Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Csöcsök és seggek. Ennyi, semmi több. ;]
És ez halál komoly.
Ha nagyon nyomulni akarsz akkor hasonló oldalakat kell lájkolgatni és követni annak reményében hogy viszonozzák.

Nekem is van de én inkább követek mint engem követnek.
40 post 50 followers 200 following. Legelső kép 70w.
A followingot majd ritkítanom kell mert ha nem nézek rá 2 napig akkor iszonyatosan sokat kell legörgetnem.

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#2) Kolondrum válasza Klaus Duran (#1) üzenetére


Kolondrum
félisten

+1
Én pl szrk a fiókokra, ami tetszik. Mi az h lájk világban élünk? Mi az??

(#3) MisóMiskó válasza Klaus Duran (#1) üzenetére


MisóMiskó
újonc

Már csináltam olyat is. Kétfélét ráadásul. Az egyikre ilyen fitnesszmacák képeit mentegettem le és tettem fel random a netről, ezt rövid időn belül törölték... A másikra repostoltam híre fitnesszmacák képeit, de ez sem volt kiugróan sikeres. Úgyhogy ezt a macás vonalat hagytam is. Csináltam már divatra kihegyezett profilt is, ahol férfiaknak és nőknek való outfiteket meg ehhez kapcsolódó képeket posztoltam, ezt is törölték, mert hogy nem a saját képeimet tettem fel (LOL). Mondom akkor oké, maradok a tájképeknél, creative commons természetképekkel dugig van a net, úgy gondolom ez az én vonalam, csak a népszerűsítésen kellene valamit csiszolnom. Az is járható út, ha sok követős tájképes intagram fiókokat követő embereknél lájkolok pár képet és azok megnézik az én képeimet, és azért jó páran be fognak követni utána és lájkolnak majd.

(#4) dugo_ válasza MisóMiskó (#3) üzenetére


dugo_
veterán

A titok nyitja, hogy saját csöcsöket kell posztolni.

(#5) Klaus Duran válasza dugo_ (#4) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Igaz de nem mindig. Pl rengeteg cosplay-jel kapcsolatos van.

MisóMiskó Nekem már csak annyi kérdésem van hogy miért?
Minek a like vadászat?
Keress inkább egy rendes hobbit, ne ezt a konformista hülyeséget kövesd.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#6) 66zio


66zio
aktív tag

Sose értettem miért jó ez, de haverom úgy csinálja, hogy nyomja a #-t ezerrel, meg megjelöl a kép témájával foglalkozó oldalt. Pl csinál képet Budapestről, majd bejelöl rajta 100 i love BP, Budapest szeretlek stb oldalt. Azok néha kiteszik a képét és megjelölik őt, onnan jönnek a követők.

(#7) UnA válasza MisóMiskó (#3) üzenetére


UnA
Korrektor

Itt van egy tökéletes szamárvezető az instagramos népszerűséghez, elég elképesztő:

[https://www.bloomberg.com/news/features/2016-11-30/confessions-of-an-instagram-influencer]

(#8) spammer


spammer
veterán

Úristen, nem lájkolnak elegen, most mi lesz? Irigylem a mai fiatalság problémáit. :DDD

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#9) Kolondrum válasza spammer (#8) üzenetére


Kolondrum
félisten

Van gond.

(#10) Ellia


Ellia
addikt

Kell egy csomó hastag, aztán közé kell rejteni ilyeneket, hogy boobs, moreboobs, bigboobs...stb ;]

(#11) mustang08 válasza MisóMiskó (#3) üzenetére


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

Én komolyan azt hittem, hogy legalább a saját képeidet rakod ki... :W

(#12) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Egyszerű a képlet: kerülj be a VV-be, lóbáld kicsit a kamera előtt a genitáliád, aztán utána VV MisóMiskóként rendkívül népszerű lesz az instagrammod, úszhatsz a lájkokban, teljesen mindegy milyen tartalmat teszel fel.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#13) Kolondrum válasza lezso6 (#12) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ezt légyszíves a VV topicba. :DD Tőled megennék, mert kattal iktatsz ki embereket. :))

(#14) 7600 GS


7600 GS
addikt

(#15) total90


total90
veterán

Ezzel lehet pénzt keresni? Ha nem, akkor ki a francot érdekel a like? 😒

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#16) 7600 GS válasza total90 (#15) üzenetére


7600 GS
addikt

E-pénisz növelésre jó a dolog. A lájok száma a sikerességed fokmérője.

[ Szerkesztve ]

(#17) nemlehet válasza total90 (#15) üzenetére


nemlehet
őstag

Lehet. Sokan élnek ebből, vár azok legalább 80C-s képesítéssel rendelkező szőke csajok :D Támogatói cuccok, fizetnek azért, hogy egy adott képen valahogy felkerüljön a cég neve/terméke, az instagramos népszerűség megnyitja az utat más platformokon is rendesen fizetett melókhoz stb...

Bár a fenti témából nem lesz SL Merci a fa alá az is biztos :D

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#18) elithun válasza mustang08 (#11) üzenetére


elithun
őstag

Igen, ez engem is meglepett.
Saját tartalom nélkül talán pont ezért nem érdekel senkit, amiket posztol.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#19) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Nem tudok hova tenni dolgokat ezen az instán, főleg tiltom a népet, ez sok időmet kiteszi. Mai pl. 22 bejegyzés, kis csinibaba álomvilágbeli képekkel és lájkolja a műszaki jellegű képeimet. 22500 követője van. Mit várt? Azonnal tiltom az ilyet.

(#20) zsopu


zsopu
tag

hát ezt nem értem...
mi az összefüggés a lájkok száma és a kép milyensége között?
ha egy szar kép sok lájkot kap, akkor az jó kép? vagy mi?
ha egy csöcs sok lájkot kap, az egy jó csöcs?

azért pár tájképet vártam volna....

(#21) elithun válasza zsopu (#20) üzenetére


elithun
őstag

"azért pár tájképet vártam volna...."

Nem ő készíti a képeket. Csak jogdíjmentesen megoszthatóakat tölt fel. :(

Lásd:
[link]

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#22) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Sok hashtag és random like-olni különböző képeket, akár 1 fiókon belül többet is, bekövetni mindenkit random, aztán majd max egyszer unfollow-olod őket, nem fogják észrevenni, főleg akinek 1000+ követője van. Más is így csinálja, ez működik.

(#23) zsopu válasza elithun (#21) üzenetére


zsopu
tag

Akkor ennek mi értelme?
más képeit megosztani, várni a követőket és az elismerést...

"Hölgyek és urak, ez itt Csubakka. Csubakka egy wookie a Kashyyyk bolygóról. De Csubakka az Endor bolygón él. Gondolják csak meg; ennek nincs értelme!"

[ Szerkesztve ]

(#24) erahurka


erahurka
félisten

"30-40-50 körüli lájkokat kaptak a képek, ami valljuk be nem sok"
Ne keseríts már el, az én képeimre se nagyon jön sokkal több :DDD

Amúgy komolyan, mi értelme ennek? A fenti szövegből nem az jött le, hogy te imádod a tájképeket és ezért csinálsz egy "rajongói" Instagram profilt, hanem a lájkokat akarod számolgatni. Ne haragudj, de ennek semmi értelme. Egyébként mennyi ideig próbálkoztál az oldalaiddal? Mert nem 2 hét alatt jöttek össze azok a több tízezer követővel rendelkező oldalak, amiket utánozni próbálsz.

(#25) LamerGyuri válasza Kolondrum (#9) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Főleg úgy, hogy csak emiatt a világmegváltó probléma miatt regisztrált be ide az oldalra...

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#26) DrBubo77 válasza LamerGyuri (#25) üzenetére


DrBubo77
addikt

Az úgy elég súlyos eset. :W

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#27) lezso6 válasza zsopu (#20) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ami sok lájkot kap, az legfeljebb népszerű. Bár ez se biztos, mert a like-nak nincs értéke, hisz ingyen lehet osztani, bármennyit. PH!-n pont ezért nincs ilyen. Esetleg ha napi X like-ból gazdálkodna mindenki, de az is nagyon messze van még egy normálisabb megoldástól.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#28) D1Rect


D1Rect
félisten

( . ) ( . )

(#29) DrBubo77 válasza D1Rect (#28) üzenetére


DrBubo77
addikt

Lájkra vadászol? :DD

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#30) dabadab válasza lezso6 (#27) üzenetére


dabadab
titán

"Esetleg ha napi X like-ból gazdálkodna mindenki"

Vagy ha mondjuk száz forintba kerülne egy like-olás :DDD

DRM is theft

(#31) Cathfaern válasza lezso6 (#27) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Akkor már egy arányosított like számláló lenne az igazságos megoldás. Mindenki annyit like-ol amennyit akar, de bizonyos időkereten belül kiosztott like-jai összege ér egy egységet. Ez lehet elég megfoghatatlan, de talán példán keresztül érthetőbb lesz:
Egy egységnyi like: 100 pont
Időkeret: 1 nap

Józsi like-ol 20-at egy napon belül
Béla like-ol 100-at egy napon belül
Rózsi csak egyet like-ol aznap.

Ez esetben Józsi minden egyes like-ja 5 pontot ér, Béla like-jai csak 1 pontot, Rózsi like-ja viszont 100-at. Mondjuk ezt még valahogy súlyozni kéne az aktivitással, mert lehet Rózsi is like-olt volna 100-at, csak kevés ideje volt a PH!-ra aznap... mondjuk ezen az időkeret növelése segíthet, csak úgy meg a "like-számlálás" lesz egyre kevésbé real-time. Szóval nehéz dió :D

(#32) erahurka válasza Cathfaern (#31) üzenetére


erahurka
félisten

Iskolai példa lehetne:
"Józsinak, Bélának és Rózsinak 6 lájkja van. Hogy osszák fel egymás közt, hogy mindenkinek ugyanannyi lájk jusson?"
:DDD

(#33) beefjeez


beefjeez
senior tag

Mindennap legalább 1 kép, ami jó
Rengeteg a természetfotós instán, csak ezzel garantáltan nem éred el a célod

(#34) lezso6 válasza Cathfaern (#31) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

S, akkor lenne napi lájk-árfolyam, később mehetnénk a tőzsdére.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#35) szupermacs válasza lezso6 (#27) üzenetére


szupermacs
veterán

Szakmai fórumon nincs is értelme a lájkoknak. De valami pozitív visszajelzés a kommentek hasznosságáról nem lenne rossz.

Az meg, hogy instán létrehozni profilt a lájkok gyűjtése miatt. Esetleg ha pénzt lehetne keresni vele, mint jutyubon a videókból (ami működik, mert minden idióta videós pénzkeresésből akar megélni).

(#36) villamos


villamos
őstag

Miazaz Instagram? :DDD

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#37) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Ujjab idiotaságba futottam.
Valami balek több felhasználóval is lájkolja egy képemet.
A profilban nincs egy kép sem, csak a profil amiben különböző viszonylag csinos nő/lány szerepel.
Nem követ senkit de általában van pár követője és mindnek ugyanaz a snapchat neve, és kiemeli hogy imád chatelni. És hogy nem nézi az IO üzeneteket.
Eddig 3 fiókkal csinálta amiket tiltottam is.
Mi a franc ez?

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#38) mustang08 válasza Klaus Duran (#37) üzenetére


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

Valószínűleg hármas ikrek, akiknek nagyon megegyezik a gondolkodásuk, és ugyan az a pasi jön be.
Nincs instagramom, és nem is értek hozzá, de nem tökmindegy neked, hogy ki követ?

(#39) Klaus Duran válasza mustang08 (#38) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Nem követ, csak 1 képet like-ol.
Arckép már nincs kint.
Arra mentek igazán a csöcsös képeket posztoló fiókok. ;]

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#40) szupermacs válasza Klaus Duran (#37) üzenetére


szupermacs
veterán

Engem mostanában meztelen csajok kezdenek el követni (kamuprofil) de mire megnézem az értesítéseket, már törlik is az accountjukat.

(#41) #72042496


#72042496
törölt tag

Engem úgy is követnek vagy 40-en, hogy egy darab képet nem töltöttem még fel. :)

(#42) zsopu válasza szupermacs (#40) üzenetére


zsopu
tag

Ha engem egy meztelen csaj követne, akkor megvárnám....... :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.