS3 vagy XBOX360. Pont. Bár inkább utóbbi, kiforrottabnak érzem a Dashboard-ot, és a Skydrive integráció is tök jó :)

Üdv. core2

(#16) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Én PS3-mat vennék, szvsz akkor van egy bd lejátszód is, plusz a tv is adott, részemről a kontrollere is logikusabb/kényelmesebb, mint a boxé.

when the sun shines, we'll shine together

(#17) Mister_X válasza Neil Watts (#15) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ha találtok 30.000Ft-ért minimum Falcon alalapos, vinyós gépet, akkor talonba veszem. De egy PS3-ra kb. 2007 óta vágyok, igaz, az Xbox is tetszett, amíg volt.

Egyelőre PS3, mert azt most olcsón hozzámvágnak :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#18) Mister_X válasza mexicanraven (#16) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nekem az asszimetrikus elrendezés jobban bejön, mert jobb kezes vagyok, a bal hüvelyk pedig kábé alapállásban marad asszimetrikus elrendezés alatt. De ez a legkevesebb, ilyen joyt is lehet venni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#19) mexicanraven válasza Mister_X (#18) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Lehet a megszokásról van szó, tudod nekem régen ps2-őm volt, haverral piszok sokat Dragon Balloztunk rajta és a többi játék is hasonló stílusú volt. Másik havernak azóta lett egy box, szimpatikus cucc, de sokat játszva a Mortal Kombatot, DBZ-t, Tekkent nekem nem az igazi. Persze ez szubjektív dolog. :)

when the sun shines, we'll shine together

(#20) tDr1v3r válasza Mister_X (#17) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Azért az elég gáz, ha annyiért nem találsz Jasper-est... 40 körül van újonnan a basic 360 S is ugye.

Amúgy, biztos vagy te abban hogy PS3-at akarsz? :D Ha FAT-et veszel (olyat mint nekem van) akkor számíthatsz arra hogy hangos lesz, és évente-kétévente át is kell pasztázni azért hogy ne haljon be a hőtől.

No meg, legyen neki jól szellőző helye is...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#21) Mister_X válasza tDr1v3r (#20) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Man, 2007-ben haveromnál láttam meg először, azóta kell egy :K A szellős helye megvan, hangja nem lényeg, pasztázni pasztázom, annyi baj legyen.

Xbox meg tényleg nincs ezen az árszinten, csak flashelt (és az sem Jasperes). Az meg nem kell.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22) PrinczA


PrinczA
őstag

Vedd meg mind a kettőt!
Egyiket Mikulásra (UtóMikulásra) a másikat Karácsonyra.
:D

(#23) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Xbox360. ;] Viccet félretéve, én tuti azt választanám, jobban tetszik.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#24) Mister_X válasza Bjørgersson (#23) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Eldöntve, holnap reggel megveszem a PS-t :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25) Bjørgersson válasza Mister_X (#24) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Örülök, hogy segíthettem. :D 30k, FAT? Hány gigás?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#26) Mister_X válasza Bjørgersson (#25) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Danke ;]
Egylinkmertnemszeretemmagamismételgetni

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#27) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Sprichst du Deutsch? :P

Értem főnök, használd egészséggel, sok boldog órád legyen benne! :) :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#28) Mister_X válasza Bjørgersson (#27) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ja, ich spreche (ohne Google Translate :), aber nicht so gut.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#29) Mister_X válasza Bjørgersson (#27) üzenetére


Mister_X
nagyúr

És majd gondolok az Xboxosokra God of War III-azás közben :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#30) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Na, sikeres volt a biznisz? :)

when the sun shines, we'll shine together

(#31) Mister_X válasza mexicanraven (#30) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mukodik :)) Most is onnan irok.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#32) tDr1v3r válasza Mister_X (#31) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Csak össze ne omoljon a browser... :DDD

Grat hozzá!

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#33) Mister_X válasza tDr1v3r (#32) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Elkéstél, PH kiakasztotta :DDD

Most szívom a fogam rendesen a PSN+ bankkártya igénye miatt. Lemezes game meg még nincs, kénytelen vagyok demókkal ellenni. DmC jó lesz, KZ3 multi demó 2 megával vánszorog, Warhawk kicsit furán kezelhető, Ridge Racer meg szintén fura, de szép. A HDMI kábelem, mint kiderült, rossz, de meglepődtem, hogy mennyire jó a kompozit kábel képe az Xboxoséhoz képest.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#34) EczkE válasza Mister_X (#33) üzenetére


EczkE
addikt

Mikor Xboxom volt az elején én is így szívtam, nem volt játékom, az már nem fért a keretbe, így maradtak a demók. De már azoknak is annyira örültem, mert az akkori játékok nem is indultak el a laposomon. :N Pl a CoD4 demóját vagy 5x kipörgettem, annyira örültem, hogy ilyesmivel tudok játszani. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#35) Mister_X válasza EczkE (#34) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Itt az tetszik, hogy a PSN-nél nem kell Plus a multihoz - a Killzone 3 Multipayer Triallal játszok már mióta, mert az csonkítás nélkül van, csak be van rakva egy korlát Rank 10-ig.

A köcsög dolog az, hogy Tesco-ban voltam vásárolni és tudom, hogy egy Resistance 2-t kapok karácsonyra - már most játszanék vele...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#36) EczkE válasza Mister_X (#35) üzenetére


EczkE
addikt

Már csak 3 napot kell kibírnod. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#37) Mister_X válasza EczkE (#36) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Van az négy is :Y (mi nálunk 25. reggel van ajándékbontás)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.