Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #65577472


#65577472
törölt tag

126 ppi, cirka 3 kg. Nettó hülyeség volt már az elődöt is piacra dobni.

(#2) yves


yves
csendes tag

Vállalva a kockázatot, hogy az utókor majd hülyének néz a szűklátókörűségem miatt: ha már egy ekkora dögöt cígölök magammal, akkor az legyen inkább egy laptop normális oprendszerrel, nem egy ilyen félkarú óriás, telefonra méretezett tapicskolós viccel.

[ Szerkesztve ]

(#3) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

A bemutató videóban sok helyen erőltetett a felhasználási mód. Szerintem konyhában, nappaliban asztalra helyezett szódával elmegy, de szvsz túl nagy.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#4) Narancskoma válasza #65577472 (#1) üzenetére


Narancskoma
tag

Remélem javítottak a kijelzőn. Én látom benne a fantáziát.

(#5) #65577472 válasza Narancskoma (#4) üzenetére


#65577472
törölt tag

Megduplázták az akksi méretét, így az előd 2650 grammos súlya jócskán meg fog nőni. A panel lehet a világ legjobb minőségű IPS-e, ha ultra fostos a felbontása. Én nulla fantáziát látok benne.

(#6) -=RelakS=- válasza yves (#2) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Jobbat mondok:
Alaphelyzetben laptop, billentyűzettel. Képernyővel kifelé félbehajtod, akkor meg tablet tapis felülettel.
Mind a kettőnek megvan a maga haszna, és ha az emlékem nem csal, pár éve talán volt is ilyesmi a piacon.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#7) Juhaszatti válasza -=RelakS=- (#6) üzenetére


Juhaszatti
addikt

A Lenovo Yoga termékcsaládja pl ilyen, van belőle friss széria is. Nagyon szimpatikus kis gépek.

(#8) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Ebben semmi értelem nem jutott.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#9) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Több kraft és sokkal több lehetőség van az öreg laptopomban is. Ja, és könnyebb!

Ez kapufa lesz. Gondolom csak azért van a piacon, hogy a gyártó elmondhassa: neki van ilyen is! :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#10) Teal'C válasza Narancskoma (#4) üzenetére


Teal'C
addikt

Végre valaki, nekem már az első is bejött, a fűrdőben akartam elhelyezni lazítás közben filmezni, zenéthalgatni ami a 4 hangszórós dolby atmossal fog is menni. Az előzőről lemaradtam mert vártam hogy olcsóbb legyen aztán meg egyszer csak nem lehetett kapni. Remélem lesz nálunk is.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#11) janeszgol


janeszgol
félisten

Gondolom nem lesz olcsó. Felesleges cucc.

(#12) bostone


bostone
addikt

Éccsanyámnak dejólenne.
Nyugdíjaséveiben rákattant a Facebookra, pc-t nem tud kezelni, droidos tabbal vígan olvassa a kommenteket, fogyasztja a tartalmakat.

(#13) #81524480


#81524480
törölt tag

Nem kéne. :N Tabletnek túl nagy, TV-nek még kicsi. Szerintem idővel nem is lesz folytatva a széria.

(#14) Uncool Ben válasza #65577472 (#5) üzenetére


Uncool Ben
tag

Mitől lenne 17 colon FHD felbontás ultrafos? A legtöbb PC-nél általában 24 colnál vált csak a felbontás nagyobbra, addig teljesen rendben van.

(#15) #65577472 válasza Uncool Ben (#14) üzenetére


#65577472
törölt tag

Ezt a tabot többek között azzal promózzák, hogy az öledben van, tehát közelebb a szemedhez, mint egy monitor. Kb. 40 centiről pedig ez a felbontás nagyon pixeles.

(#16) -=RelakS=- válasza #65577472 (#15) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Én már 10 colos tabon is el tudnám képzelni a 4K felbontást (megjelenítesz valami tervrajzot, ami tele van hangyabetűvel, akkor már igencsak hiányzik), 17 colon meg pláne szükségesnek tartom manapság.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#17) #65577472 válasza -=RelakS=- (#16) üzenetére


#65577472
törölt tag

Az enyém 10,8"-es, 2K felbontású, ami az elvárható minimum 2019-ben. Igen, ide már 4K kellene.

(#18) gadecstam válasza #65577472 (#15) üzenetére


gadecstam
csendes tag

A FHD 24 col felett kezd egy picit pixelesedni (normál monitor távolságból, ami egyébként kb. 40-50cm). Ez a "látom a pixelt" inkább lelki eredetű, az emberi szem határait bőven meghaladó állítás. De itt is olvastam olyan telefontesztet, ami állította, hogy a 6colos teló FHD felbontása az már "pixeles". Kicsit elszakadtunk már a realitásoktól.

(#19) -=RelakS=- válasza #65577472 (#17) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Csak nem Huawei Mediapad M5 10? :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#20) Soleco


Soleco
tag

"A Geekbench alapján viszont Exynos 7885-re és 3 GB RAM-ra számítunk."

Nem kevés az a 3GB RAM ebbe? :N

(#21) ityam


ityam
senior tag

Látok fantáziát a koncepcióban. Én még emléxek amikor tizenegynéhány éve mennyire szerettem a 17 colos laptopom. Vonaton filmnézésre tök jó volt a tablet korszak előtt. Tök menő volt. Hátizsákba belefért. Ehhez is arra lenne szükség. Ilyen célra végülis jó lenne most egy ilyen tablet is. Bár manapság a tableten én sokat játszok így erősebb hardverre lenne szükségem már. Laptopon útközben nem volt jellemző a játék, de manapság ez már szerintem elvárás egy tabletnél.
Felbontásra nem kell szerintem sem nagyobb.Csak lassítja a működést...

És amire még nem gondoltok a wow faktor. Nem rég én is láttam a vonaton egy baszott nagy tabletes embert és olyan irígység fogott el. Ez a másik oldalon is biztos emeli az egoját az embernek. Anno engem is megbámultak a vonaton a 17 colos laptoppal és menőnek éreztem magam. Teljesen mindegy mit gondoltak, de az érzés bennem ott volt hogy irígyek rám és ez máris okot ad a piaci létjogosultságra.

[ Szerkesztve ]

(#22) gusthy válasza Soleco (#20) üzenetére


gusthy
veterán

"A Geekbench alapján viszont Exynos 7885-re és 3 GB RAM-ra számítunk."

(#23) #65577472 válasza -=RelakS=- (#19) üzenetére


#65577472
törölt tag

De igen. :)

(#18) gadecstam Meddő vita, telefonon én is jól elvagyok a FHD felbontással, de egy 10+"-es tabon már kevés.

[ Szerkesztve ]

(#24) Emericus Max


Emericus Max
tag

Sosem értettem a tabletet, mint kategóriát. Talán annó a kompaktabb, kisebb kijelzős mobilok korában még pár helyen/alkalommal lehetett létjogosultsága, de dolgozni rajta nettó hülyeség. Sohasem váltana ki egy ilyen egy laptopot. Kompaktabb, könnyebb laptoppal is lehet filmet nézni utazás közben, a nagyobb kijelzős mobilokról nem is beszélve. Könyvolvasásra meg ott vannak az e-book olvasók az e-ink kijelzővel. Szóval, csak az veszi, akinek feles pénze van, de igazi koncepciója nincs, de gyűjti a tech kütyüket...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.