Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) yakuza.tora


yakuza.tora
addikt

A fekete még csak csak, de a piros...

Alléz Olympique de Marseille!

(#2) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Ez is tök jó ház lenne, de miből tartott volna hagyni egy legalább 9centis ventit a hátulján?! :S

(#3) mpierre


mpierre
veterán

Ez de pofás kis házikó.. :K

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#4) engusz válasza yakuza.tora (#1) üzenetére


engusz
veterán

Én inkább a LED-es ventiket száműzném. Valahogy nem passzol a Lian Li imázsához. Persze szubjektív a megítélés.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#5) sp@rtan válasza engusz (#4) üzenetére


sp@rtan
senior tag

Én meg a tetején lévő csatlakozókat nem értem. Legalább a csavar ne látszana, vagy esetleg valami takarót, vagy valamit, mert ez így csúnya szvsz. :U

(#6) yakuza.tora válasza engusz (#4) üzenetére


yakuza.tora
addikt

A ledes ventikről inkább nem mondok semmit. Totál agybaj, amikor egy elegáns letisztult házba betesznek két karácsonyfa szökevényt!

Alléz Olympique de Marseille!

(#8) engusz válasza sp@rtan (#5) üzenetére


engusz
veterán

A későbbiekben - valószínűleg - sok Lian Li háznál fogsz ezzel találkozni. Egyetlen oka a későbbi cserélhetőség meghibásodás vagy fejlesztés okán. Néhány házhoz, amiben hasonlóképpen van rögzítve a panel és még USB2.0-val szerelték, létezik már USB3.0-as csatlakozósor. A csavarok miatt könnyen ki tudod cserélni.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#9) xEon1337


xEon1337
őstag

Gyönyörű ház, ahogyan azt megszokhattuk a Lian Li-től! :)

Minden negatívumot leírtatok előttem: LEDes ventik, csavarok a bekapcsológomb mellett..

"Less but better" - Dieter Rams

(#10) engusz válasza yakuza.tora (#6) üzenetére


engusz
veterán

A fekete esetében még el tudnék képzelni egy halvány fehéren világító darabot, de én is abszolút melléfogásnak tartom a jelenlegi konfigurációt.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#11) Bathory Peti


Bathory Peti
aktív tag

tök jól néznek ki.De a fekete a legszebb.Vagy az ezüst?

[ Szerkesztve ]

További jó forumozást mindenkinek,én ma voltm itt utoljára.Sziasztok.

(#12) M@trixfan válasza engusz (#10) üzenetére


M@trixfan
addikt

A halvány fehérrel mondasz valamit, ha már nagyon muszáj LED-et tenni bele.

twitter: MatrixfanLive

(#13) Timoshun


Timoshun
csendes tag

A sülyesztett csavar szerintem LianLi-s stíluselem, és jobban örülök neki mintha ragasztva lenne :D. A nagy légkavaró fent van a tetején, az elülső ledest meg szerintem a 90% amúgy is lecseréli megvételkor vagy fél éven belül :) Engem egyenlőre még az ára izgat és úgyérzem at is "Lian Li-s" lesz. :(((

(#14) Silentfrog


Silentfrog
veterán

A fekete még valahogy,de a képről az jön le hogy ugy várja az ujjlenyomatokat,hogy azt már leirni sem lehet.
Bár igy is jobb mint a postaláda citromsárga szinű dobozuk. :D

(#15) gooool


gooool
őstag

Egy ilyenben el tudnám képzelni az asztali gépemet,már ha majd egyszer megint lesz olyanom. :))
A ventik cserére szorulnak,de egyébként gyönyörű,letisztult ház,a csatlakozópanelt leszámítva is.
De az árától már előre félek...lehet csak addig fog tetszeni... :DDD

Üdv, Balázs

(#16) yakuza.tora válasza engusz (#10) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Inkább hagynák üresen a ventik helyét. Olcsóbb lenne a ház, és kevesebb ipari hulladékot termelnének. ;)

Alléz Olympique de Marseille!

(#17) kerelo válasza yakuza.tora (#16) üzenetére


kerelo
senior tag

+1 :K

Lássanak hát csodát,kicsik és nagyok,a becsületes ember én magam vagyok "bendeguz"

(#18) Georg17 válasza yakuza.tora (#1) üzenetére


Georg17
tag

Épp tegnap láttam, hogy lehet már kapni piros színű DVD írót is, meg ugye van már fehér ill. ezüst is. Szóval a szín nem gond. Bár az a piros ház szerintem is nagyon piros.

A venti dologgal is egyet értek. Nem kéne gyárilag ventit tenni a házakba. Szó szerint környezet szennyezés. Az emberek többsége úgyis kidobja. Én legalábbis mindig így tettem eddig.
Azaz nem dobtam ki, csak kiszereltem. Ott vannak a szekrényemben. De lehet kidobom őket, mert tök fölöslegesek. Eladni meg nem lehet őket, nem éri meg.

(#19) kircipeti válasza yakuza.tora (#16) üzenetére


kircipeti
senior tag

A multkor koltoztem bele a P50-be. 2db 12cm-es es 2db 14cm-est hajitottam ki belole :D Mondjuk ki sem probaltam oket, nem tudom, hogy milyenek. Most 2db Noctua van benne.

(#20) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Sose tetszettek a lian li házak. Ez sem ;]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#21) blackydan


blackydan
senior tag

Minden tiszteletem a Lian Li gyártóinak bár 225 dollár nem kevés ezért :N

(#22) Probber


Probber
őstag

Mindegy, hogy milyen színű, ez sehogy se akar tetszeni.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#23) #72042496 válasza Georg17 (#18) üzenetére


#72042496
törölt tag

Az 5,25-ös előlap miatt teljesen mindegy, milyen színű a DVD író, nem fog látszani.

Ezek a Lian Li ventik ráadásul nem elég, hogy LED-esek, még csak nem is jók.

(#24) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Következő házam nem lesz nagyobb ennél szerintem. Most is majdhogynem kong az Antec-om. A fekete egész jó, és tetszik hogy elférne két pendrive egymás mellett az előlapi USB-kben. Mondjuk ezt említhettétek volna extraként.

(#25) Findzs


Findzs
addikt

a fekete nagyon jó :K

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#26) Wind-Storm válasza Georg17 (#18) üzenetére


Wind-Storm
őstag

Kidobni jobban megérné mint eladni..? :N

Jó kis barebone stílusú gápházak..
Csakis a fekete az ami...a majdani fekete minőségi ventikkel :P

[ Szerkesztve ]

(#27) Wind-Storm


Wind-Storm
őstag

Ja, egy kis elírás van a cikkben:

„A ház teljes mértékben csavar nélkül szerelhető, még a microATX/Mini-ITX méretű alaplap rögzítéséhez is kézzel betekerhető csavarok járnak."

Kicsit ellentmondásos így a mondat, pont hogy csavarhúzó nélkül szerelhető ez esetben :DDD

(#28) Logen88


Logen88
aktív tag

Gyönyörű darab! :) :R A tervezett gépemhez ilyen házat fogok venni! :C

The Last of Us is a masterpiece.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.