Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) R3wind


R3wind
csendes tag

Drága fogorvosok, tudja a fene, hogy így huszonöt éves fejjel, mit parázok még tőlük, de a saját hülyeségem miatt, csak még kevésbé mennék el hozzájuk. Évekkel ezelőtt az egyik alsó őrlő fogam lyukas lett, később letört belőle egy darab, de én h*lye úgy voltam vele, hogy jó ez így, kibírja. Amikor már pokoli fájdalmak között elmentem a helyi fogászatra, hogy most már húzzák ki mert beledöglök, szíves örömest megtették volna. :D Lélekben nem voltam felkészülve, szóval vártam hétvégéig, legalább tud kicsit regenerálódni a kráter is a pofámban ami marad. Három érzéstelenítő injekció se segített rajtam, mondjuk jó hogy, tekintve hogy a gyökerek voltak begyulladva, nem a szám belseje fájt. Mindenesetre a procedúra közben még sikerült tovább törni a fogamat, míg végül könnyek és keserves kínok között megszabadítottak tőle.
Most az ellentétes oldalon ugyan az a fogam lyukas, legalábbis nagyon úgy tűnik, szóval ideje erőt vennem magamon és elmenni, ha meg tömni kell akkor tömjék, különben megint úgy járok mint anno és utána már csak szívószállal ehetek. :D

Kíváncsi vagyok mi van olyankor ha az ember már nem jár iskolába, de a helyi rendelőbe megy. Sok dolgot olvastam, de a legtöbb helyen is azt írták, hogy tömés x ezer forint, pótlás detto, tb ide vagy oda. Ezt ugyan úgy megtaláltam a helyi rendelő oldalán is, de anno meg egy fillért nem kellett fizetnem, hogy megkínoztassam magam. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.