Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) divergens


divergens
tag

Képek miért nem jelennek meg..??Várom véleményeket!Üdv

quake III arena

(#2) lesaux válasza divergens (#1) üzenetére


lesaux
veterán

Így linkeld: http://users.atw.hu/sziemumen/1.jpg

(#3) divergens válasza divergens (#1) üzenetére


divergens
tag

köszönöm :R

quake III arena

(#4) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Asus A6B00R tipusú laptopom van, az általad írt mechanikai hibákat én nem tapasztalom, eddig se tapasztaltam, lehet, hogy egyedi hiba ?
Hardveresen pedig ez elég gyenge gép, olcsó is volt . A feleségem laptopjai, R51-es és most X41 valóban szilárdabbak, de a billentyűzete egyiknek se halkabb szerintem. :)
Nekem halk is nagyon a gép netezés közben nagyon ritkán indul be a venti, akkor is alig hallható a hangja, pedig már másfél éves, nem volt eddig takarítva.

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#5) divergens válasza philoxenia (#4) üzenetére


divergens
tag

Igen nem volt túl vészesen drága..A hw arra elég lesz amire nekem kell!Egyedül ez rezgész boszant...Most alátámasztottam az alját két cd tokkal, ha meg meg elked rezegni akkor megkppantom a térdemmel az asztalt és elhakul! Valszeg visszaviszem!

[ Szerkesztve ]

quake III arena

(#6) philoxenia válasza divergens (#5) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Szerény tippem szerint a rögzítések valamelyike nincs a helyén, bár ezt a típust nem ismerem.A hdd nem asztali, a proci sem szerintem, tehát mindkettőnek halknak kell lennie.
Most ahogy írok, a gépre tapasztott füllel hallok csak valamit. :)
Szerintem a táp nagyjából ugyanez lehet az én notimban is.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#7) divergens válasza philoxenia (#6) üzenetére


divergens
tag

Jó neked! Ezek a ciripelések a legidegesítöbbek!!

quake III arena

(#8) philoxenia válasza divergens (#7) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ha a hdd led nem világit a zaj jelenlétekor mindig, akkor azt kizárhatod. Az enyémmel adtak egy NBProbe nevű alkalmazást, az a legfontosabb paramétereket figyeli, látható rajta, mikor megy a procihűtő, ha az is áll, az is kilőve /nekem most se megy, bocsi megnéztem, megy 3500-on de a különbséget csak nagyon halk lakásban hallom./
50 fokos a proci, reggel óta megy a gép. A tápnak szerintem nincs ventije, de ebben nem vagyok biztos.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#9) Grizzly79


Grizzly79
tag

Nekem T40-em volt. Az mechanikailag szinte teljesen megegyezik a T41-gyel.
Most T60-am van.

A régi jobb volt. Igaz ez is üt minden más gépet, amit hasonló célszegmensnek gyártanak, de a T40- egy ici-picit kifinomultabb volt.

/Védjük a fákat! Együnk hódot!/

(#10) Kephamos


Kephamos
addikt

Strapapalack befigyel :DDD

(#11) divergens válasza Kephamos (#10) üzenetére


divergens
tag

Hupsz mire is gondolsz?

quake III arena

(#12) Kephamos válasza divergens (#11) üzenetére


Kephamos
addikt

Az egyik képen a földön ott egy borsodis üveg.

(#13) divergens válasza Kephamos (#12) üzenetére


divergens
tag

Észre sem vettem!- egyébként én csak sörösüvegnek hívom.:). Legközelebb jobban figyelek!

[ Szerkesztve ]

quake III arena

(#14) Lars


Lars
őstag

Nekem egy amd procis Asus laptopom van, de a fent leírtakat nem tapasztaltam, amiket negatívumként felsoroltál. A tft-m egy kézzel nyitható, nem kell fogni a gépet, max ha nincs benne az akksi, de akkor szerintem minden laptopot fel lehet borítani :)
Hangja csak a ventillátornak van, annak nem is kevés, mivel egy 2 ghz-s amd procit kell hűtenie mondjuk Call of duty közben .... :)
Ha netezek, akkor kb fél óránként bekapcsol 2-3 percre, aztán csend.
Zizegést, sercegést, meg ilyen hangokat sem a táp, sem a gép nem ad ki magából.
Szerintem vidd vissza, mert ilyen hangokkal még nem találkoztam egy asus gépnél sem, pedig a családban már megfordult 4 db is.
Remélem azért sok örömöd lesz a gépben, hasznlád egészséggel :)

(#15) divergens válasza Lars (#14) üzenetére


divergens
tag

Nekem a venti állandó jelleggel megy egyébként!, netezés közben is, a cpu 44 a hdd 45 fok általában!
Kösz..

quake III arena

(#16) Lars válasza divergens (#15) üzenetére


Lars
őstag

Próbáld meg a power gear programban átkapcsolni netezés közben mondjuk prezentációra, vagy email/office -ra. Akkor folyamatosan alacsony órajelen tartja a procit. Kis megszokást igényel monyjuk, ha esetleg játszol, akkor előtte át kell kapcsolni, mondjuk high performance-re. Én megszoktam, 4 éve asus notim van, a régin is volt ilyen :)
Nekem 53-körül kapcsol egyébként a ventri, és 50-nél lekapcsol. Mondjuk ez amd, tehát valamivel forrófejűbb :)

(#17) divergens válasza Lars (#16) üzenetére


divergens
tag

NHC használok, majd kipróbálom a házi drivert is..

quake III arena

(#18) Geby


Geby
tag

Vettem ismerosnek egy ugyanilyen gepet. A fel napos tapasztalatok hasonloak mint a tesztben. T40-hez kepest kicsit bovlibbnak hat, de amugy semmi gond vele.

Ezt a "kijelzoben mintha rezegne vmi" dolgot enis tapasztaltam, de megkocogtatva kicsit elmult.

Videokartya memoriajat hol lehet allitani ? Nekem 128-at szed le. Biosban nem talatam semmi erre utalo dolgot. 501-es bios van fent.

Egy erdekes problema, keszenleti allapot utan ugy kel fel, hogy a venti teljes gozzel megy. Lerakom megint keszenletibe, utana ugyanaz. Ha ujrainditom szinten. Eddig csak a teljes kikapcsolas segitett visszaallni normal allapotba.

(#19) Geby válasza Geby (#18) üzenetére


Geby
tag

ugynezki 504-es biosban javitottak a suspend gondot.

(#20) Tonyk


Tonyk
veterán

tudja valaki mekkora a max proci ami belemegy a F5R-be ? Asus oldala ebben nem segít ... :W

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.