Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Szóval 60k-ért 1 napig bírja wow, ez már teljesítmény.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#2) Atomgeszi válasza Bennyboy (#1) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Én is eddig olvastam..

(#3) Straw válasza Atomgeszi (#2) üzenetére


Straw
senior tag

Dettó

el kéne már felejteni ezt, minden más gyártó és igen még a Samu is meg tudja oldani a 2 napot, a kínaiakról ne is beszéljünk. Ilyen mezőnyben az 1 nap az kb az említésre sem méltó kategória.

42

(#4) Atomgeszi válasza Straw (#3) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Amúgy ennyi erővel rászíjazom a telót az alkalomra, aztán használom úgy. :DDD

(#5) Schuler888


Schuler888
senior tag

Hat designra egy moto360 copy ami mondjuk nem baj.. de
"512 MB RAM-ot és 4 GB-os tárolót" 6(!!)eve az elso galaxy gear is ennyivel kezdte el az ipart, ahhoz kepest a 60k minden csak nem kedvezo, plane ha csak bevezeto..

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#6) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Az a vicc, h már 40któl simán lehet kapni Watch GT-t használtan ami 2 hétig is húzza egy töltéssel, igaz abban nincsenek (számomra) felesleges feature-ök.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#7) Schuler888 válasza Bennyboy (#6) üzenetére


Schuler888
senior tag

Ez okosora, az meg nem az. Nem olyan bonyolult am ez.. :))

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#8) Bennyboy válasza Schuler888 (#7) üzenetére


Bennyboy
őstag

azért is írtam, h a Gt-ben nincs számomra felesleges funkció de látom a szövegértés tud bonyolult lenni :))

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#9) Schuler888 válasza Bennyboy (#8) üzenetére


Schuler888
senior tag

Tehat az, hogy egy eszkoz operacios rendszere bovitheto-e, az szamodra egy "funkcio".. aham. Nincs tobb kerdesem. :D

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#10) Bennyboy válasza Schuler888 (#9) üzenetére


Bennyboy
őstag

az, h leszedek rá vmi haszontalan appot az számomra nem hasznos. De kíváncsi vagyok rá, h te mit gondolsz erről. Mi a haszna ennek?

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#11) Schuler888 válasza Bennyboy (#10) üzenetére


Schuler888
senior tag

Gondolom telefonbol is valami csak telefonalasra valo van, mert telefonra minek bármilyen haszontalan app is, az telefonalasra valo.. ;)

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#12) Noukoum válasza Straw (#3) üzenetére


Noukoum
veterán

Tudja a Samsung, kivéve ha szar a szoftver mert akkor fél napig bírja (gear s3) Sajnos nem örömteli, mert régóta csinálja ezt egy frissítéssel elcseszik, kövibe javítják és ez megy megint és megint.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#13) Bennyboy válasza Schuler888 (#11) üzenetére


Bennyboy
őstag

wut?
az óra és a telefon teljesen más dolog. Telefonon nyilván több mindent használok de egy óra sokkal jobban be van korlátozva már csak a mérete miatt is. Kíváncsi lettem volna, h szerinted milyen hasznos appok vannak órára, de úgy látom nem kapok tőled konkrét választ csak sértegetést. Részemről zártam a témát.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#14) -=RelakS=- válasza Bennyboy (#13) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Nemtudomén: stopper, térkép a gyalogos navigációhoz, alvásfigyelés, igénynek megfelelő számlap.
Fit bolondok a fitness alkalmazásokat is kilóra telepíthetik.
Iránytű is jobb helyen lenne az órában, már amelyikben van magnetométer. A Pebble-ben volt iránytű felraktam olyan cuccot is, ahol megjelölhettem egy pontot, és iránytűn mutatta, merre és milyen messze van.
Google Keep-et is felraktam, bevásárlólistához mostantól nem kell a telefont előrángatni.

Nekem hirtelen ennyi jut eszembe.
A telefonhoz képest tényleg korlátozottabb, de nem haszontalan. A problémát én inkább a Wear OS-ben látom, mert szerintem az elég körülményesen használható, illetve hogy még nem írtak értelmes programokat hozzá. Vagy ha értelmes, akkor meg jó alaposan fizetős :W

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.