Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Nyíjki

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2) alevan


alevan
őstag

:Y

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#3) matej013 válasza Mister_X (#1) üzenetére


matej013
csendes tag

376 pontom volt, a kiszemelt szakra tavaly 365 volt, és idén felvitték 402-re. :DDD Sebaj, a főiskola ahova megyek, úgyis egyetem lesz, mire elvégzem. :DDD

A sörben kevés a vitamin. Ezért kell sokat inni belőle.

(#4) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Végül hova lett a felvétel?

(#5) neko18


neko18
senior tag

Ez részben igaz, részben viszont nem.
Sajnos a középiskolák-gimik annyira mást tanítanak és máshogy osztályoznak...
Nekem nem lett sok pontom a felvételin anno...Nagyon ellazsáltam a dolgot, épp hogy bejutottam az egyetemre. Viszont én egy elég erős középiskolába jártam, ahol ha 3-ast kapsz, az azt jelentette hogy azért tanultál jó pár órát. :)

Az utolsó egyetemi évemet rúgom már, jövőre végzek, most szakdolgozatozok és én erre büszke vagyok. Hiába, hogy csak 260 pontom lett anno és épp hogy felvettek az Óbudai Egyetemre, voltak akik kihullottak az első pár félévben, pedig nekik volt 380-400 pontjuk... :)

Sőt, az egyetemek képzései is teljesen mások...Volt egy hallgató aki az Elte matek szakáról jött át hozzánk és matek I.-ből 3x bukott..... :)

kdxsv

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.