Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) azbest


azbest
félisten

(#2) Sanya


Sanya
nagyúr

A formátumokon múlik a sikere. Ha többet nyújt a konkurenciánál, lesz androidos, windows-os ( phone is) és ios és mac kliens, a lehető legjobb alternatíva, ha lejátszik majdnem minden formátumot.
A chromecast pl csak x264-gyel kódolt adásokat játszik le, de azt rendesen.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#3) Воланд válasza Sanya (#2) üzenetére


Воланд
titán

ios, mac nem tamogatja a miracastot. app meg nem kell hozza, az adott os-nek kell tamogatnia.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4) Zirowe válasza Sanya (#2) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ennek koze nincs az ioshoz es az x264-hez.
Ez egy tularazott es buta miracast stick.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#5) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Van már 6 ropitól kezdődően kis hazánkban is Measy A2W néven.Be is nevezek egyre ,mert csak Miracast van a tabomon.

(#6) Zirowe válasza Milka 78 (#5) üzenetére


Zirowe
nagyúr

A 6k sok, 20$ kornyeken van dlna/miracast/airplay stick.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#7) pandor


pandor
tag

Tudnátok ajánlani egy kipróbált jól működő sticket (gyártó+modell) egy LG G2 jelének tévére küldéséhez? Akár teljes tükrözésre, vagy csak a (tetszőleges) médialejátszó tartalmának tükrözésére. A G2 tud miracastul.
Néztem a Chromecastot, de elég korlátozottak a lehetőségei...

(#8) #03372544 válasza Milka 78 (#5) üzenetére


#03372544
törölt tag

Van nekem olyat de erre a célra gyakorlatilag használhatatlan.
Baromi nagy a késleltetés, persze lehet a wifi router se a legjobb nálam.

(#9) berVi válasza Zirowe (#6) üzenetére


berVi
senior tag

Es a 20$ szerinted mennyi, mire ideer? :U

(#10) Zirowe válasza berVi (#9) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Megnezed a napi arfolyamot es kiszamolod. :U

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#11) Воланд válasza berVi (#9) üzenetére


Воланд
titán

se afa, se vam nincs ra.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#12) pandor válasza #03372544 (#8) üzenetére


pandor
tag

Erre írod, hogy használhatatlan?

Measy A2W Miracast HDMI stick

(#13) mikung


mikung
aktív tag

"Bármit megjelenít"

Tehát tegyük fel, át lehet rá küldeni a videókártya lerenderelt 1080P PayDay 2 élőképét stream formájában ?

(#14) Milka 78 válasza #03372544 (#8) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Nekem csak filmnézésre kéne,de ha jól tudom nem kell hozzá router vagy rosszul tudom?Az LG 8.3 as bemutatónál pl direktbe kommunikált a TV-vel a G Pad amit én is használok.

Hazai beszerzést preferálom.

[ Szerkesztve ]

(#15) wolruf válasza mikung (#13) üzenetére


wolruf
őstag

Alapvetően a Miracaston/WiDi-n keresztül igen. Sajnos a lag nagy, legalábbis a TV-mben található WiDi-ben van szolid fél mp-es lag (van, hogy 1), azaz játékra nem jó :(
Az is problémás, ha FullHD Youtube videót nyomsz ki, a letöltés/feltöltés párhuzamosan laggolásra készteti a dolgot. De fotók, asztal megjelenítésre jó. Én már webböngészésre sem használom, mert zavar a lag a gépelésnél. Sőt, már semmire sem használom, inkább bedugom a HDMI-t :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#16) #03372544 válasza Milka 78 (#14) üzenetére


#03372544
törölt tag

Kell hozzá router, az a lényeg hogy ugyanarra a wifi hálózatra legyen felcsatolva mint a forrás eszköz.
Nálam laggol, akadozik az egész, mozgókép küldésére gyakorlatilag használhatatlan.
Amire jó volt az a youtube, mert azt maga az eszköz stream-eli a wifi-n keresztül, nem a forrás eszközről megy át a kép.

(#12) pandor: igen pont erről beszélek, ilyenem van.

(#17) Zirowe válasza #03372544 (#16) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Amit én használtam, az tudott saját wifi hálózatot is létrehozni, aminek már jobb volt a válaszideje.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#18) #03372544 válasza Zirowe (#17) üzenetére


#03372544
törölt tag

Igazad van, bocsánat kicsit tényleg rosszul írtam, csak már régen használtam a cuccot.
Szóval be kellett neki állítani a saját netes wifi-t hogy tudjon pl. youtube-ot stream-elni meg lehessen böngészni rajta.
Ezen túl létrehozott egy saját hálózatot amire a forráseszköz is felcsatlakozott, ezen keresztül lehet küldeni rá a képet hangot meg távirányítani az egészet.

(#14) Milka 78: lentebb rosszul írtam, tényleg tud magának hálót csinálni nem kell router

(#19) mikung válasza wolruf (#15) üzenetére


mikung
aktív tag

RJ45 -ös verzió nincs belőle ?

Igazából én csak játéknál látnám értelmét. Videólejátszáshoz vagy képnézegetéshez seggébe dugok egy bármilyen droidos kütyüt, vagy egy Asus O!PLay -t, sok esetben pedig ma már a TV -k maguktól játsszák le az ismertebb formátumokat.

Csak arra beröffenteni a 100+ Wattos gépet hogy megnézzek pár képet a TV -n vagy videózgassak, elég értelmetlen. Talán tizen éve mikor még mindenki P3-P4 -ből építgetett magának HTPC -t meg VGA2SCART átalakítókat lett volna értelme. Ez így ebben a formában megkésett technológia. :F

(#20) wolruf válasza mikung (#19) üzenetére


wolruf
őstag

Én nem tudok róla, nekem is arra lett volna jó, hogy FSX-hez ne kelljen szétkábelezni a lakást. Prezentációt mutogatni jó, filmet nézni, ha nincs arra alkalmas lejátszó (nekem a TV, Bluray és az Xbox is jó erre). Számomra értelmetlen a cucc ezzel a laggal.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#21) Milka 78 válasza #03372544 (#18) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Kezdtem pánikolni,mert a wifi 2 szobával arrébb van.Nekem durván 1 métert kell leküzdenie és teljesen szabad a 2 eszköz között a rálátás,nincs tereptárgy.

(#22) #03372544 válasza Milka 78 (#21) üzenetére


#03372544
törölt tag

Én a helyedben valahogy kipróbálnám mielőtt megveszem.

(#23) mckay válasza #03372544 (#22) üzenetére


mckay
aktív tag

értem hogy túlárazott, meg hogy megképsett, de ez most nem zavarna:
van egy ismerősömnek egy win8 laptopja, és a média tartalmakat egy öregedő okostévén szeretné viszont látni
szerintetek a miracast jó lenne rá?
hdmi nincs a laptopon, vga sincs, de azért jó fajta kecses darab (Sony)
a tévé hasonlóan nem kidobandó, és van rajta egy csomó hdmi (Sony)
szerintetek össze lehetne hozni

(#24) #03372544 válasza mckay (#23) üzenetére


#03372544
törölt tag

Össze lehet hozni, ehhez a Measy cucchoz van windows kliens.
Mondjuk win8-as nem tudom, rá kellene keresni, de vista-n nekem működik.

(#25) mckay válasza #03372544 (#24) üzenetére


mckay
aktív tag

thx!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.